Дитячий День Народження в стилі lego

Конструктор Лего – це не просто цікаве і розвиваюче розвага для дитини, це ще й цілий світ фантазій, можливостей і веселощів. Всі діти обожнюють збирати конструктори Лего, а деякі ще і підключають до своєї гри дорослих.

Грати в Лего можуть як самі маленькі діти, для яких створені прості і великі конструктори, так і вже досить дорослі хлопці, конструктори для яких зроблені з дуже дрібними, важкими для складання деталями. Так що не важливо, скільки років вашій дитині — якщо він обожнює збирати конструктор Лего, цілими днями порається з різнокольоровими квадратними детальками, збирає колекції чоловічків Лего, а по вашому будинку всюди розкидано конструктор, то вам не доведеться довго думати над тим, чим же порадувати сина в день його народження. Тематика свята ясна – це буде день народження в стилі Lego.

Такий день народження запам’ятається вашим дітям і їхнім гостям надовго, але для створення свята вам доведеться проявити фантазію і ретельно підготуватися. Втім, ви самі теж напевне отримаєте задоволення від роботи над святом, адже Лего – це дуже пізнавально і цікаво. Створити святкову атмосферу в цьому стилі дуже легко. Буде чудово, якщо ви вирішите влаштувати день народження у якому-небудь орендованому ресторані і попросіть організаторів прикрасити приміщення, але якщо такої можливості немає – зробити світ Лего можна і вдома, в звичайній квартирі.

Дитяча ковбойська вечірка — це весело!

Оформлення приміщення в стилі Lego

насамперед необхідно прикрасити кімнату, в якій буде проводитися свято. На одній зі стін можна розташувати великі літери, на яких слід написати фразу «З днем народження!» Для цього вам знадобляться листи різнокольорового паперу формату А4, на яких ви напишете маркером або роздрукуєте на принтері літери. Папір краще підібрати яскравих кольорів – червоного, жовтого, синього і зеленого кольору, — одним словом, стандартних кольорів для Лего. Роздруковані літери можна прикріпити на стіну за допомогою скотча або нитки, зробивши їх у вигляді прапорців, а по боках від букв можна прикріпити маленькі жовті голівки чоловічків Lego – теж роздрукованих на принтері. Дитина, безсумнівно, буде радий такій увазі. Також можна всюди прикріпити повітряні кульки тих же самих яскравих забарвлень.

По кутах кімнати можна в творчому безладді розкидати купки конструктора в якості доповнення до інтер’єру, і дитина зможе в будь-який момент підійти до цього разбросанному конструктору і пограти у нього зі своїми друзями. Але якщо дитина дуже маленька, сильно розкидатися не варто – потрібно стежити за тим, щоб дитина випадково не проковтнув дрібну деталь.

Якщо у вас є можливість і час до свята, можна зшити прості наволочки яскравих забарвлень для подушок, на яких діти зможуть сидіти. На наволочках можна прикріпити кругляшки більш темного кольору, ніж сама наволочка, як на детальках Лего. Діти будуть у захваті від цієї ідеї. Всюди можна розвісити прапорці із зображенням чоловічків Lego, дітям зробити ковпачки яскравих кольорів, одним словом – в оздобленні кімнати можна імпровізувати як завгодно.

Сервіруємо стіл

Дуже важливий момент – прикрасити стіл і приготувати незвичайні страви для вашої дитини і його гостей. Ви можете змайструвати з конструктора Лего квадратний стаканчик для столових приладів і покласти туди вилки і ложки. На коктейльні трубочки можна надіти жовті голівки чоловічків Lego з паперу. Ви можете спекти торт або замовити його у спеціальних кондитерських, щоб він був зроблений у вигляді великої деталі Лего.

У місцях, де у звичайній деталі є круглі виступаючі «шипи» для складання, можна встановити свічки на торті. Звичайні свічки можна розставити на столі, перед цим обернувши їх в жовту папір з намальованим на ній мордочкою Лего-чоловічка. Ще можна спекти печиво у різнобарвною глазурі, прикрасивши його яскравими круглими цукерками M&m’s.

Упаковки від соку можна обклеїти різнокольоровим папером у вигляді Лего-цеглинок, також можна зробити під Лего і різнокольорові серветки. Зрозуміло, що дітям буде дуже цікаво їсти таку їжу у яскравій барвистій обстановці.

Конкурси та розваги на День Народження

Для захоплюючого проведення часу слід придумати веселу програму розваг для дітей. Можна включити телевізор і поставити анімаційний фільм Лего 2014 року випуску, що розповідає про пригоди маленьких чоловічків з конструктора. Але якщо ваша дитина любить рухливі ігри, а перегляд фільму займає тривалий час і дітям стає нудно, значить, потрібно придумати щось більш цікаве.

По-перше, ви можете влаштує�� змагання, розділивши дітей на дві команди. Команди можна позначити різними кольорами, прикріпивши членам кожної команди на одяг значок цеглинки Lego певного кольору. Перше завдання для команд – скласти всі деталі конструктора в одну велику коробку, а діти повинні добігти до цієї коробки і принести своїй команді якомога більше деталей.

Та команда, яка принесе більше деталей, виграє. Друге завдання – зібрати з цих деталей якусь конструкцію, і та команда, у якій зібрана конструкція буде більше, виграє. Також можна побудувати одну загальну конструкцію, передаючи її по колу, і кожен дитина, кому в руки потрапить зібрана іграшка, прикріплює до вже зібраної конструкції одну деталь. Буде цікаво подивитися, що вийде в підсумку.

Дитяча вечірка супергероїв — відмінна ідея для Дня Народження!

Ще можна влаштувати гру на зразок «Крокодила», але з участю конструктора Лего: загадывающий збирає з конструктора якусь фігуру, а інші повинні вгадати, що це таке. Якщо ви хочете ускладнити гру, то загадуйте не одне слово, а фразу, яку потрібно показати за допомогою Лего і ніяк інакше.

Ще можна влаштувати гру «Знайди деталь»: ви ховаєте десь у кімнаті певну деталь конструктора, а діти повинні її знайти, і той, хто найшвидше знайде її, отримує приз.

Гра «Домалюй чоловічка» — ви роздруковуєте кілька порожніх, не розфарбованих контурів фігурок Лего-чоловічків, і роздаєте ці аркуші паперу гостям, а вони можуть проявити фантазію і розмалювати їх як завгодно – їх чоловічок може прийняти образ казкового героя, або лікаря, або музикантом, або супергероя, а автор того малюнка, який вийде найкращим, отримає приз.

Після конкурсу малюнки можна буде розвісити на стіні, а потім і зберегти на пам’ять.

Також можна створити фотозону, зроблену у вигляді величезного чоловічка Лего з порожнім овальним вирізом для голови, щоб діти могли там фотографуватися. Зробити його можна на замовлення, або, якщо дуже постаратися, змайструвати самим з щільного картону. Якщо діти маленькі і невисокого зростання, на створення чоловічка не піде занадто багато матеріалу, але фотографії будуть веселим нагадуванням дітям про свято.

Лего-запрошення

Якщо ви хочете, щоб свято у дитини було багато гостей, друзів і однокласників, потрібно їх запросити, проте слова «Приходь на день народження» та інше в такому дусі буде звучати банально. Це означає, що потрібно придумати оригінальні запрошення для гостей, які роздасть їм дитина. Для цього ви повинні роздрукувати красиві запрошення, зроблені у стилі сторінки журналу «Лего», або ж просто красиво оформлені під цей стиль.

Гостям можна роздати футболки з емблемою Лего, які можна попередньо замовити, так як це, в принципі, не так вже й дорого. Альтернативою футболок можуть бути кепки з тієї ж емблемою або личком усміхненого жовтого Лего-чоловічка. Діти будуть дуже задоволені подарунком і, безсумнівно, будуть носити ці футболки або кепки не тільки в цей день, але і коли-небудь потім. Переможцю ігрових конкурсів ви можете подарувати якусь рідкісну деталь конструктора.

Спортивний дитячий День Народження — корисно, весело, цікаво, легко!

Подарунки для іменинника

Зрозуміло, ваша дитина теж не повинен залишитися без подарунка. Більш того, вибір подарунка для іменинника – дуже відповідальна місія. Перед святом дізнайтеся, чи хоче він якусь нову колекцію Лего, так як зараз виходять нові спеціальні тематичні колекції – Star Wars чи Гаррі Поттер, в яких є такі елементи, яких не знайти у звичайних колекціях Лего. Так що якщо ваша дитина фанат Лего і розбирається в цьому, він краще знає те, що йому потрібно з різноманітного світу Лего. Втім, ви можете подарувати дитині і який-небудь інший подарунок, ніяк не пов’язаний з конструктором, все залежить від смакових уподобань.

Таким чином, цей тематичний день народження не може не сподобатися вашій дитині-імениннику і його гостям. Свято запам’ятається надовго, залишивши після себе багато приємних вражень і веселощів. Головне – щоб батьки мали організаторським талантом і бажанням порадувати свою дитину.