Дитяча вечірка супергероїв

Ще кілька років тому, багато хто не чув про таких героїв як Людина-Павук, Бетмен і Жінка-кішка. Тепер, трошки з гіркотою в душі, багатьом батькам доводиться знайомиться з новими героями своїх дітей. Час вносить свої корективи і відомі всім раніше персонажів радянських мультфільмів вже не викликають трепет у сучасних дітей. З цього, якщо ви зробите вечірку в стилі супергероїв, діти будуть шалено щасливі.

Для організації такого свята вам знадобиться трошки вивчити персонажів із відомих кінострічок. Це «Людина-павук», «Бетмен», «Жінка-кішка» та інші. Якщо ви не готуєте вечірку-сюрприз, то можете поцікавитись у своїх дітей, хто з супергероїв їм більше до душі. Дуже добре, якщо на вечірці будуть тільки хлопчики. Тут вам є що їм запропонувати з костюмів. Але, коли на вечірці будуть присутні різностатеві діти, то завдання ускладниться. Тільки, не варто з цього панікувати і одягати дівчаток в костюми супергероїв. Мало кому відомий той факт, що у 1998 році Томом Дефалко і Роном Френцом був створений персонаж Дівчата-павука. Вперше він з’явився у 105-му випуску коміксу «What if…?». Вигаданий персонаж це, нібито дочка Пітера Паркера (Людина-павук) і Мері Джейн Уїтсон( дружина Людини-павука).Тому, якщо у вас знайдеться час, трошки змінити костюм Людини-павука в костюм Дівчини – павука, буде дуже непогано. Якщо вам вдасться відшукати готові костюми для дівчаток в магазинах, то переробляти нічого не доведеться. Також можна перетворити дівчаток в «Жінку-кішку». Вечірку можна зробити не тільки дотримуючись якогось одного коміксу. Весело і незвично буде, якщо ви зберете всіх супергероїв разом. За мотивами такої вечірки кінорежисери зможуть зняти новий фільм!

Оформлення приміщення

Для початку, потрібно зайнятися оформленням приміщення. На стінах розмістити плакати з зображенням супер героїв. Також, можна розмістити по дому невеликі іграшкові фігури відомих і улюблених героїв коміксів. По периметру всієї кімнати розвісити серпантини, по нижньому краю яких прикріпити вирізані з коміксів або журналів фігурки супер героїв. Не забудьте підібрати відповідну тематичну музику. Стіл для святкових частувань накрийте скатертиною із зображенням Людини-павука або Бетмена. Також підберіть одноразовий посуд з відповідною символікою. На столі розмістіть іграшкових героїв, як декорацію.

Організуйте для дитини День Народження в стилі людину-павука.

Запрошення

Коли справа з костюмами і прикрасою приміщення закінчено, варто приступити до написання запрошень. Вони повинні виглядати дуже цікаво. Зробіть невеликі картки з кольорового паперу. Папір можна використовувати різноманітної кольорової гами, так, як на вечірці будуть притаманні «герої» з різних фантастичних світів. Готові запрошення помістіть в конвертики. Їх теж можна зробити самостійно. Але, якщо немає часу, то використовуйте звичайні конверти . Тільки, щоб вони відповідали тематиці, наклейте на них символіку героїв або їх зображення.

Текст запрошень може бути наступним:

« Земля в небезпеці!!! Лиходії знову намагаються заволодіти нашою планетою. З цього приводу потрібно екстрено зібратися всім супергероям для вирішення проблеми.
Шанована Людина-павук ( ім’я та ініціали гостя) запрошуємо Вас взяти участь в порятунку нашої планети і з’явитися на нараду в (вказуєте дату і час) по вулиці ( вказуєте адресу вашого будинку).

Таким чином складаєте всі інші запрошення, тільки змінюєте назви героїв і імена гостей.

сподобається Вашій доньці дитяча барбі вечірка!

Сценарій для вечірки

Важливим етапом у підготовці свята є конкурси та ігри.

Павутина Людину-павука.

Це аналогічна гра всім відомої «Плутанини», тільки набагато цікавіше, тому, що всі діти в костюмах різних персонажів. Діти створюють величезного павука в центрі кімнати. Для цього їм потрібно взятися за руки і слухати ваші інструкції. Ви, у свою чергу запутываете «героїв» так, щоб їм було непросто вибратися з павутини власних рук. При цьому «павутина» не має розірватися.

Пошук криптоніту.

Всім супергероям відомий той факт, що криптоніт дуже небезпечний і може позбавити всіх героїв сили і надприродних здібностей. Візьміть невеликі камінчики і розфарбуйте їх у жовтий колір. Сховайте камені по всьому будинку або у дворі (якщо є така можливість). Дітям потрібно знайти і знешкодити всі небезпечні камінчики. Для цього приготуйте спеціальну коробку з картону. Можна обклеїти її фольгою, для більшої ефектності.
Незвичайний дартс.

Візьміть великий дартс і прикріпіть його в зручному місці. Але, замість цифр помістіть в середину зображення якогось лиходія. Діти по черзі повинні потрапити в центр мішені. Адже справжній супергерой повинен бути спритним і уважним.

Організуйте дитячу піратську вечірку!

Зібрати мишей.

Для цього конкурсу потрібно вирізати з кольорового картону чорного кольору кажанів приклеїти їх на спини всіх дітей. По вашій команді учасники починають наввипередки зривати кажанів зі спини один одного. По закінченні декількох хвилин ви зупиняєте гру. Той, хто зірвав найбільше стає переможцем.

Смуга перешкоди.

Тут вам знадобляться деякі реквізити. Добре, якщо вдасться дістати для цього конкурсу речі, які призначені для проведення подібних конкурсів. Але, якщо ні, то можете придумати зробити все «смуги перешкоди» з підручних засобів. У першу чергу потрібно вибрати приміщення, де буде проходити даний вид конкурсу. Можна також спорудити смугу перешкоди у дворі. Для того, щоб облаштувати належним чином смугу перешкод вам знадобиться сходи в горизонтальному положенні , надувні кульки, колода або шини, обручі.
Розділіть дітей на дві команди. Щоб вам не довелося дублювати смуги перешкод, можна зробити проходження по ним на час. Спочатку всі перешкоди проходять діти з першої команди, а потім з другої команди.

Перша смуга. Покладіть звичайну дерев’яну драбину на землю. Діти повинні пробігти по ній, перестрибуючи через поперечини.

Друга смуга. З невеликих брусків зробіть тунель і замаскуйте його надувними кульками. Учасники повинні проповзти на животі цю перешкоду.

Третя смуга. Поставте довгу колоду прямо на землю або підлогу. Діти повинні пройтися по колоді, зберігаючи рівновагу. Якщо не виходить і учасник падає, він проходить весь шлях спочатку. Замість колоди можна використовувати старі шини. Тільки, тут вже потрібно стрибаючи між їх отворами, намагатися не стати на шину.

Четверта смуга це обручі. Принцип той же, що і з сходами, тільки учасники повинні не просто пробігти, перестрибнувши обідки обручів. Вони повинні піднімати і опускати обруч, перебуваючи в його центрі. Тобто, дитина заходить у лежить обруч, піднімає його над головою, ніби знімає з себе одяг і кладе позад себе. Так він проробляє з усіма розташованими обручами.

П’ята, завершальна це болото. Прохід дітей по уявному болоту. Роздайте дітям по два аркуші паперу формату А-4 . Учасник кладе на підлогу спочатку один лист і стає на нього правою ногою, потім ставить другий і робить крок лівою ногою. Так він повинен пройти кілька метрів. Завдання здається дуже легкою, але, коли його робити на час, то воно стає зовсім не простим.

Дитячу піжамну вечірку легко організувати!

Ви повинні зафіксувати час проходження однієї команди, а потім другий. Яка з команд витратить менше часу на проходження, та і перемогла . Не забудьте приготувати подарунки переможцям. Це можуть бути маски Бетмена, Людини – павука. Також різноманітні наклейки, сувеніри з зображенням супергероїв. Слід пам’ятати , що це всього лише розважальні змагання і обділяти переможених у подарунках не варто. Подбайте про те, щоб діти добре повеселилися і приготуйте сувеніри всім дітям без винятку.

Після веселій і захоплюючої програми варто подбати про апетит маленьких героїв. Для всіх страв, які ви подасте на стіл, придумайте незвичайні назви. Біля кожної страви помістіть іграшкового героя а назви страви напишіть, наприклад, на паперових летких мешах. Закріпіть їх на блюді з допомогою зубочистки мулі спеціальних шпажках.

  • Назви можуть бути наступними:
  • Піца Пісочного людини;
  • Стейк зеленого гобліна;
  • Салат для Джокера;
  • Сардини Жінки-кішки;
  • Напій для Росомахи;
  • Десерт містера Фріза.

Основним символічним десертом повинен стати святкової торт. Замовити або спекти самому – вирішувати вам. Тільки потрібно зробити його у відповідному стилі. Для дітей найголовніше, це красива картинка і не важливо, яких розмірів вона буде. Якщо ви продумаєте все до дрібниць, то свято залишиться в пам’яті у маленьких героїв надовго.

Сподобалася стаття? Став лайк!