30 кращих ідей для подарунка на пам'ять про себе. Найкращі ідеї

Життя кожен день підносить нам сюрпризи і на жаль, не завжди вони бувають приємними. Іноді трапляється й так, що двом люблячим один одного людям з різних причин доводиться розлучатися. І тут вже не так важливо, скільки часу вам доведеться жити один без одного, в будь-якому випадку це буде справжнім випробуванням для вас обох. Вимушене самотність можна скрасити яким-небудь фізичним предметом, навівають приємні спогади про своїй половинці. Особливо яскравими будуть враження, якщо цей предмет буде сюрпризом, преподнесенным в момент прощання. Тільки ось, що можна подарувати хлопцеві на пам’ять про себе, якщо він їде на довго або в армію? Деякі цікаві ідеї ти можеш прочитати в цій статті.

Топ-10 ідей для подарунка

Прикольна гуртка Класна флешка-брелок Тетріс Водонепроникні годинники
Рибацький набір Книга улюбленого автора глобус бар Чарівний куля 8-ка

 • Флеш-карта з записом твого голосу допоможе йому згадати найяскравіші моменти ваших відносин. Ти можеш записати якусь пісню, вірш або просто начитати свої думки про нього – важливо, щоб голос звучав щиро і передавав би твої почуття.
 • Незвичайним способом нагадувати про себе в недовгої розлуки будуть листи. Нестандартність цього подарунка на пам’ять хлопцеві полягає в тому, що листи ти напишеш заздалегідь, і на кожному відзначиш дату, коли потрібно розкривати чергове послання. Так твоєму хлопцеві не буде самотньо і цікаво без тебе і з тобою одночасно. Ти можеш написати йому все, що хочеш, а в якості доповнення вклади який-небудь фізичний символ твого смутку (засохлий лист, фотографію, вирізану сніжинку та інше).
 • Самі звичайні речі, на яких буде ваша спільна фотка, теж чудово впораються з «воспоминательной» функцією. На вибір це може бути гуртка, футболка, подушка та інші недорогі предмети для щоденного використання. Нанести на них печатку сьогодні можна практично на кожному розі. Дуже доступний спосіб, завдяки якому ти будеш впевнена, що він про тебе згадує кожен день.
 • «Квиток в кіно», ну або на будь-яке інше захід, куди Ви зможете відправитися після майбутньої зустрічі. Коли він буде заздалегідь знати, що через певний період ви разом кудись збираєтесь піти, він буде чекати цього дня з подвійним нетерпінням.
 • Складніше щось придумати, якщо твій хлопець змушений розлучитися з тобою, щоб віддати борг батьківщині в збройних силах. Список предметів, які солдатам можна мати в особистому користуванні, суворо обмежений. Тому вибирати особливо не доведеться. В якості альтернативи можеш подарувати йому гребінець, на рукоятці якої зробиш пам’ятну гравіювання. Цим предметом він буде користуватися кожен день, а відповідно і тебе буде згадувати щодня.
 • Якщо в поїздку збираєшся ти, то щоб йому не було нудно на самоті, дай йому завдання. Подаруй будь-яке домашнє рослина, за якою йому буде необхідно доглядати. Повір, займаючись таким незвичним для себе справою, він вже точно про тебе не забуде. Він же не захоче засмучувати тебе загиблим квіткою? Підходить для відповідальних хлопців.
 • Відмінним способом нагадати про себе буде будь-яка «випадково» забута річ, яка належить тобі. Це може бути флакон з духами, сонячні окуляри, шийну хустку або подібна дрібниця, що характеризує твою особистість. Для відносин, які тільки набирають обертів, це буде прекрасний варіант нагадати йому про своє існування і дати йому їжу для роздумів про тебе.
 • Книга з твоєї підписом, навіть не дивлячись на стрімко розвиваються технології, популярність звичайної книги менше не ставати. Знаючи переваги твого обранця в літературі, ти зможеш зробити йому прекрасний подарунок, а зробивши на першій сторінці пам’ятний напис, що ти зробиш цю книгу унікальною.
 • Кращий подарунок хлопцю на пам’ять може бути недорогим і практичним. Якщо ти знаєш, що йому необхідно для поїздки, ти можеш сміливо йому це зробити. Можливо, нова флешка або чохол для планшета буде як раз те, що потрібно.
  • Одночасно практичним і романтичним подарунком хлопцеві на пам’ять буде звичайний парасольку. Звичайно, кожен день він не буде його розкривати, але зате в дощову погоду він зможе його захистити, і крім того, саме під дощем так добре думається і мріється. Його думки будуть, звичайно, тільки про тебе.