Конкурси на День Народження для дорослих

День народження – особливе свято, який навіть дуже дорослі і навчені життєвим досвідом дядечки й тітоньки відчувають себе дітьми. Причому це стосується як самого іменинника, так і його гостей. Для того щоб очікуване захід вийшло веселим і цікавим, потрібно заздалегідь подбати не лише про вибір приміщення для свята і складанні меню, але і про розважальній програмі Вашого вечора. Якщо Ви запрошуєте тамаду, то ці питання він вирішить спільно з Вами. При іншому розкладі рідним або друзям винуватця торжества слід самим продумати все веселі конкурси на день народження для дорослих. Є безліч нюансів, які потребують окремої уваги, такі як кількість запрошених людей, їх вік, стать, а також знайомі гості один з одним.

13 найкращих конкурсів на день народження для дорослих

 • «Вкусити або поцілувати». Для цього веселого конкурсу на день народження учасників потрібно попросити стати в одну лінію. Також можна провести його прямо за столом серед всіх присутніх гостей. Завдання полягає в тому, що всі повинні по черзі озвучити те, що йому подобається в його сусіда, а що ні. Після цього ведучий проголошує вирок: те, що сподобалося потрібно поцілувати, а те, що немає – вкусити. Забавні моменти і збентеження, а може і радість гостей гарантовані.
 • «Любитель випити». Ця гра нагадує ту, в яку ми грали в дитинстві. Тільки замість стільців тут будуть келихи або фужери з алкогольними напоями (якими саме по перевазі гостей), які розставляють на столі. Причому їх кількість на один менше, ніж учасників конкурсу. За певним сигналом ведучого, гості починають ходити навколо столу і так само зупиняються. Їх завдання встигнути взяти й випити до дна будь-який напій. Той, хто не встиг – вибуває. Фужери і чарки наповнюються – гра продовжується до тих пір, поки не виявиться переможець. Йому і дістанеться почесне звання любителя випити.
 • «Знайди мене». Для цього конкурсу бажано вибрати сімейні пари. Жінкам надягають рукавички і зав’язують очі. У такому стані вони мають на дотик знайти свого партнера. Потім чоловіки міняються ролями з жінкою. Виграє та пара, яка вгадує свою половину в обох випадках.
 • «Чарівний капелюх». Ведучий підходить до гостей свята і одягає їм на голову чарівну капелюх, яка вміє читати і озвучувати думки. Кожен раз, коли капелюх виявляється на голові людини, починає грати певна пісня з заздалегідь підготовленої музичної збірки. Так, всі присутні дізнаються, що один думає про «Ах, яка жінка, яка жінка! Мені б таку», а інша — «Всі ми баби стерви, милий, Бог з тобою».
 • «Танцювальне попурі». Бажаючі взяти участь у цьому конкурсі повинні продемонструвати свої танцювальні здібності. Їх завдання не розгубитися і продовжити танцювати у відповідності з новою музичною композицією (циганочка, хіп-хоп, стрип-денс, твіст та інші). Переможець визначається оплесками глядачів.
 • «Хто я, де я?» Учасники конкурсу сідають обличчям до іншим гостям. Кожному з них на лоб приклеюється паперовий стікер, на якому написано ім’я відомої людини, назву алкогольного напою чи якого-небудь закладу. Ведучий, у свою чергу задає учаснику навідні запитання про те, чи любить він цю людину, як часто він відвідує цей заклад, чи подобається йому цей напій. Послухати їхні відповіді буває дуже весело.
 • «Лопни його». Учасники конкурсу розбиваються по парах, кожна отримує повітряну кулю. Вони повинні виконати повільний танець, помістивши кулю між собою і лопнути його, з допомогою міцних обіймів. Перемагає пара, яка робить це першим. Виходять досить забавні пози і смішні вирази облич учасників цього конкурсу.

 

 • «Чому вони?» Для цієї гри ведуча запрошує іменинника в центр залу і садовить його на стілець. Далі вона по черзі піднімає за його спиною картки з різними написами, наприклад: «Водійське посвідчення», «Дочка», «Син», «Будинок», «Машина», «Штани». В цей час піднімаються всі гості, у яких є водійські права, донечко, синку, свій дім — у відповідності з написом на картці. Винуватець торжества повинен вгадати, що саме пов’язує цих людей.
 • «Колобок». Проста і цікава гра. Каждый учасник отримує роль в переробленої на новий лад казці. В той момент, коли лунає ім’я персонажа «актор» повинен пробігти навколо свого стільця і повернутися на місце. При слові «колобок» це роблять всі персонажі. Текст повинен бути складений так, щоб учасникам довелося попотіти, наприклад: «Спекла баба колобка, хоч вона і не така вже й баба була, а така бабка — всім бабам бабка!».
 • «Азбука». Ведучий говорить про те, що всі присутні, звичайно люди грамотні: читати і писати вміють, а пам’ятають вони абетку? Всі сидять за столом повинні по черзі озвучити свої вітання імениннику, починаючи його з певної літери алфавіту. Так, першому дістанеться літера «А», наступного «Б» і так далі по порядку.
 • «Ти згадай, як все починалося». Кожному гостю, який сидить за столом, ведучий вручає фант з запитанням чи завданням, наприклад: «Як іменинник, будучи немовлям, показував, що він хоче їсти», «винуватець торжества кликав маму, сидячи на горщику», «Як вів себе іменинник, коли вимагав батьків купити йому нову іграшку в магазині». Всі учасники повинні по черзі зобразити, як це було. За підсумками конкурсу, винуватець торжества повинен вирішити, хто їх гостей впорався із завданням краще за всіх, і вручити йому медаль переможця.
 • «Поцілунок ведмедика». Ведучий показує учасникам гри плюшевого ведмедя. Потім просить кожного гравця поцілувати його в будь-яке місце. Потім ведучий оголошує, що тепер учасник повинен поцілувати іменинника в те ж саме місце, що й іграшку.
 • «найкрасивіше привітання». Учасники цієї смішний ігри повинні засунути в рот великий шматок булочки, так, щоб їм було дуже важко говорити. Далі їм лунає вітальний вірш на честь винуватця торжества, яке вони повинні по черзі прочитати. Завдання іменинника записати те, що він почув і потім прочитати вголос. Після того провідний порівняє його текст з оригіналом.

Дуже прикольний конкурс

Унікальний конкурс — «ВГАДАЙКА»

Наостанок

Свято день народження, що відзначається у дорослої компанії, завжди має на увазі вживання алкоголю. Звичайно, краще якщо це буде в розумних межах. У будь-якому випадку, день народження близької людини, хороша компанія, смачне частування – все це розкріпачує людей і влаштовує веселі ігри для дорослого! Скористайтеся цією чудовою нагодою і зробіть все, щоб про це вечорі у всіх залишились найприємніші спогади.