Найкращі подарунки хлопчику 9 років. Найкращі ідеї

Діти завжди чекають свят, чекають класних подарунків і сюрпризів. Кожна знаменна дата для них долгожданна, і зовсім не тому, що для них має значення той чи інший захід, а тому що вони чекають уваги, якого з кожним роком стає все менше, тим більше день народження! Всі батьки та близькі в таке свято боятися розчарувати іменинника і не вгадати з подарунком. Насамперед, необхідно створити святкову атмосферу будинку. Поки мама дбати про сервіровці столу, інші члени сім’ї можуть подбати про оздобленні кімнати. Все повинно бути яскравим і незабутнім, з кульок з вітальними плакатами, дуже швидко, дешево і вражаюче! Тепер до подарунків, отже, що можна подарувати хлопцеві на день народження на 9 років, щоб порадувати і здивувати?

Оригінальні ідеї для подарунка хлопчикові 9 років

  • Звичайно, кожна дитина індивідуальна і при виборі хорошого подарунка хлопчикові на 9 років, необхідно враховувати його, вже сформувалися, інтереси! Якщо він гіперактивний, і вже ходить в якусь секцію – можна купити спортивний інвентар. Це може бути, власний футбольний м’яч, велосипед, роликові ковзани, а можуть бути і хокейні.
  • Це той період, коли у хлопчиків підвищена наслідуваність, і не тільки батьків, але і своїх однолітків. Постежите попередньо за поведінкою у повсякденному житті, може хлопчику подобається татова гуртка, піднесіть велику яскраву власну посуд або це можуть бути будь-які засоби гігієни, власний гель для душу, дезодорант, великий рушник, все як у тата! Тим самим буде поступово щепитися правила гігієни.
  • В цьому віці починає загострюватися вразливість і допитливість, зате немає ні скільки посидючості і концентрації уваги. Можна зробити настільну гру, типу монополії, це буде спрямовано на розвиток мислення.
  • Гарні подарунки не тільки повинні бути потрібними для дитини, але і щоб йому сподобалося, і він міг похвалитися перед друзями. Навіть на такому етапі розвитку у маленьких чоловіків вже плавно починається зароджуватися суперництво між собою. Для цього варто врахувати і коло інтересів друзів.
  • Ще варто врахувати один чимало важливий фактор, вікової психології, 9 років – це самий розпал процесу, коли відбувається інтенсивний ріст особистісних кордонів, у дітей з’являються свої маленькі секрети і таємниці. Подаруйте йому велику ефектну скарбничку для грошей, фотоальбом, якийсь збірний проект літака, машини або споруда будинку.
  • Якщо він тонка творча натура, то вибір оригінального подарунка хлопцеві на день народження не складе праці. Якщо він любить малювати, отже, сприймає навколишній світ візуально і мануально. Даруйте йому альбоми, фарби, пензлі різних розмірів, можна подарувати мольберт, фарби не тільки, призначені для малювання на папері, яскраві пастельні крейди максимального вибору кольорів!
  • З недорогих подарунків, хлопчик завжди буде радий біноклю, з яким він може ходити на рибалку або полювання зі старшим поколінням.

Приставка xbox 360 Планшет велосипед

 

Водонепроникні годинуs psp mp3 плеєр

Наостанок

Якщо Ви вже вибрали презент, тоді раджу прочитати статтю — Як упакувати подарунок своїми руками і Конкурси на день народження для дітей

Все одно, не варто забувати, що в 9 років, хлопчики все одно ще діти, тому вони ще не виросли з іграшок. Машинці або вертольота на радіокеруванні радіють, як діти, так і дорослі. Такого роду іграшки добре розвивають дрібну моторику і абстрактне мислення.