Дитячий день народження в стилі «Людина-павук».

День народження дитини – найбільш бажаний і радісний день у році. В цей день навколо іменинника відбувається стільки чудес, і збуваються всі мрії. Всі батьки хочуть створити для свого улюбленого дитини атмосферу веселого свята. Зробити це не так складно – треба тільки знати інтереси своєї дитини, і що б він хотів отримати на свій день народження.

На сьогоднішній день практично всім хлопчикам подобається казковий персонаж-Людина-павук. Популярність даного персонажа не пропадає з кожним роком. Хлопчики хочуть бути схожими на нього, бути такими ж сильними і сміливими. Тому день народження в стилі «Людина-павук» як раз доведеться до речі.

яке ж свято без самої Людини-павука? Батькам доведеться визначитися: хто буде виконувати роль казкового персонажа. Можна запросити професійного аніматора, але краще все-таки, якщо героя зіграє хто-небудь із знайомих або родичів, добре знає і тісно спілкується з іменинником. Такий варіант іноді просто необхідний, якщо іменинник ще маленький. В цьому випадку Людина-павук зможе запобігти раптово спалахнула істерику дитини, якщо той злякається. Звичайно ж, для торжества потрібно костюм казкового персонажа. Костюм можна купити, або взяти на прокат. Надіти костюм слід непомітно від дитини. Також в деяких випадках потрібно змінити голос, щоб дитина не здогадався про помилку.

Отже, приступаємо до підготовки свята. Перш за все треба визначитися з місцем проведення свята. Тут все залежить від батьків і їх бюджету. Не варто забувати про характер і темперамент дитини. Завдання батьків – це створити комфортні умови дитині.

Зі сценарієм проведення свята можна сильно не напружуватися. Досить вигадати історію про те, що святковий торт викрали і гостям доведеться його шукати. Заздалегідь сховайте торт в кухні на верхніх полицях.

Атрибути

Далі йде підготовка необхідних атрибутів для проведення свята:

  1. З дитиною можна обговорити тільки список запрошених гостей. Все інше нехай буде для нього сюрпризом. Підготуйте відповідні запрошення. На них повинен бути зображений Людина-павук, або просто приклеїти наклейку із зображенням героя.
  2. Купіть кілька гелієвих кульок із зображенням Людини-павука. Пустіть їх під стелю, потім можна буде придумати який-небудь конкурс з їх застосуванням.
  3. Всім дітям можна купити маски героя. Їх теж можна використовувати в конкурсах.
  4. Потрібні призи і подарунки дітям. Звичайно ж, на обрану тематику. Можна придбати різні розмальовки або журнали-комікси.
  5. Зазвичай приміщення, де проходить свято в стилі «Людина-павук», прикрашають великий павутиною. Придбайте товсту і довгу мотузку. Така ж мотузка буде потрібно і для конкурсу. З мотузки сплетіть павутину, бажано у всю стіну. На павутину потім можна прикріпити різні плакати з персонажем. Павутина може замінити гірлянди, а також даний виріб виглядає просто незвично і красиво. Якщо мама дитини або хтось із знайомих або родичів вміє в’язати, то задача набагато спрощується. Павутину можна зв’язати, але для цього буде потрібно товста нитка і великий гачок.
  6. Заздалегідь спланувати план пошуку святкового торта. Для цього можна намалювати карту квартири, тільки не з звичної кухнею або спальнею, а, наприклад, зобразити квартиру в вигляді міста. Нехай викрадачі заховають торт у «бібліотеці». Приготуйте підказки. Вони повинні пояснювати дітям, що озеро, зображене на карті, зовсім не озеро, а передпокій і т. д.
  7. Картки з зображенням головного героя. Вони потрібні для визначення переможця в конкурсі.
  8. Багато маленьких дзвіночків.
  9. Предмет пошуку – святковий торт. Він повинен бути обов’язково виконаний у формі Людину-павука. На дитячі дні народження вибирають легкі торти, наприклад, сирні з йогуртовим кремом.
  10. Дипломи переможця. Вони повинні бути яскравими і цікавими. Диплом покладається кожній дитині, тому в кожному дипломі слід вказати ім’я та наявне у нього якість, за який відбувається нагородження. Головна умова – диплом повинен бути від Людини-павука.

Вечірка в стилі супергероїв — дитина буде в захваті.

Оформлення

В разі якщо свято проводять вдома, батькам треба ретельно обдумати меню святкового столу. Стаканчики і серветки з зображеннями Людини-павука продаються в багатьох магазинах дитячих товарів. На стіл також можна додати різні фігурки героя. При оформленні страв теж можна застосувати вибраний стиль. Наприклад, викласти листковий салат на велике блюдо у формі павука. Поставити на стіл закуску «фаршировані яйця, прикрашені фігурками павука з маслин. На одне яйце знадобиться одна маслина без кісточок. Маслину розрізають уздовж. Одну половину кладуть цілком на яйце – це тулуб павука, а другу половину розрізають на 8 лапок і викладають по 4 штуки з двох сторін «тулуба».

Можна зовсім здивувати запрошених дітлахів. Запропонуйте їм випити енергетичний напій. Напоєм буде виступати звичайний компот або сік з павуками. Пластмасових павучків треба покласти в формочки для приготування льоду. Отриманий лід потім покласти в напій.

Свято починається! Гості на порозі, і, природно, їх зустрічає сама Людина-павук. Він повідомляє дітлахам, що святковий торт викрадений. Викрадачі залишили кілька підказок, за якими можна буде відшукати його. Але одна Людина-павук не впорається і йому потрібні помічники для пошуку. Для цього він роздає всім хлопцям маски Людини-павука, тим самим беручи всіх до себе в команду. Далі Людина-павук проводить всіх до столу, тому що перед серйозними пошуками слід гарненько підкріпитися.

За столом батьки беруть слово. Вони вітають свого дитини незвичайним привітанням. Привітання повинно бути переплетено з сюжетом мультфільму, тому до нього варто підійти серйозно і грунтовно. Батьки повинні заздалегідь з’ясувати всю необхідну інформацію про сюжет мультфільму. Після привітання можна вручити і подарунок імениннику. Відповідний подарунок в даній ситуації – робот «Людина-павук».

Як тільки діти підкріпилися, Людина-павук пропонує дітям вирушити на пошуки. Для цього переходимо до конкурсів.. Після кожного конкурсу Людина-павук разом з дітьми буде вибирати переможця. Переможцю вручать подарунок, а також чергову підказку, яку йому доведеться відгадати, адже він сміливий, самий розумний і самий сильний.

Для дівчинки можна організувати вечірку в стилі барбі.

Розваги на День Народження

Конкурс 1. «Запрошуємо в команду».

Його можна провести відразу за столом. Людина-павук пропонує взяти з собою в команду всіх його друзів. Він задає різні питання хлопцям, з’ясовуючи, як добре вони знають друзів свого улюбленого героя. За кожну правильну відповідь Людина-павук видає дитині по картці. У кого виявиться більше карток, той і виграв.

Конкурс 2. «Плазують павучки».

Поки герой розважає дітей, батьки можуть в сусідній кімнаті підготувати наступний конкурс. В кімнаті близько до підлоги треба натягнути мотузку в хаотичному порядку. До мотузки прикріплюють дзвіночки. Людина-павук перевіряє дітей, наскільки вони підготовлені до пошуків. Для цього юні пошуковці повинні як можна непомітніше повзати. Людина-павук під яку-небудь веселу музику засікає час, протягом якого хлопці будуть повзати. Як тільки хтось з них зачепить мотузку, дзвіночок подасть сигнал. Задевшему гравцеві вручають картку. Після закінчення конкурсу картки підраховуються. Виграє той, у кого найменше цих карток.

Спортивний дитячий День Народження — весело і з користю!

Конкурс 3. «Взяли в полон».

Кожного конкурсанта «беруть у полон». Для цього Людина-павук обмотує мотузкою кожної дитини. Завдання кожного замотану розплутатися швидше за всіх. Проводять кілька етапів, тому щоб конкурс не затягувати, дорослі повинні допомогти герою. Картка вручається самому швидкому. В кінці конкурсу також підраховують кількість вручених карток.

Конкурс 4. «Перетягування канату».

Дітей ділять на дві команди. Людина-павук видає мотузку і визначає межу, за яку треба перетягнути команду суперника. В даному конкурсі призи вручають усім дітям, і вони всі разом повинні розгадати останню підказку. Батьки, вже підготовлені і з тортом на руках, зустрічають на кухні юних детективів.

В кінці свята Людина-павук вручає кожній дитині диплом. Такий диплом буде нагадувати маленькому про веселому та цікавому святі. А іменинник віддячить своїх батьків радісною посмішкою і сміхом.

Сподобалася стаття? Став лайк!