Підбираємо подарунок колезі чоловікові. Найкращі ідеї

Це питання напевно не раз виникало практично у всіх жінок при наближенні чергового свята. Давайте спробуємо спростити процес пошуку подарунка за допомогою наведеного нижче переліку можливих варіантів. Для початку розглянемо ідеї презентів, які можна подарувати на день народження колеги, тобто ті, які за їх вартістю раціональніше буде купувати вскладчину всім колективом.

Кращі ідеї для подарунка колезі чоловікові

 • Дорога ручка Parker. Досить презентабельна річ, до речі її можна подарувати і начальнику.
 • Новеньке комп’ютерне крісло, особливо з ортопедичною спинкою – просто незамінний предмет при сидячій роботі.
 • Дорогий алкоголь. Бажано віскі – напій джентельменів. Для більшого пафосу варто пошукати спеціальний подарунковий комплект.
 • Сигара або люлька з тютюном стане гарним подарунком палить товаришеві по службі.
 • Крім цього, у складчину можна придбати подарунковий сертифікат на пристойну суму для екстремального, приємного і просто незабутнього проведення часу. (стрибок з парашутом, політ на дельтаплані, шоколадний спа салон і т. д.)

Набір для сигар Елітне спиртне пір’яна ручка

Тепер подумаємо про те, що можна подарувати колезі на менш глобальні свята. Якщо Ви будете дарувати щось особисто, вартість цієї речі повинна бути невеликою, а самі кращі подарунки на пам’ять це банальні дрібниці, які роблять наше життя кращим.

Подарунки на пам’ять

 1. Дізналися, що колега вирушає у відрядження за кордон? Подаруйте йому незвичайне рушник.
 2. Іменний кухоль для пива, якщо звичайно він любить його. Вона стане в нагоді не тільки в офісі на корпоративі, але і вдома адже п’ють все. Так що в якості подарунка згодиться.
 3. Милий квітка в горщику дарують хлопцям, до яких відчувають симпатію.
 4. Ви працюєте в офісі? Подаруйте колезі щоденник (звичайний або електронний).
 5. Картину вечірнього міста в якому працюєте намальовану маслом.
 6. Хлопець постійно спізнюється на роботу? Привітайте його красивими наручним годинником або навіть будильником. Увага, врахуйте, що таким подарунком Ви ризикуєте образити людину, якщо він всерйоз сприймає навіть невеликі закиди.
 7. Як варіант – цікава книга, може навіть електронна. В останньому випадку, якщо колега Вам симпатичний, заздалегідь завантажте кілька творів, що сподобалися Вам, так би мовити, рекомендована література.
 8. Підійдемо до сюрпризу з гумором – купимо незвичайні м’які домашні тапочки.
 9. Фоторамка зі знімком місця, куди колега мріє відправитися у відпустку, допоможе скоротати час до відпочинку.
 10. Невелика мила статуетка прикрасить робоче місце.
 11. Нова комп’ютерна миша, навушники і т. п.
 12. Для роботи, де встановлено суворий дрес-код, що зобов’язує чоловіків носити костюми, краватки, запонок, не буває багато. Так подаруйте його.
 13. Для того, кому ніколи не вистачає часу сходити в їдальню, рекомендуємо подарувати спеціальний термос для обіду з ємностями під друге блюдо.
 14. Колезі, що вирішив зайнятися спортом, варто подарувати невеликі гантелі.

Наостанок

Щоб зберігати робочі відносини на належному рівні, і щоб не спровокувати небажаних розмов на роботі, подарунок, зроблений Вами хлопцеві колезі, повинен бути максимально нейтральний.