Конкурси на день народження для молоді

Молодість – чудова пора для того, щоб веселитися від душі. Тим більше, коли мова йде про таке світле свято, як день народження. Зустріти новий етап свого життя в компанії улюблених і рідних людей, що може бути краще! Для того щоб значуща подія вашого життя пройшло незабутньо, потрібно ретельно до нього підготуватися: вибрати місце проведення свята, визначитися з кількістю запрошених, скласти меню, прикрасити зал. Все перераховане звичайно важливо. Однак як бути з розважальною програмою вечірки? Добре, якщо ви зумієте знайти досвідченого тамаду, який досконало володіє мистецтвом розваги людей, а якщо ні? І потім, навіть в цьому випадку не буде зайвим з безлічі варіантів відібрати найкращі конкурси на день народження для молоді. Не забудьте підготувати і маленькі сувенірчики за участь в іграх. Адже отримувати подарунки, навіть невеликі, це завжди приємно, погодьтеся.

Кращі ідеї для ігор

 • «найкращий портрет». Ведучий запрошує учасників, кожному з яких він дає по одному олівцю, який заточений тільки з одного боку. Учасники повинні за 10 хвилин намалювати портрет іменинника на папері цим олівцем, взявши його в зуби. Руками користуватися не можна! Виходять чудові шаржі! Кращий портрет визначається шляхом оплесків інших осіб або думки самого винуватця торжества.
 • «Наче в добрій старій казці». Ця гра нагадує стару російську казку «Ріпка». Для цього конкурсу ведучий просить розділитися гостей на дві команди з однаковою кількістю людей. Кожна команда до початку отримує солодкий приз. Суть гри полягає в тому, щоб перетягнути іншу команду за лінію, начерченную на підлозі. Та група, якій це вдалося і стає переможцем. Переможені учасники віддають свій приз переможцям.
 • «Поет вечора». Ведучий запрошує бажаючих для участі у новому конкурсі і роздає їм предмети, загорнуті щільним папером. Учасники повинні обережно, нікому не показуючи, розгорнути згорток і подивитися, що в ньому знаходиться. Після цього ведучий дає їм 15 хвилин часу, протягом якого вони повинні скласти великий вірш про цей предмет без вказівки його назви. Інші гості повинні будуть вгадати, про який предмет ідеться. В якості предметів для гри можна використовувати будь-яку дрібницю, наприклад: ложку, вилку, зубну нитку, зубочистку, коробку соку, лимон тощо. За підсумками конкурсу переможцем стає автор самого великого і смішного вірша, який і отримує приз.
 • «Алфавіт». У цьому конкурсі беруть участь усі гості. Кожен присутній повинен охарактеризувати іменинника одним словом, що починається з літер в алфавіті по порядку. Наприклад, перший чоловік каже: «по-янгольському хороший», другий: «Божественне створіння» і так далі. Суть в тому, що потрібно підібрати відповідне слово за 5-7 секунд. Переможця обирає задоволений винуватець торжества, наслухавшись в свою адресу купу схвальних висловлювань.
 • «Згадати все». Для цього конкурсу ведучий повинен заздалегідь зробити музичну добірку пісень з улюблених кінофільмів іменинника. Гості, що сидять за столом, діляться на дві бажано рівні команди. Ведучий включає короткий музичний програш з певного фільму. Учасники, в свою чергу повинні як можна швидше пригадати про якомусь фільмі йде мова. Так команда, яка перша підняла руку і озвучила правильна назва кіно, стає переможцем.
 • «чи Знаєш ти свого сусіда?». Ведучий садить учасників в півколо, сам стає в центр. Після цього він починає ставити їм запитання на різні теми, наприклад: «Як ваше по батькові?», «Ким працює ваш чоловік?», «Чи є у вас домашня тварина?» і так далі. Хитрість в тому, що відповідати на поставлене запитання має сусід учасника. Вже після відповіді сусіда, сам учасник говорить про те, співпало озвучена версія зі справжнім станом справ. Гравці, що дали неправильні відповіді отримують від провідного фанти, які потрібно реалізувати, виконавши те чи інше завдання. Перемагає учасник, який набрав найменшу кількість таких фантів.
 • «Агент 007». У цій грі двом учасникам на спину приліплюється аркуш, на якому написано якесь слово (яке саме – учасники знати не повинні). По команді ведучого гравці повинні примудритися прочитати слово на спині свого суперника. При цьому своє показувати не потрібно. Переможцем стає той, кому вдається зробити це першим.
 • «Розтопи лід». Кількість учасників цього конкурсу необмежено. Кожному гравцеві ведучий вручає тарілочку, на якій лежить шматочок льоду, в середині якого знаходиться цукерка в паперовій обгортці. Завдання учасників як можна швидше розтопити лід своїм диханням і дістатися до заповітної цукерки. Перемагає гравець, який зробить це першим.
 • «Чарівна соломинка». Для участі в цій грі ведучий запрошує двох осіб. Кожному з них вручається звичайна соломинка або трубочка для пиття і дві склянки. Один з них повинен бути порожнім, а другий – наповнений водою. Завдання учасників за сигналом ведучого перелити воду з однієї склянки в іншу тільки за допомогою соломинки. Перемагає той гравець, який зробить це першим і з мінімальною втратою води.
 • «Хто швидше всіх їсть?». Ведучий запрошує гостей для участі в конкурсі і роздає їм по одній піалі із кукурудзою або зеленим горошком. Крім цього їм вручається комплект китайських паличок для їжі, з допомогою яких вони повинні якомога швидше з’їсти свою порцію. В якості альтернативи можна запропонувати не є, а перекласти в інший посуд. Виграє той учасник, який виконує завдання першим.
 • «Хто швидше?». Для цієї гри потрібно двоє учасників. Ведучий видає їм довгу нитку, на середині якої зав’язаний вузлик, а до кутів прив’язані олівці. Суть гри в тому, щоб за сигналом почати намотувати на олівець свою частину нитки до вузлика. Той учасник, який зробить це першим і є переможцем.
 • «Зав’яжи бантик». Для цієї гри ведучий просить учасників розділитися по парам. Одна людина сідає на стілець, а другий стає за його спиною. Учаснику, який стоїть, зав’язують очі і вручають три шматочки стрічки. Через певний час він повинен встигнути красиво і акуратно зав’язати три бантика на голові гравця, який сидить перед нею на стільчику. Той, хто швидше і краще за інших впорається з завданням і буде переможцем цього конкурсу. Завдання ускладниться і буде цікавіше, якщо перший учасник буде з короткою зачіскою.
 • «Склади речення!». Ведучий звертається до будь-якого з присутніх і називає кілька слів, які ніяк між собою не пов’язані, наприклад, «літо», «школа», «листоноша». Учасник повинен швидко зв’язати ці слова, склавши пропозицію зі змістом, Наприклад: «Влітку у школу прийшов листоноша» або «Шкільний листоноша любив літо». Автор самого вдалого і хорошої пропозиції стає переможцем і отримує приз!

Веселий конкурс для молоді на днюху

Прикольний конкурс

Дуже смішний конкурс на день народження

Наостанок

День народження — це важлива подія в житті кожної людини. В суєті і поспіху сучасному житті нам часто буває ніколи зупинитися і перепочити, щоб осмислити своє життя. Що ж, може бути і в цьому є свої переваги, однак має сенс, хоча б один раз давати собі перепочинок, щоб на мить озирнутися назад і спробувати зазирнути в майбутнє. Ну а після насолодитися справжнім і як слід повеселитися і відпочити в компанії своїх рідних і друзів.