Милі подарунки вчителям на 14 лютого. Ідеї

Традиційно вітають викладачів кілька разів на рік: на день народження, Новий Рік, день знань, день вчителя і 23 лютого (8 Березня). Чому б не зробити невеликий знак уваги улюбленому педагогу, який докладає всіх зусиль, щоб Ви отримали максимум знань? Чудовим приводом для невеликого подарунка, я вважаю, день святого Валентина. У цей день можна вітати не тільки коханих, але і дорогих людей. Зробивши подарунок, Ви зробите знак уваги, віддячивши за його нелегку працю. У цій статті зібрані кращі ідеї, які допоможуть Вам розібратися з тим, що можна подарувати вчителю на 14 лютого оригінального і недорогого, щоб сподобалося на всі 100%?

Топ-10 оригінальних подарунків вчителю на 14 лютого

 • Чайний сервіз найкращий подарунок. Дуже підійде, якщо Ваш учитель любить пити чай або каву після важкого трудового дня, Ви так само можете додатково придбати тортик і відзначити це свято.
 • Канцелярський набір незамінна річ. Такі дрібниці повинні бути завжди під рукою — це стане хорошим подарунком на 14 лютого.
 • Ароматична лампа. Під час насиченого робочого дня непогано було б розслабитися і трохи відволіктися від робочої обстановки, ароматична лампа – відмінний варіант, який сприяє релаксації і дозволяє відновити сили для продовження навчального дня. Оригінально виглядає лампа, виконана в китайському стилі. Також можна доповнити презент набір ароматичних свічок з різними запахами. Недорогий подарунок в цей чудовий свято.
 • Портрет. Чудовим сюрпризом стане портрет викладача біля дошки або за робочим столом. Таким чином, Ви зробите акцент саме на викладацької діяльності та його професіоналізмі. Портрет також можна повісити в робочому кабінеті, щоб кожен прийшов у клас, бачив, що праця вчителя високо цінується його учнями. Можна також зробити підпис, ким була піднесена ця річ.
 • Тримач для книг. Зручний і функціональний подарунок, обійтися без якої практично неможливо. Він зможе читати улюблену книгу ще з більшим комфортом, залишаючи закладку на тій сторінці, де зупинився. Раніше опори для книг мали досить простий дизайн, зовсім не привабливий, а ось зараз можна знайти досить цікаві та креативні ідеї, які зробили тримач для книг прикрасою робочого столу, а не просто функціональної дрібницею.
 • Настінні годинники. Це класичний подарунок на 14 лютого, який підійде тим, у кого їх немає.
 • Настільна лампа. Представникам цієї професії доводиться вечорами перевіряти десятки зошитів з контрольними роботами і диктантами. Чому б не подбати про зорі свого педагога і не презентувати йому настільну лампу з цікавим дизайном? Відмінно, якщо лампа буде оснащена регулятором коригування освітлення, що забезпечить максимально зручне використання цього предмета.
 • Лазерна указка. Якщо Ви вибираєте подарунок вчитель біології, географії, історії та інших предметів, на яких уроках ви розглядаєте карти та великі плакати, можна презентувати вчитель лазерну указку. В якості альтернативи чудово підійде ручка з телескопічною указкою. Він, напевно, залишиться задоволений таким сюрпризом і буде завжди згадувати про своїх учнів під час проведення уроків.
 • Записна книжка. Ось без цієї речі кожному вчителеві обійтися просто неможливо. Розклад уроків, завдання додому кожному з класів, проведення класних годин, батьківських зборів та ще безліч різної інформації, яка обов’язково повинна бути зафіксована в якомусь одному місці. Купити дорогу записну книжку в шкіряній обкладинці може дозволити не кожен, а ходити на нараду з простеньким блокнотом для записів вже зовсім не солідно. Елітний щоденник, це класний подарунок, піднесений Вами, вирішить цю проблему.
 • Кавоварка. Купіть капсульну кавоварну машину, щоб у перервах між уроками він мав можливість трохи розслабитися, випити кухлик підбадьорливого кави і відновити свої сили перед проведенням чергового уроку.

тримач для книг канцелярський набір чайний сервіз
годинник ароматична лампа настільна лампа

Подарунки вчителям на 14 лютого своїми руками

Рано чи пізно Ви залишите стіни своєї школи, тому дуже важливо залишити про себе пам’ять і зробити йому подарунок своїми руками. Якщо Ви вмієте писати вірші, відмінним подарунком стануть вірші, присвячені улюбленому викладачеві. Він, напевно, буде в захваті від цього пам’ятного подарунка, зробленого своїми руками, крім цього, розглянемо кілька інших варіантів.

 1. фотоколаж «Шкільні роки чудесні»
 2. плакат з привітаннями та побажаннями
 3. оригінальна листівка з серветок, зроблена торцюванням
 4. квітка з солоного тіста.

Корисна відео інструкція з виготовлення листівки своїми руками

Майстер-клас торт повітряний снікерс

Відео урок декупажу

Наостанок

Вчителям прийнято дарувати не занадто дорогі подарунки, в іншому випадку, той чи інший презент може викликати деяке здивування. Також не варто дарувати гроші, оскільки багато хто сприймає це як хабар або підкуп. Намагайтеся вибрати корисні і функціональні сюрпризи, які знадобляться йому в роботі. Від таких символічних сюрпризів навряд чи хтось відмовиться або неправильно сприйме цей знак уваги. Сподіваємося ми змогли Вам ніж — то допомогти. Підписуйтесь та залишайте свої коментарі.