Класні подарунки на Хеллоуїн.Найкращі ідеї

Веселий і водночас ці страшний свято Хеловін відомий в нашій країні не так давно. Хоча дітлахи та дорослі, які проживають в деяких інших країнах, з захватом відзначають його вже протягом досить тривалого часу. Традиційно це відбувається 31 жовтня. Прийнято вважати, що в цей день стикаються 2 світу: живих і мертвих. Історія свята звичайно моторошна, але відзначають його, як правило, дуже весело. Досить оригінальними виходять і подарунки, які прийнято дарувати в цей день. Тому, якщо ви задумалися про те, що можна подарувати на Хеловін, то ви звернулися за адресою! Для вас ми підготували цікаві варіанти для чоловіків усіх вікових категорій. Читайте і вибирайте!

Кращі ідеї подарунків на Хеллоуїн

 • Гарбуз є неодмінним символом і головним атрибутом цього свята. Адже саме вона здатна відлякувати всіх злих духів. А це означає, що свічник або світильник у формі гарбуза.
 • Прикольна футболка з якимось страшним зображенням у вигляді малюнка або відповідного напису буде гарним подарунком синові або хлопцю.
 • Збірку фільмів-жахів буде слушною ідеєю навіть для дорослого чоловіка. Подумайте самі, яким цікавим стане вечір, проведений за переглядом страшного кіно, в компанії сильного чоловіка або коханого чоловіка, оригінальний подарунок на Хеллоуїн.
 • Сьогодні в магазинах можна знайти безліч сувенірів призначених саме для такого випадку як святкування Хеллоуїна. Оригінальна ваза у формі черепа або кашляющая попільничка, світильник у вигляді скелета. Варіантів багато, та й коштують вони недорого.
 • Чому б не скористатися представившимся випадком і не відпочити разом зі своїм хлопцем або чоловіком? Вручіть свою половині квиток на вечірку в честь цього свята і відмінно проведіть час!
 • Набір чарок у вигляді черепа. Вельми вражаюче видовище.
 • Фіранки для душу «Хічкок» допоможе вам створити потрібну атмосферу жаху і страху.
 • Прикольна подушка зі страшним малюнком.
 • Головний обруч з ріжками чортика буде цілком доречний.
 • Маленькому синочку можна вручити хороший маскарадний костюм, одягнувши який він складе компанію своїм друзям в ході «Життя або цукерки?»!
 • Коханому чоловікові можна подарувати оригінальні запонки у формі черепа.

Світильник Страшна подушка Набір чарок у вигляді черепа
Прикольна футболка Жахлива фіранка для ванни Кашляющая попільничка

Подарунок на Хелловін своїми руками

Прикольний подарунок можна зробити своїми руками. Звичайна гарбуз, забавна статуетка з солоного тіста або прикольний малюнок. А налякати свого чоловіка ви ж теж зумієте? Тільки не перестарайтеся!

 1. Гарбуз з вирізаними страшної мордочкою. Для більшої переконливості поставте в неї невелику свічку, яку можна буде запалити.
 2. Прикрасити кімнату в дусі Хеллоуіна. Враховуючи приглушене світло і запалені світильники, атмосфера вийде навіть чуточку романтичною.
 3. Приготуйте яке-небудь блюдо, перетворивши його незвичайним оформленням. Що-небудь у дусі цього свята.
 4. Зшийте костюм своїми руками. Нічого, якщо з першого разу не вийде. Адже рвані краї і нерівні шви тільки вітаються!

Оригінальне блюдо Фігурка з гарбуза Костюм своїми руками

Свічник у вигляді гарбуза на Хеллоуїн

Наостанок

Існує багато різних свят. У кожного з них є своя історія, традиції і способи проведення. Але найголовніше в них інше. А саме те, що будь-яке подібне подія це відмінний привід для того, щоб показати дорогій вам людині, як багато він для вас означає. І як бачите для цього не обов’язково витрачати великі гроші. Не втрачайте часу дарма, приступайте до придбання або виготовлення подарунка страшно веселий свято Хеллоуїн!