Як зробити фенечку своїми руками?

Багато хлопчики люблять їх носити, це не злочин. У багатьох навіть є своя колекція. Так чому б не порадувати коханого хлопця або одного такою цікавою дрібницею? Залишається проблема – як зробити фенечку своїми руками з стрічок. Давайте її вирішимо! Для вас ми зібрали найпопулярніші і красиві варіанти цих плетінь, так що у вас буде з чого вибрати!

Friendship_Bracelet

Ну, по-перше, не всім хочеться робити шаблонні фенечки за схемами з інтернету. Це пояснити просто – чоловік хоче виділитися із загальної маси. Що ж, не будемо перегороджувати шлях цьому прагненню. Щоб у підсумку копітка робота Вас не розчарувала, необхідно заздалегідь зробити схему фенечки.Ну а якщо Ви вирішите скористатися готовою ідеєю – ласкаво просимо в інтернет.

Схеми плетіння фенечок фото

Отже, план дій намічений, залишилося визначитися з матеріалом і приступити до роботи. По суті, зробити фенечку можна з чого завгодно, фантазії майстрів немає меж, але ми будемо дотримуватися найбільш популярних підручних засобів – стрічок, муліне, шнурків, бісеру.

Як плести фенечку відео уроки

  • Фенечка із стрічок представляє собою красиве плетіння з тонких тканинних стрічок. З їх допомогою можна робити як повітряні кіски, так і більш об'ємні стовпчики.

  • Фенечка з ниток муліне з боку схожа на плетіння з бісеру. Все тому, що її роблять з допомогою зав'язування вузликів в певному порядку, вони скидаються на бісер.

  • Фенечка з шнурків є аналогом попереднього виду. Відмінність одна – замість муліне використовуються тонкі шнурки.

  • Ну і фенечка з бісеру наостанок. Зауважимо, що з бісеру не тільки повністю плетуть прикраса, але і, якщо це буде браслет, його можна зшити з тканини і розшити бісером.

Наостанок

Пробуйте, вчіться і все вийде, адже такий відмінно підійде як подарунок на день народження, новий рік або навіть річницю відносин з вашим коханим хлопцем. Сподіваємося, що наша стаття була Вам корисна!

VN:F [1.9.22_1171]
0

О нас

Мы не рекламируем себя, а просто делаем свое дело ответственно и надежно, быстро и профессионально.

Сайт оригінальних подарунків для всієї сильної половини людства! Для Вас ми зібрали всі відповіді на найпопулярніші питання: що подарувати і як піднести.

 

Подписка

Подпишитесь на рассылку выгодных предложений.