Оригінальні подарунки хлопцеві на рік зустрічей. Найкращі ідеї

Рік відносин – це вагома і знаменна дата і подарунок повинен бути відповідний. З одного боку все дуже просто: ніхто крім Вас не знає так добре вашу другу половинку, але з іншого боку хочеться подарувати щось таке, що буде відповідати даті, буде потрібним і корисним і, звичайно ж, приємним. Ідеальним доповненням до будь-якого подарунку буде день, проведений разом. Потрібно вибрати місце, яке Ви зазвичай не ходіть. Якщо є можливість, можна виїхати з міста на кілька днів і відзначити своє свято наодинці. Якщо такої можливості немає і єдиним варіантом буде «свято вдома», не засмучуйтеся, адже можна створити незабутню романтичну атмосферу. Приготуйте улюблену страву Вашого хлопця, наберіть ванну з піною, розставте свічки по всій квартирі, роздрукуйте ваші спільні фотографії і розвісьте їх по всіх кімнатах, а якщо Ви роздумуєте, що можна подарувати хлопцеві на рік відносин оригінальне і недорогог, то ось кілька хороших ідей.

Кращі ідеї подарунків хлопцеві на рік зустрічей

 • Будь-який технічний пристрій (навігатор, відеореєстратор, нетбук, mp3 плеєр, ігрова приставка і т. д.)
 • Набори для хобі (туристичний, рибальський і т. д)
 • Холодну зброю (мисливський ніж, шашка, кинджал і т. д.)
 • Одяг (ремінь, рукавички, краватка, сорочка)
 • Автомобільні аксесуари (дорогий освіжувач, тримач мобільного пристрою або навігатора і т. д.)
 • Аксесуари для куріння (портсигар, хороші сигари, фірмова запальничка, кальян, унікальна попільничка і т. д.)
 • Альбом з вашими фотографіями
 • Подушка, гуртка, чохол на телефон з вашими фотографіями
 • Подарунок з магазину для дорослих
 • Прикраса з дорогоцінного металу (золота ланцюг, кільце, браслет і т. д.)
 • Книга (якщо він звичайно любить читати)

У нас ще купа ідеї подарунків для чоловіків

Універсальний ніж

Це топ 15 подарунків коханій на річницю зустрічей. Варіантів дуже багато, але все залежить від особистих переваг і улюблених занять Вашого молодої людини, будь-який подарунок можна зробити оригінальним. Наприклад, замість загальної фотографії можна зробити магнітний пазл, який Ви удвох зможете зібрати і повісити на холодильник. Подумайте, що б йому стало в нагоді в побуті, якщо потрібні годинник в квартиру, то можна придбати настінні годинники з відсіками для фотографій.

 1. Якщо він романтик, йому сподобається куля бажань, орден кращого хлопця, диплом чудового молодої людини. Якщо він ділова людина, то купіть йому іменну унікальну ручку, дипломат.
 2. Якщо він мисливець або рибалка, подаруйте йому спеціальний набір для його хобі. Важливо пам’ятати, що чоловіки явні противники шопінгу, їм це тягар. Подивіться на свого молодого чоловіка і подумайте що з одягу йому потрібно, це буде практичний хороший презент.
 3. Якщо Ви живете разом, купіть гарний комплект постільної білизни, гарні іменні фужери.