Кращі ідеї для подарунка онукові 7-10 років

Часто вічно зайняті батьки проводять набагато менше часу з дітьми, ніж, бабуся з дідусем. Часто саме літні люди краще розбираються в проблемах своїх онуків так, як знають всі їхні мрії та бажання. Але в міру того як дорослішають діти правильно вибрати подарунок стає все складніше. Пропонуємо вашій увазі кілька рад на тему: що можна подарувати онукові на день народження в 7,8,9,10 років цікавого і корисно, звичайно щоб сподобалося.

Що подарувати онукові на 7 років

В цьому віці бурхливо розвивається фантазія і допитливість. Діткам цікаво все, що вони бачать. Вони легко захоплюються і занурюються у своє захоплення з головою.

 • Настільні ігри. Дитина дуже зрадіє такому презенту. Цікава, яскрава, пізнавальна гра дозволить відчути хлопчикові себе героєм захоплюючих подорожей, а правила дозволять виробити межі в поведінці.
 • Пенал. В 7 років дітям дуже подобаються предмети для школи. Особливо якщо річ яскрава і має багато відділів. Таким пеналом хлопчик зможе похвалитися перед однокласниками. Що грає дуже велику роль в житті семиліток.
 • Набір яскравих фломастерів. Онуку неодмінно сподобається, якщо фломастерів буде дуже багато і вони будуть яскравими, а коробочка незвичайною. Кольорові олівці. Діти дуже люблять малювати і неодмінно викличе захват у хлопчика.
 • Набір гумкою. Цей презент, безсумнівно, сподобається онуку. Особливо якщо ластики будуть незвичайної форми і з приємним ароматом.
 • Настільна лампа. Красива і незвичайна лампа буде не тільки приємним, але і корисним сюрпризом. Дитина зможе комфортно почувати себе за письмовим столом і при цьому гарний настрій забезпечено.
 • Спортивний інвентар. 7-річний хлопчик любить активно відпочивати. Такі подарунки як ролики, м’ячі, боксерські рукавички не тільки будуть оцінені сповна, але і принесуть величезну користь.
 • Радіокеровані іграшки. Хлопчик в цьому віці все ще залишається дитиною, яка любить іграшки. Особливо це стосується машинок або літаків, які можуть рухатися самостійно. Онук неодмінно буде у величезному захваті.
 • Комп’ютерні ігри. Сьогодні такий вид розваг має величезну популярність серед дітей. Якщо ви вирішите подарувати хлопчикові такий подарунок обов’язково зверніть увагу на сюжет гри. В ньому не повинні бути присутніми агресія і насильство. Краще всього, якщо це будуть гонки, футбол або бродилки.
 • Книжка. В цьому віці хлопчики починають цікавитися наукою. Барвиста книжка з експериментами для початківців підійде як не можна до речі. Дитина зможе сам провести кілька простих хімічних і фізичних експериментів. Що, безумовно, піде тільки на користь онука.

рюкзак 3д пенал спортивний інвентар

Вибираємо подарунок онукові

8 років хлопчики починають пізнавати світ з подвоєною увагою. Вони ставлять величезну кількість запитань, їм все цікаво і небайдуже.

 • Іграшки. В цьому віці все ще найпопулярнішим подарунком залишаються іграшки. Навіть якщо у вашого онука вже є десять машинок, він неодмінно буде радий одинадцятою.
 • Книги. В будь-якому віці книга вважається одним з найбільш корисних. Можливо, в нинішніх діток — це не самий популярний подарунок, але онук точно буде радий «Робінзону Крузо» або «Острову скарбів».
 • Конструктор. Хлопчики люблять конструювати. Тому відмінним подарунком буде якийсь конструктор. Сьогодні на прилавках магазинів їх дуже великий вибір. Виберіть той, який відповідає перевагам онука.
 • Мобільний телефон. 8-річний хлопчик — це вже не несмышленыш. Такий презент стане не тільки викори�