Оригінальні подарунки хлопчикові на 5 років. Найкращі ідеї

Наступає самий довгоочікуване свято — п’ятиріччя малюка. Всі знайомі, рідні та близькі люди, а також самі батьки намагаються вибрати щось підходяще, але відчувають труднощі, так як весь будинок завалений різноманітними подарунками. До того ж, у дитини вже сформувався характер і уподобання, що вкрай важливо враховувати при виборі презенту. У цьому віці одні діти посидючі і допитливі, інші — нетерплячі, а третє вже щосили цікавлять комп’ютерами і заняттями спортом. Щоб не потрапити в скрутну ситуацію, що можна подарувати хлопчикові 5 років на день народження, краще всього порадитися з батьками малюка і дізнатися про його поведінці й уподобаннях, ну а якщо це не виходить, що ми підібрали для Вас ідеї оригінальних і недорогих подарунків, здатні задовольнити навіть самого вимогливого дитини.

Так само можна подарувати на додачу подарунок своїми руками.

Оригінальні подарунки на день народження хлопчикові

 • Фотокнига — це книга «Диво-Казки» з 170 сторінок з фотографіями і казками про вашої дитини, супер класний подарунок, який не тільки розвиватиме його але і дарувати радість від гарних картинок з його участю.
 • Хлопчикам, які люблять бігати з друзями на вулиці, відмінно підійдуть баскетбольний і футбольний м’ячі, літаки і машини з дистанційним керуванням, а також роликові ковзани та набір для гри в «Городок».
 • Не менше розвиває рухливість п’ятирічок катання на велосипеді, самокаті, прогулянки з цуценям або ігри з пистолетиками, як кульок яких використовується спеціальна легко, що змивається фарба. Перш ніж дарувати гарні подарунки хлопчикові на 5 років, варто узгодити вибір з батьками дитини.
 • Тамогочі, тетріс, а також інші відомі і улюблені дорослим гри з різних приставок, тепер можливо використовувати прямо з інтернету або у вигляді оффлайн-додатків для настільного комп’ютера, що дасть можливість навчати дитину комп’ютерній клавіатурі вже в цьому віці, заощадивши на купівлю чергового гаджета або ігрової приставки. Цілком класний і недорогий подарунок хлопчикові на 5 років на день народження.
 • Крім цього, для юних користувачів ПК існує величезний вибір найрізноманітніших навчальних програм, які відмінно розвивають уважність, мовлення, читання і вже в цьому віці почнуть в ігровій формі готувати хлопця до вступу в школу.
 • Для дітей, які звикли до перегляду мультфільмів на ТБ, відмінно підійдуть «Уроки тітоньки Сови» і інші відео енциклопедії та спеціальні розвиваючі програми для дітей у форматі відео. Мабуть корисний і потрібний подарунок п’ятирічному хлопчику на день народження.
 • Чудовим заняттям на вечірній час, коли вся сім’я в зборі, стануть гри в карти, «Хрестики-нулики», «Точки», «Морський бій», а барвисто оформлена коробка з ігровим полем, фішками та іншими ігровими атрибутами будуть надавати відмінний настрій під час гри.
 • Класичне «Лего» перестало притягувати дитину? Тоді подаруйте йому набір 3D-фигарок, які крім величезного числа різних за формою деталей, маю світлові, а іноді і звукові модулі, роблять сконструйовану модель набагато цікавіше.
 • Пазли, металеві конструктори, а також конструктори з металопластику і конструктори з магнітиками стануть відмінною прикрасою столу і на заміну їм прийдуть більш складні набори для творчості — набори для ліплення, вітражі для розписи, фрески з кольорового піску і багато іншого. Своєю різноманітністю і привабливістю такі набори відмінно розвивають фантазію дитини і його творчі здібності.

Щеня на подарунок Пазл годинник машинка па пульті управління Дитячий велосипед Морський бій

 • Майстер-клас катання на ковзанах
 • Авіасимулятор реактивного літака — супер подарунок хлопцеві на день народження
 • Що подарувати хлопцеві на день народження класного — політ в аеротрубі це щось!

Наостанок

Що б все пройшло на ура, раджу прочитати статтю як прикрасити кімнату на день народження і конкурси для дітей на день народження.

5 років — це одна з найбільш пам’ятних дат у житті дитини. Тому найважливішим є дізнатися що подарувати хлопчикові і влаштувати незабутнє свято, а краще тематичну костюмовану вечірку, зібравши на неї друзів і близьких винуватця торжества. Оригінально прикрасити кімнату допоможуть вам фотографії попередніх років, а невеликий саморобний п’єдестал з грамотами про досягнення дитини за останній рік, врученими в цей день, не тільки прикрасити святковий стіл, але і дозволить похвалити вашого сина перед його однолітками. З зроблених під час святкування фотографій складіть альбом з веселими міні-історіями, які цікаво буде прочитати через кілька років.