Найкращі та найоригінальніші подарунки чоловікові 66-69 років

Кажуть, що з часом люди стають схожими на дітей. В них прокидаються капризи, образливість, плаксивість, проте все не так погано! Адже одночасно з цим люди знову знаходять здатність радіти кожному прожитому дню і будь-який, навіть самої незначної приємній дрібниці! Ось такий життєвий кругообіг людської природи. Тому, якщо ви задумалися про те, що подарувати чоловікові 66, 67, 68, 69 років, врахуйте цей важливий факт. Це не тільки допоможе вам вгадати з вибором презенту, але і підкаже, як краще його зробити і ще, не випускайте з уваги той момент, що чоловік навіть в цьому віці залишається чоловіком. Тому сприймати все це буквально і починати сюсюкатися і улюлюкати, теж не варто.

Цікаві варіанти подарунків чоловікові

 • Письмовий набір є досить традиційним варіантом. Так чому б їм не скористатися? До речі, справа прийме зовсім інший оборот, їли мова піде про дорогому, елітному наборі.
 • Солідні наручний годинник, якщо у чоловіка таких немає. Звичайно, в ідеалі це можуть бути швейцарські.
 • Автолюбитель оцінить відеореєстратор, антирадарне пристрій, нову магнітолу. Словом все те, що може послужити добру службу його залізному коню!
 • Всі чоловіки за своєю природою мисливці. Якщо ваш іменинник захоплюється цим заняттям, то вдалою ідеєю буде мисливську зброю. Не забудьте оформити всі необхідні для цього документи.
 • Для людини, яка живе одна, цілком підходящим подарунком буде предмет домашньої побутової техніки. Це може бути пилосос, посудомийна або пральна машина, холодильник, новий телевізор або мікрохвильова піч.
 • Хто сказав, що вік це перешкода? Якщо ваш іменинник в свої зрілі роки продовжує вести активний спосіб життя та любить екстрим, організуйте для нього турне на риболовлю, незабутній політ на повітряній кулі! Позитивні емоції йому гарантовані.
 • Гарна сорочка, стильний краватку, нові штани або туфлі теж є хорошою ідеєю презенту. Якщо ви боїтеся помилитися з розміром чи не догодити смаковим пристрастям, то вручіть імениннику сертифікат на придбання одягу в магазині чоловічого одягу.
 • Можете пов’язати свій подарунок з дозвіллям. Квиток на спектакль, концерт улюблених виконавців, або на спортивний матч – варіантів безліч. Згадайте, чим саме він цікавиться.
 • Солідний гаманець з вкладеною в нього грошовою купюрою буде гідним подарунком на день народження.
 • Медичний прилад для визначення тиску або рівня цукру в крові в домашніх умовах знадобиться майже кожній людині, що вже говорити про тих, кому за 65. Будьте обережні, це презент делікатного характеру, та дарувати його прийнято лише самим близьким людям.
 • Подарункове видання або просто книга з улюбленими творами буде хорошим варіантом для такого випадку. У якості більш сучасного варіанту можна запропонувати зручну електронну книгу. Невеликий розмір і легка вага дозволяють взяти її з собою куди завгодно, а велика пам’ять вмістить в себе багато різних літературних творів.

 

ноутбук Відеореєстратор Краватка
Шкіряний гаманець Чоловічі туфлі Танометр

Турне на риболовлю відмінний подарунок чоловіку на 69 річчя

Наостанок

Всі люди чекають день свого народження, покладаючи на нього виконання своїх заповітних бажань і не має значення, про яку цифру йде мова. Найголовніше, щоб душа залишалася молодий, а все інше — явище тимчасове. Поспішайте радувати ваших рідних, близьких і рідних людей!