Найкращі подарунки хлопчика 4 років. Найкращі ідеї

Скоро день народження малюка — йому виповнюється чотири роки. Настала пора задуматися про те, що можна подарувати дитині на 4 роки на день народження або новий рік, адже в цьому віці дуже важливо підібрати оригінальний і в той же час корисний подарунок для розвитку дитини. У цьому віці у хлопчиків зберігається інтерес і допитливість, яка була притаманна їм у три рочки. Але разом з тим настає потреба завоювати увагу і визнання у старших. В результаті, малюк вже може сказати що він хоче, а що не хоче, але йому все ще притаманна мінливість в бажаннях. Ми підібрали для вас перелік недорогих подарунків, які будуть зрозумілі для чотирирічних малюків, легкі в управлінні і стануть відмінним відмінним прикрасою кімнати в майбутньому.

Який подарунок подарувати хлопчикові 4 років

  • Колекційні набори досить популярні і цікаві для малят. Збирати колекцію спец машин разом з друзями з дитячого садка дуже цікаво. Діти будуть обмінюватися машинками, спілкуватися, порівнювати і вчитися грати разом. Колекція динозаврів допоможе батькам ненавящего привчити дитину до вивчення історії і допоможе розвинути у малюка навички правильно задавати питання. Разом з тим, всі колекції стануть оригінальним прикрасою столу в будь-якій кімнаті будинку.
  • Для дітей, що мають посидючість і спокійний характер, добре підійдуть різноманітні головоломки та логічні настільні ігри. Але не забувайте, що правила ігор повинні бути досить простими, щоб малюк зумів їх запам’ятати, пояснити новенькому гравцеві, навчивши його грати. Таким чином можна допомогти нетовариським дітям завести собі друзів навіть у будь-якому колективі.
  • Спеціальні набори карток, які навчають дитину рахунку, букв, фігур, кольорів, розроблені для будь-якого віку. Після використання такого набору за призначенням, його можна використовувати по-новому — розвивати у малюка навички порівняння і використовувати їх для прикрашення і домальовування.
  • Набори збери сам модель з дерева допоможуть створити власний літачок, будиночок або навіть цілий корабель, а підбираючи кількість деталей, можна поступово ускладнювати рівень гри. До речі, такі дерев’яні моделі пізніше можна буде прикрасити і склеїти, повісивши на стіну або поставивши на стіл в якості прикраси.
  • Караоке як і домашні тварини — досить дорогі подарунки, оскільки їх використання і догляд за ними вимагає особливої відповідальності від батьків і послуху від малюка. Перед тим, як дарувати дитині такі подарунки краще порадитися з батьками.
  • Класичним подарунком хлопчикові є машинка, або пістолет. Але вони настільки популярні серед вітаючих, що для того, щоб зробити з них запам’ятовується подарунок потрібно звернутися до окремим спец ефектам — видавання звуків, мигалки і сирени, кульки-липучки або навіть пульти управління. Всі ці нововведення зараз досить поширені середовища виробників дитячих товарів, тому вам залишається лише підібрати найбільш підходящі під інтереси малюка.
  • Залізна або автодорога заманять гірками або навіть дадуть позмагатися в перегонах і точно сподобаються хлопчикові.
  • Набір юного шпигуна дозволить гіперактивній і допитливій дитині, постійно вимагає уваги батьків, завжди залишатися в курсі всіх подій в будинку і допоможе батькам навчити хлопчика займатися самостійно в сусідній кімнаті, даючи можливість батькам побути наодинці.
  • справжнісінькі наручні годинники стануть не тільки корисною річчю для батьків в дорозі, але і дозволять дитині завжди згадувати про батька, що знаходиться в плаванні або будь-якій іншій діловій поїздці, з величезною любов’ю.

годинник Щеня на подарунок машинка на пульті

Наостанок

Ну і звичайно не варто забувати про конкурси для дітей на день народження.

День народження — це найщасливіший день для малюка. Прикрасьте кімнати, зберіть всіх його друзів і дозвольте дітям повеселитися від душі — це найважливіше, що ви можете зробити для дитини!