Оригінальні подарунки хлопчикові на 23 лютого | Найкращі Ідеї

Хлопчики – це наші майбутні захисники, тому незайвим буде зробити їм подарунки до 23 лютого. З ранніх років хлопчиків необхідно виховувати так, щоб вони розуміли, що в майбутньому їх завдання полягає в тому, щоб стати справжнім чоловіком, який сміливий, відважний і здатний захистити не тільки себе, але і свою сім’ю. Цілком ймовірно, щоб завдяки подарунків до Дня Захисника Вітчизни, він зможе зрозуміти, що до нього ставляться, як до справжньому чоловікові. Якщо Вам ще не вдалося вирішити, що можна подарувати хлопчикові на 23 лютого оригінальне недороге, щоб він був задоволений, в цій статті Ви зможете знайти кілька непоганих ідей.

5 ідей подарунків хлопчикові 5, 6, 7, 8, 9 років

 • Пістолет. Для цього віку відмінним подарунком на 23 лютого стане пістолет автомат (звичайно ж, іграшковий). Хлопчики з ранніх років починають цікавитися зброєю і військовою технікою, тому макет кулемета Калашникова стане для юного солдата хорошим подарунком, який його обов’язково зацікавить.
 • Набір для справжнього солдата. Презентуйте йому прикольний комплект, в якому буде каска, зброю і форма камуфляжного забарвлення. Нехай малюк відчує себе справжнім солдатом, надівши всі необхідні атрибути.
 • Пазл. Відмінним варіантом презенту для хлопчика цього віку стане величезний пазл. Якщо говорити про зображення, можна купити пазл військової тематики, який буде відповідати цьому святу. Якщо він цікавиться автомобілями та мотоциклами, робіть вибір на користь пазлів із зображенням красивого гоночного автомобіля або мото.
 • Настільна гра. У цьому віці корисно дарувати різноманітні настільні ігри, які будуть розвивати мислення, уважність, тому можна подарувати хлопчикові різні стратегічні ігри, які допоможуть йому не весело провести час зі своїми маленькими друзями, але і розвивати корисні здібності.
 • Рація. Геть телефони і смартфони, презентуйте йому рацію, яка стане для нього справжнім відкриттям! Сенсорним телефоном вже давно нікого не здивуєш, а ось бачити рацію доводилося далеко не всім, особливо хлопчикам цього віку. Можете бути впевнені, що всі його однолітки будуть теж в захваті, і він завжди буде в центрі уваги з таким «пристроєм».

Кращі хлопчикові подарунки на 23 лютого 10, 11, 12, 13, 14, 15 років

 • Машинка на радіоуправлінні. Про цю дивовижну штучці мріють не тільки діти, але і дорослі. Прикольний джип на радіокеруванні, неодмінно, стане улюбленою іграшкою цього віку (і, цілком можливо, його батьків).
 • Макет БМП. Якщо він серйозно цікавиться військовою технікою, прекрасним подарунком для нього стане макет БМП або БТР. І чим більше вона буде, тим краще і цікавіше буде юнакові.
 • Оригінальний конструктор. Напевно, хлопчику в цьому віці було б цікаво сконструювати самостійно якою-небудь предмет військової техніки. Це може бути все, що завгодно, починаючи від зброї і закінчуючи різними військовими установками.
 • Набір закладок для книг. Для учнів середньої школи закладки для підручників стануть досить корисним презентом, враховуючи, що предметів нараховується у школярів 5-8 класів не менше 7. Закладки можуть містити символічні напису, що відповідають темі даного свята.
 • Вітальний диплом. Прикольним варіантом стане вітальний диплом «Справжньому чоловікові» або «найсміливішому захиснику». Отримати такий подарунок буде приємно.

конструктор

Класні хлопчикові подарунки на 23 лютого 15, 16, 17, 18, 19, 20 років

 • Іменна флеш-карта. У цьому віці складно знайти людину, у якої не буде флешки. Тому досить оригінальним рішенням буде презент у вигляді іменної картки. Можна знайти таку штучку в спеціальних магазинах або зробити на замовлення (у тому випадку, якщо не знайдеться необхідна ім’я).
 • Компактні колонки. Не відходячи далеко від теми пристроїв для комп’ютера, відразу ж запропоную презентувати на 23 лютого хлопцеві компактні колонки для комп’ютера або ноутбука. Крім того, ідеальним варіантом стануть колонки з виходом для підключення телефону. Завдяки ньому можна буде слухати музику, підключивши колонки до гаджету.
 • Годинник. Наручний годинник можна назвати показником стилю і смаку того, на чиїй руці вони красуються. Стильні годинник зі шкіряним ремінцем стануть чудовим подарунком у День Захисника Вітчизни хлопчикові даного віку. Взагалі, вважається, що кожен чоловік повинен мати дорогий годинник, тому подарувавши їх, Ви точно не прогадаєте.
 • Крісло-м’яч. Оригінальна ідея подарунка на 23 лютого і просто зручна річ. Завдяки невеликій вазі крісло можна легко переставляти в будь-яке потрібне місце. Дане крісло приймає будь-яку форму, тому сидіти в ньому більше, ніж комфортно і зручно!
 • Настільна лампа. Настільна лампа з унікальним дизайном стане корисним предметом і креативним прикрасою будь-якої кімнати.

годинник годинник будильник чашка

Кращі хлопчикові подарунки на 23 лютого своїми руками

Якщо Ви хочете, щоб Ваш презент відрізнявся від стандартних і традиційних подарунків до Дня Захисника Вітчизни, найбільш підходящий варіант – це яка-небудь дрібничка, яку Ви зможете змайструвати власноруч.

 1. оригінальна листівка,
 2. кімнатні тапочки у вигляді танків,
 3. пляшка алкоголю з символічним прикрасою,
 4. саморобка «Солдат на привалі»,
 5. рамка для фотографій.

шоколадна медаль тапки чохол

Наостанок

Кожен хлопчик, незалежно від свого віку, є майбутнім захисником своєї Батьківщини і родини. Якщо Ви хочете, щоб він насправді став таким, постарайтеся пояснити з самого дитинства, що він повинен бути мужнім і сміливим, а невеликі презенти, неодмінно, допоможуть Вам впоратися з цим завданням!