Класні подарунки чоловікові на День Народження. Ідеї

Незважаючи на те, що чоловіча стать вважається сильним і суворим, його представникам не чужі прості бажання. Наприклад, бажання отримувати сюрпризи на свята і просто так. День народження для чоловіка, як це не дивно, одне з найважливіших свят. Справа в тому, що в цей день вони мимоволі повертаються в дитинство (хоча деякі з нього і не виходять), а значить, стають більш сприйнятливими до оточуючими ранимими. Так що не варто засмучувати їх. Навіть самий маленький подарунок, нехай і у словесній формі (віршик), їх порадує. Подивимося, що можна подарувати чоловікові на день народження за категоріями від недорогих до найоригінальніших для багатих у яких все є.

Кращі ідеї подарунків на День Народження

  • Інтелектуальний. Якщо Ви знаєте, які воліє читати книги чоловікові – справа в капелюсі! Купіть йому подарункове видання його улюблених творів або просто книгу, в його смаку. Для тих, хто сумнівається, чи є відмінний варіант – електронна книга. Це сучасно, модно і вибирати, що читати, буде вже сам. Також, інтелектуалів залучають різні ігри та головоломки. Одних тільки кубиків Рубіка безліч видів! Можна сміливо зібрати непогану колекцію.
  • Кулінарний. Чоловікам, які люблять готувати, бажано дарувати щось, що допоможе їм у цій справі. Набір лопаток для барбекю, іменна кулінарна книга, жаровня, електричний мангал, іменні (або із забавним написом «Чоловік на кухні» тощо) фартух і прихватки, набір для приготування суші. На крайній випадок, приготуйте імениннику шикарний торт. В останньому випадку, плюсом буде те, що Ви намагалися спеціально для нього, а це йому дуже важливо.
  • Косметичний. Ні, це не купон на похід у SPA-салон (хоча є екземпляри, яким це б сподобалося) і не крему. До косметичних засобів відносяться і духи/туалетні води. Якщо Ви в курсі переваг чоловіки в цій дуже тонкій сфері – піднесіть йому флакон з улюбленим ароматом. На крайній випадок, є можливість придбати купон на покупку парфумів в магазині, і нехай сам вибирає. Відзначимо, що деякі самі можуть попросити про те, щоб їм подарували чоловічий набір для манікюру.
  • Технічний. Вважається, що хороші подарунки іменного такого типу є найкращими. В деякій мірі це правда. Велика частина чоловіків люблять технічні штучки, але є й ті, яким це не цікаво (таких значно менше). Отже, на що варто звернути увагу: планшет, колонки, навушники, флешка, підставка під ноутбук, ігрова приставка, пилосос для автомобіля, навігатор в машину, відеореєстратор, камери, ну і звичайно, машинка на радіоуправлінні.
  • Практичний. Чоловіки в такому віці більше починають замислюватися про необхідність практичних речей. Годинник, гаманець, водійський органайзер, рюкзак і так далі. Для близького знайомого варто доглянути щось якісне з одягу (наприклад, шкіряна куртка, сорочка, ремінь, краватка). Не забуваємо про те, що 50 років це ювілей, не варто сильно економити на класній подарунок, він повинен виглядати гідно, а не як дешевка.
  • Спортивний. З пошуком хорошого і недорогого подарунка спортсмену справа ще простіше. Річний абонемент в спортзал або басейн (а краще, щоб в одному будинку було і те й інше), боксерська груша в квартиру, домашній тренажер (40 років це найкращий подарунок), гантелі, нові кросівки або фірмовий спортивний костюм, футбольний/баскетбольний/волейбольний м’яч, любителю великого тенісу сподобається новенька ракетка в комплекті з м’ячем і сіткою. Загалом, презент залежить від улюбленого виду спорту. На крайній випадок, є варіант подарувати квитки на якесь спортивне подія.
  • Господарський. Багато чоловіків, особливо до 30 років, починають більше займатися будинком. Все це веде до того, що в перелік бажаних подарунків для чоловіка потрапляють такі корисні штуки, як набір інструментів, перфоратор, шуруповерт, ящик для зберігання інструментів… Пошукайте в інтернеті, для домашніх майстрів вже придумано безліч різних пристосувань, покликаних полегшити їхню працю.
  • Подарунок Хобі. Знаючи захоплення, не складно підібрати оригінальний подарунок. Рибалка, мисливець, художник, байкер/мотоцикліст, музикант, автолюбитель, для якого хобі – це догляд за своєю «ластівкою», цей список можна продовжувати дуже довго.Всі ці пристрасті самі собою наштовхують на ідеї сюрпризів. Як Ви вже зрозуміли пов�