Найкращі подарунки хлопчикові на 6 років. Найкращі ідеї

Шестирічний хлопчик вже майже дорослий, його і малюком не завжди вдається назвати. Багато хлопці в цьому віці вже вперше йдуть до школи. Перш ніж відправитися в магазин потрібно вирішити, що можна подарувати хлопцеві на 6 років на день народження, щоб сподобалося напевно. Зробити це потрібно обов’язково, щоб він був не тільки корисним, але і припав би йому до душі. Особливо актуальне це питання сьогодні, коли дитячі магазини рясніють великою кількістю всіляких іграшок і корисних товарів для дітей. Приймаючи рішення, з приводу класного подарунка хлопчикові 6 років, слід звернути увагу на його переваги: як він любить проводити свій вільний час, чим цікавиться і любить. Це потрібно зробити обов’язково, інакше існує ймовірність того, що він виявиться не просто недоречним, а навіть образливим. Звичайно, дарованому коневі в зуби не дивляться, але вибираючи хороший подарунок дитині, слід бути особливо уважними.

Оригінальні ідеї для подарунка хлопчикові на 6 років

 • Художній набір для малювання буде відмінним подарунком, якщо дитина захоплюється малюванням.
 • Набір для конструювання різних автомобілів порадує малюка, який цікавиться тим, з чого зроблена його машинка. Дитині буде цікаво возитися з різними деталями. До того ж це заняття сприяє розвитку таких якостей, як посидючість, уяву, увагу і логіка.
 • Набір іграшкової зброї або солдатиків сподобається юному воїну. Так, він зможе один або разом з друзями влаштовувати справжні великі битви. Абсолютна більшість хлопчаків віку 6 років обожнюють грати у війну.
 • Дитині, яка воліє активну фізичну діяльність, можна купити велосипед, ковзани або ролики, набір для гри в хокей, самокат, боксерські рукавички, лижі. Що саме вибрати – залежить від особистих уподобань дитини.
 • Якщо за малюком була помічена схильність до аналітичного мислення, найкращим подарунком хлопцеві на день народження будуть настільні ігри: шашки або шахи для юних інтелектуалів.
 • Яскраві ігри для великої компанії, в яких кількість ходів визначається кубиками або картками стануть відмінним презентом.
 • Не один малюк не встоїть перед будь-яким гаджетом: чи то планшет, телефон або ігрова приставка. Дитина із задоволенням продемонструє такий презент своїм друзям. Є одне маленьке але: батьки повинні суворо обмежувати гри дитини з подібними пристроями, щоб уникнути неприємних наслідків.
 • Будь-якому малюкові буде приємно отримати в подарунок наручний годинник, майже такі ж, як у його тата. Крім інших приємних моментів, це дозволить зміцнити союз сина і батька.
 • Гарним подарунком буде скарбничка, виконана в оригінальній формі. Це навчить дитину заощаджувати та накопичувати свої перші гроші.
 • Оригінальним подарунком на 23 лютого для малюка стане радіокерований вертоліт або машина з пультом управління.
 • Приємним і корисним подарунком для маленького слідопита стане справжній бінокль, зовсім як у дорослих.
 • Якщо дитина любить дивитися на нічне небо, йому можна купити телескоп, звичайно дитячий. Тоді батьки зможуть скласти йому компанію в спостереженні за зоряним небом.
 • Хлопчики 6 років, також як і всі діти люблять солодке. Дитина та його друзі по достоїнству оцінять торт у формі гоночної машинки, літака або улюбленого казкового персонажа.
 • Навіть у наш час актуальним подарунком залишається книга. Правда для хлопчика 6 років варто віддати перевагу книзі з великим шрифтом і безліччю картинок. Що стосується її змісту, це може бути що завгодно: багата пізнавальна енциклопедія або улюблені літературні твори малюка.

Машинка на пульті Набір солдатиків Бінокль Дитячий торт

Відведіть його в розважальний центр для дітей

Наостанок

Що б все пройшло на ура, раджу прочитати статтю як прикрасити кімнату на день народження і конкурси для дітей на день народження.

Кожен малюк завжди з нетерпінням чекає цю знаменну подію – день свого народження. Це відмінна можливість для батьків побалувати свою дитину. Влаштуйте дитині справжнє свято, барвисто прикрасивши святковий стіл і кімнату і не забудьте запросити дружну компанію його друзів. В якості нагороди Ви побачите щасливі очі дитини і сяючу посмішку на його обличчі.