Оригінальні подарунки однокласникам на 23 лютого | Найкращі Ідеї

23 лютого прийнято вітати всіх чоловіків без винятку. Не має значення вік, професія, навіть хлопчики, які ще навчаються в школі, заслуговують отримати подарунок у цей день, адже незабаром вони теж будуть захищати свою Батьківщину. Тому вже на початку місяця пора почати займатися вибором відповідних сюрпризів, адже те, наскільки сподобається однокласникам, вручена штучка, безпосередньо впливає на те, що вам можна очікувати в Жіночий день! Якщо жіноча половина Вашого класу поки ще не визначилася з тим, що можна подарувати однокласникам на 23 лютого, ця стаття була написана саме для вас! Отже, давайте розглянемо кілька ідей!

23 лютого

Що подарувати однокласнику 7 і 8 класу?

Для цього віку найбільш підходящим варіантом подарунка будуть іграшки. Чудово підійдуть тематичні іграшки, наприклад: всілякі моделі військової техніки: танки, вертольоти і бойові машини. Також можна вручити хлопчиків цього віку пістолети, автомати, гвинтівки й кулемети, нехай вони відчують себе справжніми солдатами. Ще одним чудовим варіантом будуть різні аксесуари, що символізують військову тему: каски, пілотки і рації для спілкування один з одним. Непогано буде вручити хлопчикам набори солдатиків і військову карту для гри. Також доречно буде відвідати канцелярські магазини і вибрати цікаві пенали для шкільного приладдя або папки для зошитів з символікою цього свята. Крім того, школярам молодших класів не зайвим буде подарувати солодощі. Відмінним варіантом стане фігурний шоколад у формі медалей, зірок або орденів, він буде більш оригінальним сюрпризом, порівняно зі звичайними плитками шоколаду або цукерками.

Що можна подарувати однокласнику 10 класу?

В цьому віці хлопців вже не здивуєш іграшковим пістолетом, їм потрібно піднести що-небудь більш цікаве. Можна купити кишенькові ліхтарики з кольором «хакі» або точила для олівців у формі каски. Тим, хто готується отримати незабаром паспорт, можна презентувати тематичну обкладинку для цього документа із зображенням військової техніки або зброї. Знадобляться хлопцям і блокноти, в школі вони ніколи не будуть зайвими. Також прикольно буде, якщо у Ваших однокласників будуть оригінальні обкладинки для щоденників, знову-таки з військовою тематикою або символікою Дня Захисника Вітчизни. Крім цього, можна зробити свій вибір на користь різних статуеток і брелків. Трохи банально, але все приємно, а головне: пам’ятно!

ліхтарик блокнот обкладинка на паспорт

Що подарувати однокласнику – випускнику 9 та 11 класу?

Якщо незабаром Вас чекає випускний і розставання з однокласниками, необхідно зробити такі презенти, які їм точно запам’ятаються на довго! Чим захоплюються хлопці в цьому віці? Більша половина юнаків проводить весь свій вільний час перед екраном комп’ютера, від цього і будемо відштовхуватися! Наприклад, оригінальний килимок для миші завжди буде нагадувати про шкільних подруг. Прикоренев��ьная гуртка з камуфляжним забарвленням, яка при нагріванні змінює зображення, також стане кращий подарунок до 23 лютого. Втім, замість цих стандартних презентів можна подарувати дорогим однокласникам спогади і емоції! Як це зробити? Та дуже просто! Похід в кінотеатр на сеанс 5Д нового комедійного серіалу, спільне відвідування боулінгу або льодового катка, а також колективні похід на веселі атракціони, неодмінно, запам’ятаються вашим класу на все життя. Так само можна подарувати фотоальбом.

килимок для миші чашка фотоальбом

Подарунки однокласнику своїми руками

Школярки, на жаль, не мають можливості самостійно заробляти (якщо не вести мову про старшокласників, які мають невелику підробіток), тому, я думаю, було б непогано в цій статті висвітлити тему презентів хенд-мейд. Коштувати такі дрібнички буде зовсім мало або навіть зовсім не вимагатимуть фінансів, адже багато різних виробів можна зробити з підручних матеріалів, які є в будь-якому будинку і лежать без діла в шафі або коморою. Отже, що можна подарувати однокласникам своїми руками?

  1. оригінальні підставки для чашки з старих дисків,
  2. невеликі м’які іграшки,
  3. комп’ютерну презентацію зі шкільними фотографіями,
  4. прикольний плакат з віршами та жартівливими привітаннями,
  5. святковий стіл з різними видами піц і тістечок.

листівка чохол тапки

Відео інструкція листівки на 23 лютого

Епізод №1

Епізод №2

Наостанок

Раніше мною вже було сказано про те, що нематеріальні подарунки у вигляді спільного проведення часу або будь-яких виробів, отримувати значно приємніше. Це насправді так, навіть зберігаються такі предмети більш ретельно. Зазвичай презенти хенд-мейд займають особливе місце на полиці, десь неподалік від шкільних випускних фотоальбомів. Звичайно, в ідеалі, якщо Ви і Ваші однокласниці зумієте скомпонувати куплений подарунок і яку-небудь дрібницю хенд-мейд. Втім, я думаю, Ваші однокласники будуть у захваті, якщо кожна дівчина принесе в День Захисника Вітчизни, смачної піци з різними начинками! Цей день їм запам’ятається, як справжнє свято живота, і, точно вже ніколи не забудеться!