16 найкращих подарунків мисливцеві

Чоловік, по природі своєї, мисливець. Можливо, тому полювання є одним з найпопулярніших хобі. Якщо хтось з Ваших знайомих входить в число любителів постріляти дичину, Вам напевно знайома таке питання «що можна подарувати мисливцю?». Свят на які можна дарувати подарунки для хобі багато: день народження, новий рік і навіть ювілей, але потрібно знати деякі правила. А щоб полювання не приносила тільки задоволення від процесу, але і задоволення від результату, чоловікові потрібна сила-силенна всіляких корисних дрібниць і ось їх список.

16 кращих ідей для подарунка

 1. Так, наприклад, шапка-парасолька. Виглядає, звичайно, кумедно, але зате дуже корисна в дощову погоду. У розпалі полювання не доведеться відволікатися на таку дрібницю, як дощ.
 1. Складаний ножик в шкіряному чохлі – незамінна річ на природі.
 1. Зручні черевики або берци. Але за покупкою потрібно буде йти разом з тим, кому вони призначаються, щоб не прогадати з розміром.
 1. Місткий рюкзак для перенесення речей, куди вже без нього в лісах.
 1. Кулі. Перед покупкою необхідно дізнатися точний калібр.
 1. Якщо Ваш чоловік любить полювати з друзями, не обійтися без рацій.
 1. Качиний манок. Потрібна штука, але, швидше за все, вона вже є у Вашого мисливця. Так що, якщо вирішите все-таки придбати, виберіть подарункову версію або зробіть гравіювання на пам’ять.
 1. Ну і як же на природі без намету? Навіть якщо полювання триватиме менше доби, перепочити або сховатися від сильної грози не завадить.
 1. А якщо полювання затягується, спальний мішок просто необхідний, хороший подарунок своєму чоловікові.
 1. Потужний ліхтарик (можливо навіть зі спеціальною гумкою, щоб носити його на голові).
 1. Бінокль, їхня ціна стартує з маленькою позначки, але закінчується астрономічної, але можна підібрати недорогий і гарний.
 1. Набір для польової кухні знадобиться того, хто воліє самостійно готувати на природі, а не брати готове з дому.
 1. Термос з гарячою кавою також може стати в нагоді на затяжний полюванні, недорогий і корисний подарунок.
 1. Водо — та вогнетривка карта місцевості, в якій полює Ваш чоловік. Підстраховка не завадить.
 1. Маленьке радіо для веселих посиденьок біля вогнища з друзями.
 1. Водонепроникні годинники.

набір чарок бінокль медаль
статуетка набір для пікніка Водонепроникні годинники

Порада наостанок

Будь-яке сильне захоплення для чоловіка перетворюється на стиль життя, його особливий, особистий світ. Тому дуже важливо виявляти розуміння і увагу. Часом навіть незначна дрібниця може виявитися дорогим серцю подарунком, який покаже, на скільки для Вас важливо пристрасть Вашого чоловіка, друга, брата або батька.