Дитяча піжамна вечірка

Піжамна вечірка – що це таке і як вона проходить? Вона являє собою розвага, яке нове в нашій країні, і це свято сподобався не тільки дітям, але й дорослим. Назва вечірки говорить сама за себе – на такі заходи все повинні з’явитися в піжамах.

Що робити на такій вечірці – спати, але перш ніж поринути у царство Морфея, необхідно придумати розважальну програму – яка ж вечірка без веселощів. Піжамні вечірки прийшли до нас з Америки. І на сьогоднішній день вони здобули популярність серед дорослих. Якщо ви вирішили провести такий захід, то необхідно знати, що запрошені залишаться до ранку на такій вечірці, а отже – потрібно підготувати місце для ночівлі і сніданок. За американською традицією учасники піжамних вечірок сплять на підлозі, і вам також необхідно врахувати цей момент. Слід робити піжамну вечірку для дітей напередодні вихідного дня, а також можна скористатися випадком та провести її день народження. Ви уявіть, як зрадіє ваша дитина, дізнавшись, що гості залишаться до ранку, тільки от необхідно планувати кілька деталей, щоб вечірка не принесла шкоди будинку, в якому ви живете. І найголовніше – щоб батьки іменинника або іменинниці були самі ради такого розкладу подій, тоді все пройде як по маслу.

Запрошення

Як і будь-яка інша вечірка, піжамна починається з запрошень. У запрошенні квитку необхідно відзначити стиль вечірки і натякнути на те, що кожен гість повинен прийти в піжамі. На піжамної вечірці застілля буде недоречним, і тому готуються тільки легкі закуски. В Америці до таких закусок належить колу, чіпси, піца, але такі продукти є не дуже корисними для дітей, тому можна приготувати бутерброди, яблука, сік, печиво. Можна влаштувати кулінарне змагання і випікати разом з учасниками. Страви можуть бути будь-якими, головні якості – щоб вони були легкими в якості закусок.

Вашій доньці дуже сподобається вечірка в стилі принцеси на День Народження!

Сценарій дитячої вечірки

Звичайно ж, не кожен день діти бачать один одного в піжамах, тому як тільки до вас прийшли перші гості, приготуйтеся до того, що вони будуть радісно стрибати. В такому випадку ви повинні дати їм освоїтися і потім запропонувати закуски – легкі гарячі бутерброди з соком. Бутерброди з сиром, ковбасою, можна покласти на них по шматочку помідора. Після того як діти оцінили легке частування, можна приступити до проведення деяких конкурсів. Звичайно ж, основним конкурсом на такій вечірці є парад піжам, тому запропонуйте всім запрошеним пройтися, як робот. Цей конкурс сподобається не тільки дівчатам, а й хлопцям. Під час проведення конкурсів необхідно подбати про музичному супроводі. В якості заохочувальних призів відмінними будуть такі, як м’які іграшки для кожного учасника. Пам’ятайте, що ніхто не повинен залишитися без призу, адже це маленькі діти, і переможений може образитися, тому передбачайте заохочувальні призи.

Бій подушками

Яка ж піжамна вечірка обійдеться без традиції — бою подушками… Але тут важливо, щоб цей бій мав свої правила, інакше ваш будинок перетвориться на купу мотлоху. На підлогу потрібно покласти обруч, на який стають гравці і беруть у руки по подушці. Попередьте учасників про те, що бити в обличчя не можна, це може не закінчиться нічим хорошим. Переможцем буде той, кому вдасться вибити супротивника з кола. Головне, щоб два обраних суперника були рівні між собою фізично. Головним правилом даного конкурсу є те, що необхідно продумати його безпеку.

Гра «Фантазери»

цю Гру починає доросла людина, оскільки в такому разі діти швидше зрозуміє, що і як потрібно робити для перемоги. Тато сімейства вимовляє наступне: «Якщо б я був королем, у мене було б три речі: (… говорить про них, і вони дійсно повинні бути важливими для короля). Завдання дітей – придумати те, чим можна замінити всі ці предмети короля. Наприклад, замість карети – табурет, замість королівство – корито і так далі, тобто включається фантазія однієї людини, а інші гравці представляють фантазію, трохи втілюючи її в реальність. Далі настає черга для фантазій дітей «Якщо б я був космонавтом…», «якби я була принцесою», «якби я був найрозумнішим…» і так далі. Обов’язково переможці повинні бути нагороджені маленькими призами, які можна придбати в магазині або зробити своїми руками.

Дитяча спортивна вечірка на День Народження.

Конкурс «Малюємо самі»

Наступний конкурс потребує попередньої підготовки, але це того варто. Необхідно виділити кожному учаснику по наволочці, потім приготувати різнокольорові фломастери, якими можна легко малювати по тканині. Кожна дитина повинна розмалювати свою наволочку, зробивши твір мистецтва своїми руками. На такий наволочці спати буде набагато цікавіше і приємніше, головне – вибрати такі фломастери, які не стиралися б при пранні, і, безумовно, кожна дитина запам’ятає такий захід надовго.

Пекар

Під час того як діти малюють свої унікальні наволочки, можна кому-небудь із батьків зліпити звичайне тісто для печива. Додайте в нього, яйця, цукор, борошно, цедру лимона, ванілін і попросіть учасників вечірки виліпити з нього фігурки. Поки буде готуватися солодкість, батьки можуть облаштувати місця для сну дітей, наприклад, надути матраци. Попросіть своїх гостей, щоб кожен приніс з кишенькового ліхтарику, а також ви можете подарувати їх кожному, цей сувенір також запам’ятається надовго. Перед сном на піжамної вечірці можна подати дітям печиво з молоком.

Домашнє завдання

Також якщо ваші діти вже навчаються в школі і їм задають домашні завдання, то можна робити їх в ігровій формі. Наприклад, якщо напередодні дитина повинен був вивчити вірш, то попросіть її прочитати рядки, які йому найбільше запам’яталися, якщо це був переказ, то попросіть переказати казку або улюблене твір. Якщо у ваших дітей є здібності до математики, це спростить завдання з конкурсами, хай кожен зробить те, що у нього більше всього виходить – додавання у стовпчик, таблиця множення, розповідь, а може бути, малювання. Запропонуйте дітям розкрити свої таланти, це зробить їх щасливими, і ніхто не буде ображений.

Для маленького сина можна організувати вечірку в шпигунському стилі!

Рукоділля

Якщо у вас є вдома багато матеріалів для рукоділля, запропонуйте учасникам вечірці з пари гудзиків і бісеру зробити метелика або будь-яку іншу фігурку. Якщо у когось щось не виходить, допоможіть в цій нелегкій справі. Головне – дати зрозуміти, що кожна дитина по-своєму унікальний. Якщо ваші діти просто обожнюють англійську мову, то запропонуйте їм вірші у формі, де необхідно вставити англійську фразу. Якщо хтось пригадати її переклад, нагороджується призом, якщо не знав – то запам’ятає ключові фрази англійською мовою. Є безліч прекрасних казок, і можна прочитати одну з них дітям на ніч. Підходящим варіантом стане казка Андерсена «Оле-Лукойе», і після того, як погасили світло та погашені ліхтарики, необхідно відправитися спати, послухавши перед сном, як мама читає казку. Після того, як прийшов час для сну, необхідно переходити до більш спокійним розваг, щоб діти могли заснути. Необхідно дати їм трохи часу для того, щоб поспілкуватися в темряві, тому якщо вони наполягають на тому, щоб ви залишили їх одних, то не сперечайтеся, їм хочеться поговорити, головне, щоб секрети не затягнулися до глибокої ночі. Якщо вони не проти того, щоб ви поговорили з ними, то можете залишитися. Так ви зможете побачити своє чадо в новому світлі, в самій незвичайній обстановці. Ви зрозумієте, чи змогли вони впустити вас у свій світ і зрозумієте, які враження у них залишилися від свята. Ці вечірки допомагають батькам зблизитися зі своїми дітьми і побачити їх з іншого боку. Вони можуть після цього хвалити свою маму і говорити, що тільки вона вміє проводити модні вечірки.

Таким чином, піжамна вечірка зробить життя ваших дітей різноманітною і дозволить вам поглянути на них з іншого боку, а також виявити певні таланти учасників вечірки. Але головне – щоб такі вечірки не затягувалися і були в міру веселими. Перш ніж проводити таку вечірку, підготуйтеся до неї морально, налаштуйтеся на потрібну хвилю, а також підготуйте призи і все необхідне для конкурсів. Тільки при хорошій підготовці ви зможете організувати для своїх дітей справжнє свято, яке залишиться в їх пам’яті надовго. Головне – зробити це святом і для самих себе.

Сподобалася стаття? Став лайк!