Кращі ідеї подарунків батькам на річницю весілля. Найкращі ідеї

Батьки – це найближчі та найрідніші люди в житті кожної людини. Якими б дорослими не ставали їхні діти, вони як і раніше печуться, оберігають, турбуються і переживають за них, прагнуть зробити все можливе і неможливе, щоб полегшити їх життя. При цьому взамін їм потрібно зовсім небагато – любов, турбота і увага. Короткий візит або телефонний дзвінок від коханого дитини здатний підняти їм настрій і додати сил. Тому багато в чому від дітей залежить здоров’я і душевне благополуччя. Особливо, коли мова йде про таку знаменну подію як річниця весілля. На жаль, в сучасному суспільстві повна і щаслива сім’я – це велика рідкість. Тому, вам пощастило, якщо вони є зразком для наслідування в плані сімейних підвалин. А як же бути із самим святом? Пора задуматися про те, що можна подарувати батькам на річницю весілля! Вибір презенту залежить від таких факторів, як кількість років, прожитих разом, особисті побажання ваших батьків і звичайно ваші фінансові можливості. Ми допоможемо вам розібратися у всьому цьому!

Кращі ідеї подарунків батькам на річницю весілля 14-19 років

 • Портрет, на якому зображені чоловік і дружина, всдтавленный в красиву рамку. Для того, щоб цей презент був сюрпризом можна замовити написати портрет з їх спільної фотографії. Зараз багато художні салони практикують виконання таких замовлень.
 • Медаль в подвійному екземплярі з написом на кшталт «З днем весілля». Нехай це будуть гарні медалі, що нагадують ті, що дарують за перемогу в олімпійських іграх!
 • Фототарелка з зображенням.
 • Гарна картина в дорогій рамці прикрасить вітальню ваших улюблених . Це повинен бути дуже красивий пейзаж або щось в стилі авангард, залежно від їх уподобань.
 • Побутова техніка може бути дуже потрібним і корисним подарунком на 15 років спільного життя. Варто заздалегідь поцікавитися і з’ясувати, що було б піднести найкраще.
 • Гарний пухнастий килим на підлогу прикрасить і утеплити будь-який будинок. Особливо той, що подарований рідними дітьми!
 • Сучасний фотоапарат — відмінний презент на 17 років весілля. Дорослі люди дуже люблять фотографувати, так чому б не порадувати їх якісним апаратом!
 • Нові мобільні телефони для обох. Вони можуть бути абсолютно ідентичні або різні, в залежності від смакових пристрастей ваших батьків.
 • Путівка на відпочинок в красиву європейську або будь-яку іншу країну – це відмінний подарунок від дітей. Не забудьте попередньо вирішити всі питання з закордонними паспортами та візами на виїзд.
 • Смачний і оригінальний торт. Це дуже прикольний і цікавий варіант, який сподобається як самим винуватцям торжества, так і їх гостям.

Фотоапарат Пухнастий килим Медаль

Портрет маслом стане хорошим подарунком на 15 років річниці

Супер подарунок на 18-ту річницю весілля — сімейна фотосесія

Прогулянка на конях — романтичний презент, який підійде на 16 років

Що подарувати батькам на річницю весілля 20,21,22,23,24,25,26,27,28,29 років

 1. Порцеляновий чайний сервіз буде гідним варіантом на 25 років спільного життя. Зрештою, традиції ще ніхто не відміняв.
 2. Оригінальним буде пам’ятний презент у вигляді обертового альбому або електронною фоторамки, які ви помістіть фотографії важливих і зворушливих моментів сімейного життя. Здивування, захват і радість – це ті емоції, які вам гарантовані.
 3. Комплект постільної білизни з натуральних тканин порадує ваших батьків, особливо маму! Та й па�