Дитяча піратська вечірка

Дитинство це дивна, чудова, незабутня пора в житті кожної людини. Уява дитини малює різні картинки, представляючи себе: то одним казковим героєм, то іншим. В певну пору життя будь-якої дитини настає момент, коли його як магнітом тягне взяти участь у всіляких затії і пригоди. Щоб дитячі мрії втілити в реальність можна організувати дитяче свято в стилі піратської вечірки. Де всі учасники зможуть відчути себе трохи пустотливими піратами.

Сценарій піратської вечірки для дітей

Як і будь-яке свято, дитяча вечірка вимагає особливого підходу і ретельно продуманої підготовки. Отже, вперед, назустріч пригодам!

Запрошення

Почнемо з того, що необхідно розіслати учасникам свята запрошення. Для оформлення запрошення можна використовувати різні графічні редактори (photoshop) або змайструвати незвичайні запрошення своїми руками. Так як намічається піратська вечірка то запрошення можна оформити досить незвичайним способом: взяти невеликі прозорі пляшки, клеїмо на них етикетку з піратською абревіатурою. Всередину пляшки вкладаємо запрошення на піратську вечірку оформлене у вигляді карти, на якій позначено місце збору всіх учасників і прокладений маршрут руху ( з усіма нанесеними відмітками) до місця проведення вечірки. Закорковуємо пляшку. Роздаємо запрошення учасникам вечірки. Також варіантом запрошення може бути жетон у вигляді чорної мітки, яка свідчить, що відмова прийти на вечірку не приймається, інакше будуть «незворотні наслідки». Отримавши такі незвичайні запрошення, діти з натхненням і нетерпінням будуть чекати початку свята. Так як влаштованих вечірка носить не звичайний характер у запрошенні обов’язково варто вказати про дрес-коді при проходженні (тобто всі учасники свята зобов’язані бути в тематичних костюмах ).

Дитячу піжамну вечірку не складно організувати.

Костюми піратів

Оскільки вечірка у нас піратська, то і добірка костюмів відбувається відповідним чином. Правильно складений костюм є запорукою прекрасного таємничого піратського настрою. Основними елементами одягу піратів є тільники або можна взяти футболку в смужку (схожу на тільник), штани бажано шаровари, якщо ні, то підійдуть будь-які широкі штанці, які знайдуться в гардеробі кожного. Штани заправляємо у високі черевики або чобітки. Тільник подпоясываем широким шкіряним ременем, бажано з великою бляшкою. Якщо в гардеробі є крислатий капелюх вона чудово доповнить костюм пірата, але якщо такого не знайдеться, то її можливо виготовити самим з газети або паперу, пофарбувати в чорний колір, а в середині зобразити піратську символіку. Доповненням костюма служать аксесуари: іграшкова шабля, яку також можна вирізати з цупкого картону, пістолети, біноклі і капітанська підзорна труба. Якщо у піратської вечірки беруть участь дівчатка, прикрасою можуть служити сережки великих розмірів або у вигляді кілець. Завершенням піратського костюма служить нанесення відповідного гриму. Грим можна нанести за допомогою простого косметичного чорного олівця або використовувати аквагрим. Нанесені малюнки різноманітні, тут можна застосувати все своє творче уяву: можна зобразити на щоках павутину з перебувають в ній павуком або пірата веселого Роджера, прикрасять пірата намальовані вусики і звичайно ж борода. Також можна виготовити пов’язку і перев’язати одне око.

Спробуйте організувати Спортивний День Народження!

Оформлення приміщення

Ну от в костюми готові, переходимо до оформлення залу (кімнати).
Оформлення кімнати починаємо з того, що драпируем вікна кімнати під рибальську мережу, мережу при бажанні можна закріпити вирізаних з білого паперу чайок. По всьому периметру кімнати розвішуємо гірлянди прапорців, які можна виготовити самим, для цього необхідно з паперу вирізати подвійні прапорці склеїти між собою і на згині пропустити через них мотузку або міцну нитку, розфарбувати прапорці в різні кольори і обов’язково нанести на них піратську символіку. В кут кімнати киньте старий канат. Знайдіть кріплення, підвісьте обруч і закріпіть на ньому іграшкового папугу. Також не зайвими виявляться повітряні кулі з піратською символікою. Декорувати кімнату можливо використовуючи старі «бабусині» скрині, попередньо надавши їм підходить для піратської вечірки вигляд, також розкладені по периметру кімнати черепашки. І головним атрибутом декорування безсумнівно буде служити декоративний капітанський штурвал.

Основним етапом організації свята є розробка сценарію самого свята. Розробимо план проведення конкурсів. Для початку об’єднаємо їх однією загальною «легендою», Придумуємо легенду про зарытом( схованому) колись піратський скарб. Складаємо карту шляху до кладу, наносимо на карту різні об’єкти, які символізують виникли перешкоди. З допомогою різноманітних конкурсів необхідно подолати перешкоди, що виникли на шляху. Ховаємо в кімнаті (залі) скриня зі скарбами, виготовляючи його з підручних засобів: старої скрині надавши йому відповідний вигляд, великий шкатулки, картонної коробки, в крайньому випадку валізи також оформленого в піратському стилі. Наповнюємо зроблений скриня золотими монетами (для цього використовуємо шоколадні медальйони загорнуті в блискучу етикетку, також безліч заохочувальних призів для всіх учасників вечірки і звичайно ж головний приз для винуватця торжества.

Безстрашний капітан(винуватець вечірки) збирає грізну команду піратів. Учасники придумують відповідні піратам імена. Наступним кроком придумуємо піратського корабля «гучне» назва, з аркуша ватману винаходимо прапор з піратською символікою.

Ще однією хорошою ідеєю буде вечірка шпигунів для дітей.

Піратські конкурси:

 

 1. Конкурс підняття якоря.Для конкурсу заздалегідь виготовляються дві палички-намоталочки, відміряють однакової довжини мотузки і прикріплюються до одного кінця паличок, на кінцях мотузочок закріплюються невеликі важки. Два учасники на швидкість починають намотувати мотузку т. е піднімають «якір». Перемагає пірат який швидше підніме «якір». З кожним разом залишається все менше і менше гравців, поки не залишиться хтось один. Він і отримає в кінці заслужену нагороду.
 2. Рухливий конкурс для всієї команди: визначте різні рухи, які необхідно буде виконувати( «право руля»-команда піднімає праву руку вгору; «ліво руля»- ліва рука вгору; «кругом»- поворот навколо; «підняти вітрила»-команда піднімає вгору обидві руки) робимо рухи під музику називаючи команди в різному порядку.
 3. Конкурс на знання корабельних термінів. Беремо аркуші якогось одного кольору і пишемо на них різні терміни які присутні на кораблях( наприклад палуба, каюта, трап, корми тощо ), далі беремо листи зовсім іншого кольору і пишемо на них правильні відповіді (визначення). Перетасовуємо листи. Учасники конкурсу повинні правильно розкласти листи з терміном і визначення до нього.
 4. Конкурс на вибір корабельного кока. Для того що б визначити, хто ж з учасників отримає звання корабельний кухар проводиться гра «їстівне-неїстівне» самому уважному, буде присвоєно це почесне звання та вручено солодка нагорода.
 5. Конкурс проходження зачарованою долини. Для цього конкурсу придумується легенда про підступну злої чаклунки, яка тільки й чекає кого б зловити і заколдовать, але робить вона це лише з настанням ночі. Перейти долину представляється можливим тільки вдень, але як тільки оголошується ніч, все відразу завмирають, не рухаються і навіть не ворушаться. Даний конкурс є варіантом гри «чим тихіше їдеш, тим далі будеш».
 6. Конкурс перетин орлиних скель. Учасникам вечірки т. е піратам пропонується пройти по тонкій мосту( їм будуть служити звичайні скакалки)над уявними скелями. Далі після першого проходження можна ускладнити завдання і пройти міст вже із зав’язаними очима. Самого вмілого на іншому кінці мосту чекає заслужений приз.
 7. Завершальним є найцікавіший для дітей конкурс під назвою піратський нічний привал. В кімнаті(залі) погашається світло ,всі пірати сідають по колу, запалюється одна свічка, яка передається від учасника учаснику. Той у кого запалена свічка в руках повинен розповісти( придумати) свою страшну історію.
 8. Існує ще безліч усіляких ігор і захоплюючих конкурсів, чим більше ви їх зробите, тим різноманітніше і цікавіше буде влаштованих вечірка.
  Всі конкурси пройдені, настав час знайти заповітний скарб. Шукати його ми будемо за допомогою дитячої захоплюючої гри «гаряче-холодно». Як тільки скарб знайдений всі учасники вечірки отримують зароблені призи та подарунки.
 9. Супроводжують вечірку тематичні пісні та музика. Найбільш підходящими будуть пісні з дитячих мультфільмів «Острів скарбів»; «Блакитний щеня»; музика рок-групи «Король і шут»; «Текіла джаз» — «Піратська пісня»і т. д.
 10. Ну і яка ж вечірка без святкового столу. Піратський стіл так само складається тематично, тут повна свобода уяви. Так як діти обожнюють солодке можна на стіл поставити шоколадні чипсики, цукерки, нарізати невеликими шматочками різні фрукти в які необхідно застромити шпажки з піратською символікою. Можна замовити піцу для піратів, піратські гамбургери і хот-доги. Подати у пляшечках сік, газовану воду заздалегідь переклеївши наклейки на ром, теккила та інші піратські напої. Якщо вечірка припадає на літній – осінній період, з кавуна можна вирізати голову акули. Можна придумати і інші всілякі страви.

Якщо не визначилися з тематикою вечірки — ознайомтеся з повним списком вечірок!

Ну от сценарій вечірки готовий, можна починати підготовку. Удачі.