Круті подарунки дідусеві на Новий рік. Найкращі ідеї

Скільки тепла, доброти і мудрості таїть в собі слово дідусь. Це особлива людина в житті кожної людини. Дідусь може багато чому навчити, дати стоїть рада, показати гідний приклад для наслідування. Тому з наближенням зимових свят ми починаємо турбуватися про те, що можна подарувати дідусеві на Новий Рік 2016, щоб сподобалося напевно. Це має бути щось особливе, і мова йде не про великі гроші. Просто вибрати і вручити такий подарунок потрібно з душею. Про користь і практичності забувати теж не варто, навряд чи людині старшого покоління варто підносити новомодний технічний гаджет або хай дорогою, але все-таки не нешкідливий алкогольний напій. Все потрібно продумати. Втім, якщо ви добре знаєте свого улюбленого дідка, то зробити правильний вибір вам не складе праці.

Топ кращих ідей для подарунка дідусеві на Новий рік

 • Побутова техніка та виявиться доречним варіантом для тих, хто живе один і змушений займатися домашніми справами самостійно. Хороший пилосос, зручний відпарювач, мініатюрна пральна машина, мікрохвильова піч або навіть мультиварка – вага ці предмети можуть значно полегшити життя літньої людини. Може вже пора поміняти телевізор?

Новорічний подарунок для дідуся

 • Медичні прилади, з допомогою яких можна і в домашніх умовах визначити стан здоров’я. Це, наприклад тонометр, електричний термометр, визначення рівня цукру в крові. Здавалося б дрібниці, але наскільки корисні! Також вдалим подарунком буде набір вітамінів або апарат для масажу. Звичайно при відсутності медичних протипоказань.
 • Матрац з функцією підігріву до потрібної температури, обігрівач для повітря або води – словом все те, що не дасть вашому дедуле замерзнути будинку взимку. Для того, щоб він не турбувався про велику витрату електроенергії, вибирайте прилади економного класу споживання.
 • Може у вашого дідуся є якесь захоплення? Якщо він любить читати, то подаруйте йому книгу улюбленого автора. Він не уявляє життя без лазні? Тоді набір банного приладдя буде йому в самий раз! Колекціонер зрадіє нового екземпляру, який займе почесне місце в його колекції.
 • Нова сорочка, красиві брюки або зимове взуття стануть хорошим подарунком для коханого дідуся. Для того, щоб потрапити в яблучко, згадайте, що саме зараз йому знадобиться. Або запитайте безпосередньо.
 • Якщо ви маєте в своєму розпорядженні достатніми коштами, то зупиніть свій вибір на путівці в яку-небудь гарну країну, а краще — в хороший лікувальний санаторій. Там він зможе і відпочити як слід, і здоров’я своє підправити.
 • Ваш дідусь живе далеко? Тоді відмінним способом підтримувати зв’язок буде планшет або ноутбук. Навчіть її користуватися цим приладом хоча б по мінімуму – виключно для зв’язку. Зручний і практичний мобільний телефон також буде підходящої ідей для літньої людини.
 • Крісло-качалка чудово прикрасить вітальню будинку дідуся. У ньому він зможе проводити зимові вечори, читаючи цікаву книгу або розмірковуючи про вічне.
 • Набір потрібних інструментів для різних справ по будинку або по саду. Ці предмети здорово полегшать ведення домашнього господарства.

Набір садових інструментів Книга улюбленого автора Пилосос
Крісло-качалка Электроматрас Масажер

Гарні подарунки дідусеві своїми руками

Що головне в подарунку? Звичайно увага! Тому, якщо ви зараз обмежені в засобах, то можна зробити подарунок дідуся своїми руками. У першу чергу це стосується майстрів на всі руки! Ось побачите, він дуже зрадіє, коли отримає ваш ексклюзивний hand-made.

сніговичок

 1. Зв’яжіть теплі шкарпетки. Вони вже точно виявляться потрібними.
 2. Красивий светр, виконаний спицями або гачком.
 3. Вставити сімейне фото в рамку, яку ви зробили самі.
 4. Листівка, зроблена вашими руками, буде дуже оригінальним варіантом.
 5. Зробіть гарні іграшки для прикраси новорічної ялинки.
 6. Зручні і потрібні підтяжки теж можна зробити вручну.

Відео про те, як зробити красиві ялинкові іграшки з ниток

Відео про те, як зв’язати шкарпетки для дідусі

Наостанок

В передсвяткової новорічної метушні знайдіть час для того, щоб привітати дорогого і улюбленого дідуся. Приділіть йому ваш час, пам’ятаючи, що Новий рік це все-таки свято сімейне. Хто ще буде брати нас такими, які ми є насправді – без фарб і мішури! Цінуйте кожну хвилину, проведену поряд з рідними людьми.