Пакуємо красиво подарунок у подарунковий папір

Нарешті Ви перестали рвати волосся на голові, так як визначилися з подарунком своєму хлопцеві і купили сюрприз. Начебто все відмінно, головна проблема вирішена, але не тут то було! Тепер постає питання про те, як красиво упакувати подарунок у подарунковий папір своїми руками, будь то день народження, 14 і 23 лютого або новий рік. Адже знаючи натуру дівчат, з упевненістю можна сказати, що дарувати що-небудь просто так без упаковки і попередніх викрутасів, буде нудно. Та й отримувати презент, чесно кажучи, не так цікаво, але нічого страшного! Зараз ми вирішимо цю проблему! Спершу розберемося з упаковкою, адже у нас все має бути красиво і оригінально.

Техніка упаковки подарунка

Подарунковий пакет

Вже став банальним, але все ж цілком робочий варіант – це подарунковий пакет. Вони красиві, яскраві, мають різні форми і розміри. Тобто такий пакет не тільки підбирається за тематикою свята і за Вашим смаком, але ще і за розміром і відповідною формою. Продаються вони скрізь, як у відділах канцелярських товарів, так і в продуктових магазинах. Нехай це буде нашим запасним варіантом.

Відео інструкція як зробити подарунковий пакет своїми руками

Подарунковий папір

Також стандартний, але ще не приївся, не дивлячись на більш довгий існування, спосіб упаковки – подарункова обгортка. На Ваш розсуд, Ви можете загорнути презент у звичайну або голографічний папір. Причому не обов’язково вибирати з виключно чоловічими малюнками типу трубок, машин і органайзерів, будьте трохи не стандартнішими і взяти «дитячий» варіант з іграшками і милими звірятками. Це ж Ваш близька людина, йому сподобається. На крайній випадок, зробити подарунковий папір і загорнути подарунок посилу і самостійно, в домашніх умовах.

Відео інструкція як упакувати прямокутну коробку

Оригінальна коробочка

Зараз спеціально для подарунків продаються красиві коробочки. Їх габарити варіюються також, як і у пакетів – від малого до великого, деякі з них навіть мають форму серця або кола. Виглядає красиво і акуратно, головне не прогадати з розміром.

Подарункова стрічка

Якщо сюрприз занадто великий, щоб його упаковувати – обв’яжіть його стрічкою і прикрасьте елегантним бантом. Нехай буде мінімалізм.

Як упакувати маленький подарунок

Фото інструкція упаковки прямокутного подарунка

щось маленьке, типу персня або ланцюжка, цілком реально заховати в яйце кіндер сюрпризу. Це не складно. Як це зробити грамотно.

Як упакувати подарунок у велику коробку

Він мріє про приставці, а у Вас недостатньо коштів. Покладіть Ваш подарунок коробку від приставки. Хлопець, звичайно, потім надуется, але зате як весело буде дивитися на його щасливу моську!

Ну і звичайно на словах не все так зрозуміло, тому я знайшов всі види сюрпризів відео з інструкцією в оригінальній упаковці з пакувального паперу з бантиками і стрічками, думаю Вам буде цікаво і звичайно не забуваємо лайкати і коментувати, Вам пофіг, а мені приємно :-).

Відео інструкція як красиво упакувати квадрат

Пакуємо круглу коробку — майстер-клас

Фото ідеї

Ну а зараз, я надам кілька цікавих фото ідей, які можна з легкістю здійснити у реальність.


Наостанок

Що дарувати і як дарувати вирішувати Вам, я лише сподіваюся, що було корисно, якщо так чекаю на ваші коментарі. Удачі!