11 кращих листівок для хлопця. Найкращі ідеї

Що таке листівка? Здавалося б – звичайний шматок картону, але не тут то було. Часом, сама звичайна листівка гріє серце набагато сильніше дорогих, але непотрібних речей. Хочете, щоб було так? Тоді не розраховуйте тільки на ніжні і щирі слова, які Ви впишіть. Дізнаємося як зробити листівку коханому хлопцеві своїми руками на день народження або річницю! Ідей для подібного творчості море, і оскільки немає сенсу перераховувати всі, виберемо найкращі.

 • Останнім часом дуже модними стали листівки, з об’ємною написом (наприклад, I LOVE YOU) всередині. Причому зробити це не складно, достатньо зробити надрізи в правильних місцях, і коли Ви будете розкривати її – отримана напис буде випирати. А щоб це виглядало більш естетично – зовнішню сторону листа з написом заклейте якимось кольоровим картоном.

  об’ємна листівка фото

 • Ще одна оригінальна ідея прикраси – це гудзики, яскраві різнокольорові гудзики. Їх можна приклеїти, так і пришити на картонну основу (якщо Ви вирішите пришивати – зворотний бік листівки потрібно буде чим-небудь заклеїти, щоб приховати нитки). З кольорових ґудзиків різного розміру потрібно складати композиції. Наприклад, перетворити їх у зв’язку повітряних кульок як у мультфільмі «Вгору» і намалювати будиночок, або зробити з них пишну крону дерева. Замість гудзиків згодяться і намистини або навіть бісер (зробіть з нього зоряне небо).

Як зробити листівку — сорочка своїми руками відео інструкція

 • Аналогічно попередньому способу, прикрашають відбитками пальців. Для цього достатньо намалювати основу і, бруднить пальці в різні кольори гуаші, доповнити малюнок (замість гудзиків будуть Ваші відбитки). Робота ця марка, але весела, та й хлопцеві буде приємно отримати такий подарунок.
 • Спробуйте зробити листівку в техніці квіллінг. На перший погляд це не складно, що там, скрутив папір, так і приклеїв, але ні, це досить кропітка праця. Зацікавилися? Шукаємо в інтернеті покрокове пояснення роботи і освоюємо нове.

Як зробити дизайнерську листівку своїми руками інструкція

 • Вмієте вишивати? Розмістіть на листівці красиву вишивку! Або просто зробіть тканинне оформлення.
 • А що якщо прикрасити листівку стрічками? Їх, як і гудзики, не обов’язково клеїти, красиво виглядає і вишивка з них. Це не складно! Не потрібно мучитися, виробляючи з стрічок трояндочки, досить використовувати їх як контури малюнка.

Оригінальна листівка хлопцеві на день народження своїми руками

 • Також, незвично виглядає листівка, на яку перекладена фотографія. Оскільки з звичайним фото нічого не вийде, друкуємо вибраний кадр на кольоровому (при бажанні, і на чорно-білому згодиться) принтері. Потім, на основу кладемо (картон середньої товщини) кладемо роздрукований аркуш зображенням вниз, фіксуємо положення і змочуємо тонким шаром ацетону. Тепер дерев’яною паличкою акуратно починаємо переводити фото. Робити це потрібно так, ніби ми намагаємося заштрихувати лист (дивіться не порвіть папір!). Не хочете так – «видавіть» зображення за допомогою ложки.
 • Ну і самий простий спосіб створення листівки – це, звичайно ж, малюнок. Так-так, самий звичайний малюнок. Використовуємо гуаш, акварель, фломастери або навіть кольорові олівці. Але тут є один нюанс – щоб малюнок виглядав закінченим і красивим, обведіть всі його деталі чорною гелевою ручкою.
 • Сумніваєтеся у своїх художніх здібностях? Використовуйте всілякі підручні матеріали – стрічки, мережива, картинки, засушений квітка, використані квитки в кіно, старий атлас, все, що допоможе Вам скласти композицію на листівці, і дійте!
 • Крім усього іншого, можна зробити «мереживний». Для цього достатньо вирізати необхідний візерунок за допомогою лезвия або спеціального ножа по папері.

Листівки хлопцеві фото ідеїНаостанок

Що зобразити на Вашому творінні підкаже привід для подарунка. Новий рік – ялинка, іграшки, олені, дід Мороз, сніжинки; день Святого Валентина – сердечка, янголята, поцілунки і все в тому ж дусі. Не забуваємо про красиві слова привітання і все готово!