Дитяча ковбойська вечірка

Напередодні святкування дня народження улюбленого чада часто виникає питання, як його організувати таким чином, щоб свято запам’яталося надовго. До дітей у гості прийдуть друзі і, хочеться, щоб компанія повеселилася, а не просто посиділа за святковим столом. Відмінним рішенням для проведення торжества є ковбойська вечірка. Особливо хороша така тематика хлопчикам у віці з 6 до 13 років, але і багато дівчинки з радістю відзначатимуть своє свято таким чином.

Спочатку необхідно скласти список гостей і розіслати всім запрошення. Тема Дикого Заходу і ковбоїв дає неймовірну кількість варіантів оформлення запрошень. Можна зробити їх у вигляді ковбойського капелюха, підкови, зірки шерифа, коні, кактуса і т. д.

Можна здивувати запрошених і більш цікавим оформленням. Наприклад, оформити його у форматі «Wanted». Заголовком і буде це слово, далі поміщають фото іменинника в ковбойському капелюсі, а нижче пишуть текст такого плану: «Вас розшукують для активної участі в ковбойському вечірці». Текст запрошення пишуть із зворотного боку.

Можна оформити запрошення у вигляді стародавнього сувою, який зв’язують мотузкою і скріплюють значок шерифа.

У запрошеннях потрібно вказати місце і час святкування. Також необхідно підкреслити, що буде вечірка ковбоїв, а тому необхідно дотриматися відповідного дрес-коду: джинси, сорочка в клітку, жилет з бахромою, а головне ковбойський капелюх, хустка і зброю, іграшкову, зрозуміло.

Оформлення приміщення

На всяк випадок слід запастися декількома запасними хустками і капелюхами. Можливо, хтось із гостей забуде про обов’язкове їх наявності.

До оформлення місця проведення ковбойському вечірки необхідно поставитися серйозно. Краще всього проводити на свіжому повітрі у дворі, але якщо такої можливості немає, то підійде і будь-яке приміщення.

На «території» свята можна повісити покажчики з паперу «Салун», «Прерія», «Ранчо», «Шериф» і т. п. Стіл звичайно ж оформляємо в «Салуні». Декорувати приміщення необхідно всім, що пов’язано з тематикою ковбоїв і Дикого Заходу. На вході розміщують картонну фігуру якогось ковбоя, розміром в повний зріст і натягують банер «Ласкаво просимо на Дикий Захід». Тут же розміщують кошик з запасними банданами і ковбойськими капелюхами, щоб дозволити гостям доповнити свій костюм при необхідності.

Обов’язкові атрибути – кактуси. Якщо у Вас є живі – відмінно! Розставте їх по території «Прерії». Можна намалювати великі кактуси на щільному папері і виріжте їх. На землі розкладають іграшкові змії, адже життя ковбоїв сповнена самих несподіваних небезпек.

Замість дверей у «Салун» можна зробити віконниці (пам’ятаєте, як у фільмах-вестернах?) з дерева або картону. На них і по всьому приміщенню розклеюють плакати «Wanted» («Розшукується») з фотографіями гостей.

Піжамну вечірку для дітей можна зробити в будь-який день! Це дуже просто!

Який же ковбой без коня? Розставляють по території, де проводиться вечірка, різні фігурки коней і розклеюють картинки з ними. Ще один атрибут – підкова. Можна навіть купити або зробити їх стільки, скільки гостей. В кінці свята презентувати кожному «на щастя».

Якщо святкік буде проводитися у дворі чи Ви не боїтеся прибирання, то відмінними декораціями послужать стоги сіна і тюки з соломою. На одному з них добре розмістити справжнісіньке сідло.

Стіни прикрашають зробленими з мотузок ласо, ковбойськими капелюхами, нашейными хустками.

Можна організувати окреме місце для фотозйомки. Там можна розмістити стіг сіна, вила, різні капелюхи і бандани, накладні вуса, іграшкові револьвери і рамки з написом «Wanted».

Стіл накривають скатертиною в червону клітку і ставлять пляшки зі свічками, оббризкані воском. Буде чудово, якщо знайдете де купити одноразовий посуд із зображенням ковбоя, бандани, кактуса або ковбойського капелюха.

Меню:

 • варена кукурудза;
 • смажені на вогнищі сосиски;
 • засмажена курка;
 • відбивні;
 • шашлики;
 • запечена картопля в золі або духовці;
 • гамбургери з барбекю;
 • хот-доги;
 • курячі крильця;
 • нагетси;
 • овочеві салати.

загалом, їжа повинна бути «грубої» та поживною. Можна додатково розставити тарілки з арахісом і соломкою. Щоб було цікавіше, їх можна помістити в перевернуті ковбойські капелюхи.

газовану воду добре подавати в пивних келихах. Так вона буде грати роль пива, яке любили ковбої. А яблучний сік, налитий в стакани для віскі, відмінно замінить цей напій.

Ну і яке ж дитяче свято без солодощів? Торт, різні тістечка і печиво можна зробити у формі тих же символів Дикого Заходу: коней, корів, підков, кактусів, зірки шерифа, чобіт зі шпорами, ковбойських капелюхів і т. д.

Музичний супровід вечірки підбирають в стилі кантрі. Це можуть бути такі виконавці: Лоретта Лін, Джонні Кеш, Віллі Нельсон та інші.

Влаштуйте спортивне свято для дитини.

Розважальна програма для дітей

Конкурс«Намалюй шерифа»

Для проведення цього конкурсу будуть потрібні повітряні кульки і фломастери або маркери. Кожному учаснику видають по надутим кульці, на якому він повинен зобразити веселе обличчя шерифа.

«Самий спритний»

Для цього конкурсу будуть потрібні банани. Всім, хто бере участь видають по банану, який необхідно заховати за пояс, як револьвер. По команді необхідно швидко дістати банан, очистити і з’їсти. Хто впорається швидше за всіх – той і переміг.

«Сама чарівна корова»

В ході цього конкурсу необхідно намалювати найкрасивішу і чарівну корову.

«Шукачі скарбів»

Для цього конкурсу необхідно розсипати по певній території намистини, кульки з фольги або інші невеликі предмети, що виконують роль скарбу. Потім учасники вирушають їх шукати. Перемагає той, хто назбирав найбільше «скарбів» за певний проміжок часу. Щоб конкурс був більш складним і цікавим краще його проводити у дворі.

«Влучний стрілець»

Учасники отримують «заряджені» водні пістолети. На відстані метра від стрілка розміщують запалені свічки. Переможе той, хто за три постріли затушит більше свічок. Можна зробити конкурс більш тривалим і провести його в кілька раундів.

«Я тебе впіймаю!»

Для цього конкурсу потрібно мотузка, зав’язана петлею – ласо і те, що будуть ловити учасники. Це може бути табурет, перевернутий догори ногами, пеньок, пластикова пляшка і т. д.

Ваша дитина любить шпигунів? Може організувати шпигунську вечірку?

«Кращий метання підков»

Для цього конкурсу буде потрібна справжня або саморобна підкова. Її, як зрозуміло з назви конкурсу, необхідно буде метати. Переможе той, хто закине підкову на найбільшу відстань.

«Золота лихоманка»

Для конкурсу знадобиться велика ємність із сухим піском, підноси, сита і різноманітні монети, відполіровані камінчики, кристали, намистини і т. д. В пісок закопують предмети, що імітують золото і коштовності. Кожному гостю, приймає участь у грі, видають по ситу і таці. Тепер завдання за обмежений час з допомогою сита просіяти пісок і знайти заховані там скарби. Переможе той, хто буде кращим за всіх і зможе знайти найбільшу кількість цінних речей.

«Пастка»

Маленьким ковбоям необхідно пробратися через патину з ниток, не зачепивши їх. Для того, щоб точно визначати дотик до нитками на них вішають дзвіночки. Переможе той, хто впоратися із завданням за короткий час.

«Шапка для конячки»

Це командне завдання. Учасники діляться на 2 команди, кожна з яких стає навпроти свого «коня» (її роль може виконувати табурет, стілець тощо). Командам видають за ковбойському капелюсі. Необхідно добігти до коня, надягти на неї капелюх, пробігти навколо коня, зняти шапку, добігти до команди і передати капелюх наступному учаснику команди. Переможе та команда, всі гравці якої завершать естафету першими.

«Осідлай коня»

Цей конкурс проводиться за типом «Музичного стільця», з єдиною різницею, що сідати на стілець потрібно не завжди, а «верхи». Розставляють стільці по колу, на деякій відстані один від одного, яке дозволить «осідлати» їх. Кількість стільців має бути на 1 менше, ніж учасників. Під музику маленькі ковбої ходять навколо стільців-конячок, а як тільки вона замовкає – повинні сісти «верхи» на них. Хто не встиг – вибуває з гри і забирає з собою 1 стілець. Переможе той, хто «осідлає» останній стілець.

Всім переможцям та учасникам свята необхідно вручити призи. Це можуть бути бандани, ковбойські капелюхи, фігурки коників, пазли або книги на ковбойську тематику, шоколадні монетки і підківки.

Якщо весь період святкування вести відеозйомку, то диски із записом «вестерну» стануть відмінним пам’ятним подарунком для запрошених дітей, і для їхніх батьків.

Сподобалася стаття? Став лайк!