Підбираємо класні подарунки хлопчикові на 2 роки. Найкращі ідеї

Діти у цьому віці можуть не розуміти значення, і сенсу самого свята! Для них завжди запам’ятовуються будуть подарунки. У дітей 2 року немає ні грама зосередженості, уваги, мислення і пам’ять – тільки починають формуватися, але ще мають некерований характер.

Вони звертають і загострюють свою увагу на самому яскравому і вражаючим. Також не варто забувати, що цей вік, найважливіший, коли відбувається розвиток хлопчика і пізнання світу. Він не завжди зможе відразу відрізнити, що добре для нього, а що «погано», як «можна», а як «можна», все пізнається через досвід! Тому головне, щоб ваш подарунок дитині не був «небезпечним», не рекомендується дарувати іграшки з дрібними деталями, які дитина може проковтнути, і іграшки з гострими краями. Розвиток і навчання дитини в 2 роки проходить не тільки через практичні навички та досвід, але й шляхом наслідування дорослим. Іграшки повинні бути підрозділені відповідно, хоча б за кольором.

Головною характеристикою цього віку, можна відзначити формування мови. Нижче представлені кілька ідей, що можна подарувати хлопцеві на день народження в 2 рочки.

15 цікавих ідей для подарунка хлопчикові на 2 роки

 1. Фотокнига — це книга «Диво-Казки» з 170 сторінок з фотографіями і казками про вашої дитини, супер класний подарунок, який не тільки розвиватиме його але і дарувати радість від гарних картинок з його участю.
 2. М’які іграшки – краще буде, якщо ще й говорять, щоб хлопчик, шляхом наслідування тренувався говорити це стане хорошим подарунком.
 3. Кубики. Бажано м’які, щоб по необережності дитина не зміг заподіяти шкоду собі та іншим. Кубики можуть бути з алфавітом, граючи, хлопчик вже буде розвиватися, а також з кубиків може будувати будиночок або башточку.
 4. Мозаїку з великими пазлами, вона буде розвивати мислення, посидючість і дрібну моторику пальців.
 5. Машинку. Мабуть, у цього виду іграшок навіть вікове обмеження встановити нелегко. Будь-якого розміру, але краще щоб на ній було щось перевезти або взяти її з собою на прогулянку.
 6. Домашню гойдалку, надувний басейн — це супер подарунок на день народження хлопчику, який буде корисним і розвиваєрекомендую).
 7. Велосипед триколісний, самокат – такі іграшки особливо підійдуть для гіперактивних хлопчиків.
 8. М’яч. При грі з м’ячем не тільки розвивається абстрактне мислення, але і можливе розбиття спілкування з однолітками.
 9. Власну дитячий посуд. Набір тарілок, кружку та ложку і зображеннями мультяшних героїв.
 10. Набори для малювання – фломастери, олівці, воскові крейди, альбом, фарби, розмальовки, цей недорогий подарунок підійде абсолютно кожному малюкові.
 11. Набори для ліплення. Пластилін.
 12. Книги. По-перше, хлопчик з малих років буде привчатися до самих книг, і тим більше, сьогодні в дитячих магазинах представлений багатий вибір та «балакучих книг».
 13. «Говорять» плакати з алфавітом або звуками тварин.
 14. Яскраву настільну гру, головне бути уважними з віковими параметрами на упаковці.
 15. Залізницю. Буде краще, якщо в вагончики можна буде посадити кого-небудь з іграшок. Чим більше задіяно іграшок, тим цікавий для дитини гра.
 16. Смачний подарунок. Діти в 2 роки ніколи не замислюються про пам’яті після свята, тому якщо подарунок буде солодким, вони його з’їдять з превеликим задоволенням і будуть раді не менше, ніж іншим подарункам.

З гойдалки Кубики Набір фломастерів

 

Залізниця Дитячий велосипед дитячі пазли

Наостанок

Щоб діти звикали до такого поняття, як свято, у цей день прикрашайте кімнату кульками, робіть більш незвичайним і яскравим, ніж у повсякденному житті, і тоді у дитини очі горітимуть від одного тільки настрою!