Недорогі подарунки на 23 лютого | Найкращі Ідеї

До Дня Захисника Вітчизни залишилося вже зовсім небагато і багато дівчат вже спантеличені питанням : «Який вибрати подарунок?». Деякі, особливо не замислюючись, покладаються на власну інтуїцію і вибирають презент на свій колір для коханого чоловіка. А є такі, хто планує в це чудове свято привітати не тільки єдиного і неповторного, але і своїх товаришів, родичів і співробітників, щоб нікого не образити і кожному приділити хоча б трохи уваги. Однак у цьому випадку виникає одна суттєва проблема, яка полягає в недостатній кількості фінансових ресурсів. Знову виникає питання: «як вибрати недорогі подарунки на 23 лютого, щоб порадувати своїх близьких?». І для багатьох це стає справжньою проблемою, оскільки дарувати що-небудь непотрібне не хочеться.

10 кращих недорогих подарунків на 23 лютого

  • Фартух. Якщо чоловік, для якого Ви вибираєте подарунок, любить готувати, непоганим варіантом стане оригінальний фартух із зображенням накачаного чоловіки, Наполеона чи Суворова. Креативний презент стане корисною річчю.
  • Подарунковий набір. Для ділового чоловіка відмінним подарунком стане набір, в який входить стильна ручка і краватку, на яких будуть однакові емблеми або логотипи.
  • Млин для перцю. Ця, на перший погляд, здавалося б, зовсім не потрібна річ для чоловіка, може стати оригінальним аксесуаром на кухні. Млин для перцю, виконана у вигляді біти, напевно, приверне увагу всіх гостей, які опиняться на кухні.
  • Орден. Для любителя прикольних сюрпризів відмінним варіантом стане подарунковий орден «За мужність і відвагу», «Самому сміливому чоловікові» або «Справжньому Захиснику». Відступивши від військової теми, можна презентувати ордена з написами, що стосуються професії і роботи. Також доречно буде подарувати «дружні нагороди» «Самому кращому другові», «Незамінному по чарці» та інше. Знову-таки, головне точно знати, що чоловік має гарне почуття гумору.
  • Неокуб. Для любителів головоломок магнітні кульки — конструктор Неокуб стануть не просто недорогим подарунком, але і допоможуть розслабитися під час перерви на роботі і в період перегляду улюбленої телепередачі. Ця дивовижна головоломка допоможе зняти стрес і відверне думки зовсім в інше русло, даючи їм відпочити.
  • Кулю для прийняття рішень. Напевно, кожен стикався в житті з ситуацією, коли складно зробити вибір. Отримати добру пораду від близьких або друзів вдається не завжди, а кидати монетку в голову приходить не відразу. Саме для того, щоб швидко прийняти якесь рішення і існує магічна куля, яка з легкістю надасть відповідь на будь-яке питання.
  • Набір для гоління. Відмінним подарунком стане бритвений набір, що складається з верстата, помазка, чаші і зручної підставки, завдяки якій цей комплект можна поставити на полицю, комод або раковину. Як не крути, а без цих предметів чоловікові точно не обійтися!
  • Рукавички для сенсорного екрану. Цей аксесуар дуже зручний під час холодної, морозної зими. Вони також стануть у нагоді тим, хто знаходиться за кермом автомобіля. Завдяки унікальному матеріалу рукавички забезпечують зручне використання сенсорного мобільного телефону сенсорним екраном, оскільки знімати їх немає необхідності. Таким чином, перебуваючи на вулиці, можна написати повідомлення або відповість на телефонний дзвінок, тримаючи руки в теплі.
  • Футляр для візитних карток, окулярів. Футляр для візиток, очок – предмет досить не дорогий, але дуже корисний, особливо, якщо робота чоловіки, яким буде подарований, пов’язана з співпрацею з різними компаніями і партнерами. Завдяки такому презенту, всі необхідні візитки завжди будуть зберігатися в одному місці і не загубляться.
  • Сувенірні магніти. Можна подарувати на День Захисника Вітчизни комплект сувенірних магнітів військової тематики. Це може бути карта з різними елементами: солдатами, технікою і будівлями, які можна переміщати. Також непоганим варіантом стануть магніти у вигляді орденів і вітальних листівок.

іграшковий пістолет під справжній флешка рукавички
Медаль Флешка у вигляді золотого злитка подарунковий сертифікат

Наостанок

Кожен чоловік очікує до Дня Захисника Вітчизни отримати від жінки не банальні подарунки, у вигляді шкарпеток і піни для гоління, а сюрприз, яким сміливо можна буде похвалитися перед своїми приятелями і співробітниками. Однак, на превеликий жаль, багатьом доводиться з року в рік одержувати безглузді і зовсім не корисні подарунки, (я вже не кажу про бажаних речі). І в результаті ми маємо безліч анекдотів на цю тему. Дорогі жінки! Не забувайте про те, що саме в це свято Вам надається унікальна можливість підкорити серце коханого чоловіка або ж завоювати повагу начальника. Для цього Вам необхідно лише вручити цікавий та приємний подарунок. Інакше велика ймовірність отримати на 8 березня букетів квітів і більше нічого. Для того, щоб зробити хороший подарунок до 23 лютого зовсім не обов’язково мати багато грошей, оскільки створено досить багато оригінальних штучок, які легко вміщуються в невеликий бюджет.