Еротичний подарунок коханому. Найкращі ідеї

Часом, хочеться здивувати коханого чимось таким, але як вгадати, що варто дарувати, а що ні? Складне питання, але ми спробуємо її вирішити! Спеціально для Вас, ми підібрали топ найбільш прийнятних еротичних подарунків хлопцю, чоловікові, адже ми, чоловіки, завжди любимо щось незабутнє.

Еротичний подарунок коханому — топ кращих ідей

  • Перший, хто приходить в голову варіант при слові «еротичний», це, звичайно ж, приватний танець для хлопця. Ніхто не змушує Вас бігти на заняття стрип пластикою і встановлювати в кімнаті жердину (хоча ідея непогана). Досить трохи посидіти в інтернеті, вибрати найбільш здійсненні для Вас руху, підібрати музику і скласти свій танець. Регулярно репетируємо перед дзеркалом, поки улюбленого немає вдома. В день Ікс вбираємося у щось красиве, а головне, сексуальне, трохи брызгаемся духами, робимо приглушене світло в кімнаті і млосним голосом кличемо його насолодитися шоу програмою. Свічки краще не запалювати, так як під час танцю Ви ризикуєте влаштувати пожежу не толькоу нього в серці, але і у всій квартирі, а воно Вам треба? І з шовковими хустками на лампах теж обережніше! У чому плюс такого подарунка? Та в тому, що після яскравого подання танцівниця не зникне за лаштунками, а залишиться в його владі (це йому явно сподобається). Інші поради почитаєте в мережі, і не думайте, що виглядаєте безглуздо. Ваш хлопець любить Вас такий, яка Ви є, а спеціально приготований для нього танець приємно здивує і взагалі залишить тільки хороше враження.
  • Для менш сміливих в магазинах предостатньо різних настільних, або точніше, накроватных еротичних ігор. Наприклад, кубики, вказують в якій позі і в якій частині квартири Вам належить побувати. Це весело!
  • Не менш приємний сюрприз – масаж. Довгий, розслабляючий, під ніжну музику, загалом, фантазуйте.
  • Для любителів експериментів знадобляться наручники, причому не обов’язково пухнасті.
  • Якщо Ваш хлопець схильний до образ, не варто без його згоди дарувати йому камасутру, інакше він може сприйняти це як натяк на те, що всі його старання Вам приїлися і не подобаються.
  • Класика жанру – ванна при свічках, вино, фрукти. Так, можливо, це вже банально, але як і раніше, досить романтично і еротично. Особливо, якщо не просто лежати в теплій воді і базікати, а годувати один одного і робити масаж. Залишається тільки вибрати з чим буде ванна з пелюстками або з піною.
  • Якщо у вас є можливість, зробіть для коханої спеціальний випуск плейбоя, можна навіть своїми руками, єдиною моделлю якого будете Ви. Такий подарунок краще всього дарувати, якщо Ваш хлопець їде у відрядження.
  • Досить оригінальна річ – простирадло-камасутра.
  • Якщо підійти до подарунка з гумором, його можна подарувати не тільки своєму коханому, але і другу. Наприклад, подушка або дозатор для мила у вигляді жіночих грудей. А що? Це еротично, але ні до чого не зобов’язує, адже будь-яке непорозуміння можна списати на жарт.