Ідеї оригінальних подарунків

Советы, что подарить на все случаи жизни

Подробнее ...

Як зробити гарбуз на Хелловін своїми руками?

Гарбуз — це головний атрибут свята Хеллоуїн. Як же його зробити?

Як зробити гарбуз на Хелловін?

Хеллоуїн – досить суперечливий свято. Він виник близько 2000 років тому, і належав до язичницьких ритуалів у кельтської язичницькій культурі. Він знаменував перехід світлої частини року до темної, і в цей період (за повір'ям) відкривалося вікно у потойбічний світ. Святкується свято Хеллоуїн 31 жовтня, в переддень Дня Всіх Святих.

Поступово традиція святкувати Хеллоуїн охопила майже всі країни світу, починаючи із стародавніх Ірландії і Шотландії. В ніч з 31 жовтня на 1 листопада у світі знову оселиться трохи містики, адже сили темряви візьмуть владу в свої руки. І незважаючи на те, що офіційно це свято відзначається в західних країнах – у нас теж буде багато веселощів і розіграшів.

Безперечний символ святкування Хеллоуїна, крім цікавих костюмів – гарбузова голова, яка символізує завершення збору врожаю, вогню і злобного духу, якого відлякує полум'я.

Хоча походження незвичайного символу свята і досі викликає багато суперечок. З одного боку, її походження можна з'єднати з святом врожаю, з іншого боку – вогники, які блукають у пітьмі і гарбуз з внутрішнім сяйвом, як свідчить легенда, можна поравнять з заблукалими душами, застряглими між раєм і пеклом.

Ще головний атрибут Хелловіна називається «Світильник Джека» — вирізана з гарбуза голова з підсвічуванням свічкою всередині. Виглядає вона зловісно і її страшна посмішка покликана відганяти від оселі людей злих духів і демонів. Виставляють її в будинках, на підвіконнях.

Тому давайте навчимося, як оригінально, і в той же час просто, вирізати з гарбуза таємничий світильник – головний символ свята Хеллоуїн. Тим більше вирізати її всією родиною дуже забавно.
Якщо ви медик, то для вас процес вирізання гарбузів буде як трепанація черепа, якщо ж ваші предки були індіанцями – то, значить, ви будете знімати скальп.

Існує кілька способів вирізання гарбуза але для всіх них потрібно стандартний набір інструментів, і, звичайно ж, сама гарбуз.

Що потрібно для приготування?

Що потрібно для приготування гарбуза до Хеллоуїна?

Перш за все нам потрібно красива помаранчева, наближена до ідеалу, круглої форми гарбуз. На її поверхні не повинно бути ніяких наростів і вад, шкірка повинна бути рівною і гладкою. Так зручніше буде малювати на ній, а потім і вирізати.

А можна взяти гарбуз і химерної форми, тоді, якщо пофантазувати – вийде ефектна голова.
Обов'язково переконайтеся в тому, що ваша гарбуз не почала підгнивати, для цього посмикайте її за качан. Якщо вона вільно выдернулась – краще вибрати іншу.

Ніж повинен бути гострим і довгим для зручності вирізування, обов'язково з прямим кінцем (не закругленим). Ложка, шило (або «циганська голка») і скребок (або лопатка для льоду) завершують набір наших інструментів.

Як вирізати гарбуз

Тепер приступаємо до самого процесу вирізання гарбуза.

На стіл покладемо у кілька шарів газетних аркушів, щоб не забруднити і не пошкодити його. Гострим ножем, який тримаємо під кутом приблизно 45, вирізаємо отвір у підставі гарбуза або в районі плодоніжки.

Як вирізати гарбуз на Хелловін

Ваш вибір повинен залежати від того, яким чином буде підсвічуватися гарбуз зсередини. Якщо ви захочете вставити всередину свічку, тоді вирізати отвір слід вгорі – так буде створюватися вентиляція для свічки.

Якщо ж ви будете підсвічувати гарбуз електричної гірляндою або ліхтариком – тоді отвір робіть внизу, біля основи гарбуза. Вирізання кришечки під кутом не дасть їй провалитися всередину гарбуза, якщо отвір буде зверху.

Вирізаний отвір має бути такого розміру, щоб ваша рука могла вільно проходити всередину гарбуза. Потім слід очистити ложкою і скребком всю середину гарбуза (насіння та волокна), щоб залишилася тверда частина. Насіння викидати не треба. Якщо їх підсмажити – вийде дуже смачне і корисне ласощі.

Тепер роботу ремісника замінюємо на роботу творчого працівника. Від того, наскільки зловісна вийде у вас пика, настільки успішніше вона буде відганяти від оселі злих духів в цю таємничу і престрашну ніч.

Якщо у вас є готовий шаблон, то приклейте його на бік гарбуза і приклейте скотчем. Потім шилом чи циганською голкою зробіть наколи за меж деталей мордочки. Зніміть шаблон, в місцях вирізання залишаться дірочки. За цим дырочкам слід акуратно вирізати контури «особи». Робіть поступальні і зворотні рухи. Поспішати не треба, а постарайтеся максимально акуратно дотримуватися заданого шаблону. А якщо вам потрібно вирізати фігуру з гострим кутом, потрібно вийняти ножа і вставити його вже під іншим кутом.

Якщо ж у вас не виявиться шаблону, проявіть фантазію і художні навички, намалюйте на папері фломастером «обличчя» майбутньої гарбузової голови. При цьому фломастер краще взяти легкостираемый, як для пластикових дощок. Після вирізання контурів його легко можна стерти і не залишити неохайних розлучень.

А далі дотримуйтеся наведених вище рекомендацій. Тільки вирізати слід дуже акуратно, щоб не спотворити передбачуваний образ.

Коли з мордочкою покінчено, поставте всередину запалену свічку, ліхтар або гірлянду, намотану на банку, закрийте кришкою і поставте в вибране вами місце в будинку.
Тепер можна зустрічати найстрашнішу ніч у році, свято Хеллоуїна і насолодитися їм вдосталь.

Тривимірні скульптури з гарбуза на Хеллоуїн

Тривимірні скульптури з гарбуза на Хеллоуїн

Незважаючи на те, що на свято Хеллоуїна вирізаються різні страшні фізіономії, одна від одної страшніші, є на світі художники-умільці, які створюють тривимірні скульптури з гарбузів, що є воістину апогеєм художньої майстерності. Вони вражають фантазією, унікальним умінням відтворити з великою точністю різних героїв фільмів, мультфільмів, містерій і пр. Стоять такі шедеври чимало, але якщо хтось і купить такий твір мистецтва, то потім буде дуже шкода його викинути. Як шкода, що вони недовговічні! А може спробуєте самі вирізати сто-небудь подібне?
Найбільш майстерним різьбярем тривимірних скульптур вважається Рей Виллэфен – американський скульптор, який спеціалізується на різьбі по гарбузам.

З дитинства маленький хлопчик Рей жив на батьківській фермі, де і проявився його талант різьби не тільки по дереву, а й по всьому, що потрапляло на очі і могло оброблятися різцем.
Кілька практичних порад по вирізанню ліхтаря з гарбуза на Хеллоуїн

Художню школу Рей Виллэфен закінчив у 1991 році, але за фахом не пішов працювати, а вибрав нелегку стезю шкільного вчителя, бо перемогла його безмежна любов до дітей.
Але своє вміння в вирізання скульптур з гарбуза він не залишив і доповнив його новими шедеврами з мокрого піску, в результаті чого неодноразово ставав переможцем різних міжнародних конкурсів.
А в 2011 році його навіть запросили вирізати гарбуз для Білого дому на свято Хеллоуїна.

Кілька практичних порад по вирізанню ліхтаря

Для вирізання ліхтаря слід вибирати тільки свіжі плоди гарбуза, інакше підсохлу шкірку буде досить важко обробити;
вирізані контури рекомендується змастити вазеліном, щоб пика при підсиханні не деформувалася;
при в'яненні вирізаною гарбузової голови її слід покласти на кілька годин у воду;
якщо натерти гарбуз зсередини мускатним горіхом або корицею, то ваш ліхтар буде не тільки радувати око, але й приємно пахнути;
якщо ви вирізали кришку біля кочережки гарбуза, то зробіть у ній кілька отворів, інакше полум'я свічки буде підсмажувати її м'якоть;
для того, щоб продовжити час горіння свічки всередині гарбуза, її потрібно покласти на кілька годин в морозильну камеру.

Трохи фактів про гарбузі

  • А ви знаєте, що спочатку для свята Хеллоуїн в якості «сировини» для вирізання була не гарбуз, а ріпа?
  • Виявляється, що батьківщина гарбуза – Північна Америка, і почали її там вирощувати аж 5000 років тому.
  • Індіанці Північної Америки любили підсмажувати шматочки гарбуза на полум'я багаття, а з провяленных смужок плели килимки.
  • В штаті Нью-Йорк в 1996 році подружня пара Зер виростили найбільший гарбуз, і важила вона 480кг, без малого півтонни!
  • Гарбуз, як і огірок, кабачок і кавун (найближчі родичі) на 90% складається з води.
  • Насіння з гарбуза збільшують свою поживну цінність у міру свого старіння.
  • А ще, гарбуз, як вважалося раніше, виводить веснянки і є протиотрутою від укусу змій.
  • Кулінари спекли пиріг з гарбуза діаметром 152см і вагою 160кг.
  • Квітки гарбуза їстівні, їх фарширують як голубці, а м'якоть гарбуза містить вітаміни А, В, рослинний білок, калій і залізо.

 

Вибираємо подарунок чоловікові!


Оригінальні ідеї

Оригінальні ідеї

Подробнее
Подарок парню

Подарок парню

Подробнее
На все случаи жизни

На все случаи жизни

Подробнее
Своими руками

Своими руками

Подробнее
Годовщина

Годовщина

Подробнее
Новый Год

Новый Год

Подробнее
23 февраля

23 февраля

Подробнее
14 февраля

14 февраля

Подробнее
Подарок мужчине

Подарок мужчине

Подробнее
Подарок мальчику

Подарок мальчику

Подробнее

Подарунки на 14 лютого

Підбираємо подарунки на 23 лютого

Даруємо подарунки на річницю


Що подарувати чоловікові на 60-65 років

Що подарувати чоловікові на 60-65 років

Подробнее
Що подарувати чоловікові на 55-59 років

Що подарувати чоловікові на 55-59 років

Подробнее
Що подарувати чоловікові на 50 років

Що подарувати чоловікові на 50 років

Подробнее
Що подарувати бабусі на 80-89 років

Що подарувати бабусі на 80-89 років

Подробнее

Подарунки своїми рукамиЩо зв'язати коханому?

Подробнее

Що подарувати хлопцеві своїми руками?

Подробнее

Що подарувати чоловікові своїми руками?

Подробнее

Що оригінального подарувати хлопчикові своїми руками?

Подробнее

Класні подарунки на новий рік


Що подарувати на Новий рік своїми руками

Що подарувати на Новий рік своїми руками

Подробнее
Супер подарунки начальнику на Новий рік

Супер подарунки начальнику на Новий рік

Подробнее
Найкращі подарунки чоловікові на Новий рік

Найкращі подарунки чоловікові на Новий рік

Подробнее
Самі круті подарунки хлопцеві на Новий рік

Самі круті подарунки хлопцеві на Новий рік

Подробнее

Для детейИдеи для праздника

Подробнее

Детские вечеринки

Подробнее

Що кому подарувати

23.02.podaroki2

Мужчинам

podarki dlja zhenshhin 1

Женщинам

podarok

По празднику

dlya parnya

Парню или девушке

a6

Мужу или жене

45

На свадьбу

маме и папе

Маме или папе

Подруге или другу

Подруге или другу

chto podarit sportsmenu 2

По интересам

Мальчику

Мальчику

Девочке

Девочке

На работе

На работе

О нас

Мы не рекламируем себя, а просто делаем свое дело ответственно и надежно, быстро и профессионально.

Сайт оригінальних подарунків для всієї сильної половини людства! Для Вас ми зібрали всі відповіді на найпопулярніші питання: що подарувати і як піднести.

 

Подписка

Подпишитесь на рассылку выгодных предложений.