Космічний дитячий День Народження

Діти, особливо хлопчики, обожнюють космос і все, що з ним пов’язано, адже не дарма багато людей в дитинстві мріяли стати космонавтами. Космос завжди приваблював людей своєю неосяжністю і невідомістю, адже там можна зіткнутися з самими різними пригодами і навіть зустріти інопланетян! Саме так вважають маленькі дослідники, які напевно читали багато книжок про космічні пригоди і бачили безліч фільмів на цю тему.

Тому, якщо ваша дитина захоплюється космосом, можна влаштувати для нього чудовий тематичний день народження. Космос – це дуже велика тема для фантазії, так і підготувати такий день народження дуже легко, а декорації до свята можна виготовити з кольорового картону навіть разом з вашою дитиною – йому буде цікаво вирізати деталі ракети або кола, які згодом стануть планетами. Добре розроблений сюжет свята і прикрашання кімнат стануть прекрасним запорукою для незабутнього свята.

Запрошення

Насамперед, слід створити красиві і яскраві запрошення для друзів вашої дитини, отримавши які, вони просто не зможуть не прийти до вас у гості.

В Інтернеті можна знайти безліч оригінальних картинок або навіть готових запрошень, які залишиться тільки роздрукувати, але краще зробити запрошення своїми руками.

Для цього вам всього лише знадобиться картон, кольоровий папір, фольга або спеціальна люмінесцентна папір, яка світиться в темряві. З неї можна буде вирізати зірочки, які чудово прикрасять запрошення.

Цей же набір засобів – мається на увазі картон і люмінесцентна папір буде використаний і в прикрасі приміщення, в якому буде проводитися свято. Бажано, щоб під час свята в кімнаті був хоча б наполовину вимкнене світло – тоді світиться в темряві папір у вигляді зірочок, прикріплених до стін, буде виглядати дуже виграшно.

Відмінною ідеєю буде купити нічник-проектор, який відображає на стіни зоряне небо, і якщо поставити його в центр столу, він буде надавати кімнаті чарівну космічну атмосферу. Цей нічник може грати роль і подарунка іменинникові, тому що навіть після дня народження ваша дитина буде дуже радий засипати ввечері під споглядання зоряного неба на стінах своєї кімнати.

Дитячий День Народження в стилі Lego — дуже сподобається любителям.

Як прикрасити приміщення?

Крім цього, стіни кімнати для торжества можна прикрасити повітряними кульками, які за своєю округлою формою нагадують планети. На кожному з кульок можна написати назву планети відповідно його кольору – наприклад, кулька червоного кольору може зійти за Марс, а для створення планети Сатурн – єдиною, яка має кільця навколо себе, можна прикріпити до кульки кільце з картону.

до Речі, такий день народження може стати не тільки веселою розвагою для дітей – крім цього вони зможуть почерпнути і якусь незначну наукову інформацію про космос і планети Сонячної Системи, так що постарайтеся зробити так, щоб діти поєднували приємне з корисним.

Стіни кімнати можна прикрасити колами, вирізаними з кольорового картону, які будуть планетами і зірками, а також можна наклеїти на стіни вирізані фігурки космонавтів і зелених інопланетян. Можна розмістити на стіні напис «З днем народження» і теж підійти до цього творчо – зобразити, ніби інопланетяни тримають ці буковки, або написати літери на тих самих картонних планетах.

Після прикраси кімнати слід підійти до сервіровці столу. Зрозуміло, святковий торт слід зробити у вигляді ракети або планети, так як це – головні атрибути свята на дану тематику. Буде непогано, якщо по столу ви разбросаете дрібні конфеті у вигляді зірок. Та й скатертину краще вибирати темних тонів, на якій такі конфетті будуть помітніше.

Як організувати дитячу ковбойський вечірку?

Сценарій космічного Дня Народження

Обов’язковий момент, який слід враховувати при створенні дня народження на будь-яку тематику – це розваги для дітей. Адже довгий застілля, навіть незважаючи на смачні частування, маленьким дітям може набриднути. Свято на тематику космосу можна обіграти різними способами і навіть придумати цілий сценарій, в основу якого може лягти будь-який фільм про космічних прибульців, який любить дивитися ваш дитина.

Наприклад, ви можете придумати, що дитину викрали інопланетяни, і ваш будинок – це космічна база, або ж ваша дитина з друзями подорожують по просторах галактики і прикрашена до свята кімната є космічним кораблем, борознять Всесвіт. Для створення образу космічного корабля у вашій кімнаті на стінах можна прикріпити вирізані з картону круглі ілюмінатори.

Таким чином, ідеї можуть бути самі різні. Можна поділити дітей на дві команди – одна команда буде інопланетна, і її учасники можуть прикріпити до свого одягу зелені значки з паперу, а інша команда – космічна, ці діти будуть космонавтами і будуть боротися проти інопланетян у різних ігрових змаганнях. Так дітям буде набагато веселіше і цікавіше.

Розваги для дітей

Ось кілька ігор і змагань, які можна влаштувати для дітей: вирізати з картону деталі космічної ракети – її ніс, хвіст, середину, ілюмінатори і т. д. в двох примірниках, і розкласти перед дітьми. Діти повинні по черзі, як у естафеті, підбігати до купи деталей і збирати з них ракету, і та команда, яка збере ракету швидше за все, виграє.

Також можна влаштувати гру «Вгадай планету» — ви описуєте або показуєте планету, а діти повинні вгадати, як вона називається. Для цієї гри можна знайти в Інтернеті загадки на тему космосу, і загадувати не тільки планети, але і Місяць, Сонце та інші космічні тіла. Також можна пограти у гру «Знайди інопланетянина» — в якому-небудь місці вашого будинку заховати фігурку зеленого чоловічка, і той, хто швидше знайде його, отримає подарунок.

Інша гра — «Навчися розмовляти мовою інопланетян». Ви говорите яке-небудь слово, букви в якому перемішані, а гравці повинні відгадати, що ж це за слово. Або ж інша варіація гри – ви називаєте слово або навіть цілу фразу, а діти повинні вимовити її задом наперед, і той, хто найправильніше її виголосить, виграє.

Ще одна розвага – малюнки, але для цього вам знадобиться чорна папір і флуоресцентні фарби і олівці. До речі, вони теж можуть стати подарунком для іменинника. З допомогою таких фарб та олівців на чорному папері можна створювати справжні шедеври. Попросіть дітей намалювати що-небудь на космічну тематику, і автору кращого малюнка можете зробити приз. Якщо день народження вашої дитини проходить в теплу пору року, ви з гостями можете вийти у двір, щоб діти помалювали свої космічні малюнки крейдою на асфальті. Втім, самі звичайні фарби і олівці теж підійдуть для розваги іменинника та його гостей.

З щільного картону великого розміру можна створити стенд з вирізаним овалом обличчя – на цьому тлі можна зробити пам’ятні фотографії. Стенд може бути зроблений у вигляді космонавта в скафандрі, щоб кожен з фотографуються «приміряв» на себе цю професію, або ж зробити стенд у вигляді космічного корабля – ілюмінатори будуть овалами для осіб, щоб діти на мить перетворилися у дослідників космосу.

Якщо діти втомляться від рухливих ігор, можна включити їм фільм або мультфільм на космічну тематику – вибір таких фільмів дуже великий, і дітям буде що поговорити між собою. Також можна купити пазли із зображенням який-небудь ракети або космічного простору, щоб діти збирали їх разом.

Дитячий день народження в стилі «Людина-павук».

Космічні подарунки

Для кожного гостя можна подарувати футболку з зображенням якоїсь космічної атрибутики, вручити їм ковпачки з мордочками забавних інопланетян, або навіть обідки з стирчать з них ріжками, як у істот позаземних цивілізацій. Правда, ми не знаємо точно, як виглядають інопланетяни і чи існують вони взагалі, однак ріжки-антени і зелений колір шкіри стали своєрідним стереотипом, і діти будуть дуже раді приміряти на себе роль таких інопланетян.

За перемоги в конкурсах гостям можна вручати якісь маленькі фігурки інопланетних істот, або ж шоколадні цукерки, загорнуті в блискучу фольгу.

Подарунок для самого іменинника може бути найрізноманітнішим – як ми вже сказали вище, це може бути нічник з проекцією зоряного неба, або ж пазли із зображенням космосу, або красива футболка, виконана в космічному стилі. Якщо ваша дитина ще маленький, це може бути і іграшка забавного зеленого інопланетянина. А може, це буде і конструктор, з якого ваша дитина збере прекрасну ракету.

Фантазія безмежна, він може придумати дивовижний світ і сотні пригод в космосі, а ваше завдання – підтримати його починання.