Підбираємо художнику подарунок. Найкращі ідеї

Захоплення у нас бувають різні: одні висловлюють свої емоції через танець, інші через пісню, треті через малюнок, і так далі. Звичайно, для таких людей намагаються підібрати подарунок, відповідний їх хобі. Сьогодні ми будемо розповідати, що можна подарувати художнику на день народження або новий рік класного і корисного одночасно. Так як ми відштовхуємося саме від його захоплення, не будемо зачіпати звичайні речі, які дарують кожному чоловікові на свято.

Що подарувати починаючому художникові?

Ваш хлопець тільки почав пробувати свої сили в образотворчому мистецтві, а Ви вирішили його чим-небудь порадувати? Немає нічого простіше! Зазвичай, людей, тільки початківців освоювати нове захоплення, радує будь-яка дрібниця, пов’язана з їх хобі.

 • Почнемо з папки паперу для малювання. Краще відразу прикласти до неї набір якісних олівців, а то, як то занадто просто виходить.
 • Акварельні олівці – це набирає популярність засіб для малювання. Радимо прикласти до їм диск із записом декількох відео уроків по роботі з таким матеріалом.
 • Полотно невеликого розміру (так би мовити, для проби пера) також підійде.
 • Набір пастельних крейди стане приємним знаком уваги Вашому хлопцеві.
 • Комплект туші і пір’я, чим не варіант?
 • Книга-самовчитель з малювання покаже, наскільки Ви підтримуєте починання Вашого молодої людини.
 • Збірник робіт художника, надихнула Вашого коханого на шлях мистецтва (по можливості з автографом) викличе бурю позитивних емоцій і зведе Вас у ранг самою приголомшливою і уважною дівчини на світі.

Що подарувати юному художнику?

У Вашого хлопця, у Вас або у ваших знайомих перебуває у родинних юний художник? Вважайте, що питання з подарунками на найближчі 5 років вирішено! Отже, подивимося, чим ми порадуємо це маленьке диво.

 • Воскові крейди ідеально підходять для юних ручок. З ними не так складно працювати, як з пастеллю, але і не так просто, як із звичайними олівцями. Крім того, воскові крейди більш яскраві і рівніше лягають на папір.
 • Дуже корисні для розвитку творчості контури по склу. З їх допомогою можна намалювати що-небудь або відразу на склі, або на плівці і потім наклеїти як прикраса на вікно. Ще такими контурами малюють на гуртках та інших скляних або керамічних поверхнях.
 • Зовсім маленькі художники обожнюють блискучі гелі, якими із задоволенням прикрашають свої малюнки.
 • Готовий комплект для графіки на воску відмінно підійде для того, щоб спробувати новий спосіб випліскування своєї фантазії. Якщо що, такий набір легко зробити своїми руками. Для цього товстий аркуш паперу натираємо воскової свічок таким чином,щоб шар воску був ідеально рівним, повністю покривав робочу сторону листа і мав товщину до 2 мм. Потім зафарбовуємо віск тушшю (не для вій, а спеціальної мистецької!) і даємо їй повністю висохнути. Так ми отримуємо чорний, червоний, синій або зелений, в залежності від кольору туші, лист. Прикладаємо перо для писання, потрібне для видряпування малюнка, і набір готовий! Робота копітка, але воно того варте!
 • юних художників зацікавить комплект для випалювання малюнка по дереву.
 • Ну і як обійтися без книжки? Вибирайте на свій смак – історію мистецтва, зібрання творів видатних художників сучасності чи потрібний Вам підручник з інструкціями з малювання. На крайній випадок, його можна зробити своїми руками, благо інтернет забитий покроковими інструкціями,а принтер знайти не складно.

Що подарувати художнику любителю?

Ваш хлопець вже давно займається живописом і малюнком, але ще не став професіоналом? Значить він любитель. Це не погано, просто поки не ідеально. Художники любителі відрізняються від початківців тим, що вже навчилися непогано розбиратися в художніх матеріалах, а значить їм вибрати подарунок для недосвідченого людини вже складніше, але немає нічого складного, навіть якщо це на день народження.

 1. Будь напівпрофесійні матеріали згодяться для привітання.
 2. Купіть папку з папером для малювання, набір професійних олівців або вугілля і люстерко. Коли будете дарувати, запропонуйте хлопцеві намалювати свій автопортрет.
 3. Запросіть Вашого чоловіка відвідати галерею. Постарайтеся придбати квитки на той день, коли будуть виставлятися роботи його улюблених художників або хоча б просто картини, виконані в улюбленому їм стилі.
 4. до Речі, фарби по склу повинні зацікавити і любителя. Особливо в тому випадку, якщо Ви прикладете пару кухлів і попросіть прикрасити для Вас (типу парних кухлів, романтично, правда?).

А так, взагалі художнику-аматору у подарунок цілком підійде те ж саме, що і професіоналу.

Кращі ідеї для сюрпризу

 • Кисті. На перший погляд, здається, що це занадто простий подарунок, але не тут то було. Хороші кисті потрібно ще зуміти знайти, до того ж вони стоять цілком пристойно на тлі своїх родичів. При виборі слід спиратися на те, якими фарбами воліє або хоче спробувати писати Ваш улюблений. Зробити так потрібно тому, що кисті класифікуються саме по придатності до роботи з відповідною фарбою.
 • Де кисті, там і фарби. Їх видів просто сила-силенна. Перед покупкою краще було б акуратно дізнатися, яку фарбу Ваш хлопець хотів би купити сам. Постарайтеся знайти професійну або напівпрофесійну. Запам’ятайте, форма подачі і акварельних гуашевих фарб, до якої ми звикли зі школи, практично ніколи не використовується для професійних художніх матеріалів (в основному, їх продають тюбиками).
 • Полотно використовується для олійних фарб. Звичайно,він досить дорогий. Якщо Ваш молодий чоловік пише олією і Вас це не бентежить ціна – подаруйте йому полотно і придбайте відповідного розміру рамку.
 • Переносний мольберт – незамінна річ для художника, обожнює малювати природу або на природі.
 • Тубус для паперу теж корисна штука. До речі, сьогодні з’явилося безліч оригінальних форм тубусів (наприклад, у вигляді палиці ковбаси), що це буде не тільки функціональний, але і оригінальний подарунок.

Наостанок

У пошуках подарунка варто зайти в спеціалізовані магазини, там Ви знайдете все, що тільки може зацікавити Вас і Вашого художника. Більш того, якщо Ви розгубитеся, продавець легко порекомендує Вам найбільш підходящі варіанти подарунка, варто лише попросити.