Як зв'язати чоловічу шапку спицями?

Теплі в'язані речі, зроблені своїми руками, гріють не тільки тіло, але і душу. Хочете порадувати свого хлопця, брата чи друга? Зв'яжіть для нього шапку! Зробити це не так вже і складно, зате річ вийде дуже потрібна. В'язати можна за допомогою гачка або спиць. Давайте поговоримо про те, як зв'язати чоловічу шапку спицями для початківців.

В'язати шапку за допомогою спиць можна кількома техніками, в залежності від того, як вона буде виглядати. Так, наприклад, для шапки-півника або шапки-труби знадобляться дві спиці (по суті, Ви зв'яжете полотно, краї якого потім з'єднайте і зшиєте), а для шапки-біні – п'ять спиць (це вже трохи складніше).

Чоловіча в'язана шапка

Чоловіча в'язана шапка

У першу чергу потрібно визначитися з розмірами майбутнього виробу. В ідеалі, звичайно, буде заміряти голову хлопця, але якщо шапка повинна стати сюрпризом, цей варіант відпадає. Вихід є!Візьміть для зразка стару шапку молодої людини.Колір варто вибирати виходячи з переваг хлопця, якому Ви будете дарувати шапку (раптом йому подобається все яскраве або смугасте). Якщо ж Ви не знаєте, які кольори він любить, намагайтеся підбирати щось нейтральне. Від візерунків краще відмовитися. По-перше, шапка повинна бути чоловічий, а кіски і рюшечки як то не дуже чоловічий атрибут, на крайній випадок згодяться олені або сніжинки. А по-друге, якщо Ви вперше намагаєтеся в'язати візерунок осилити зможе не кожна, почніть з чогось легшого.

Як зв'язати чоловічу шапку спицями відео інструкція

Відео урок в'язання шапки

Майстер-клас в'язання шапки

Наостанок

Впевнені, що у Вас все вийде і Ваш рідний людина залишиться задоволений. Чекаємо Ваших коментарів та діліться посиланнями з друзями.

VN:F [1.9.22_1171]
0

О нас

Мы не рекламируем себя, а просто делаем свое дело ответственно и надежно, быстро и профессионально.

Сайт оригінальних подарунків для всієї сильної половини людства! Для Вас ми зібрали всі відповіді на найпопулярніші питання: що подарувати і як піднести.

 

Подписка

Подпишитесь на рассылку выгодных предложений.