Подарунки хлопцеві на проводи в армію.Найкращі ідеї

Як сумно розлучатися з коханою людиною навіть на пару днів, а вже тим більше на рік або два, і якщо Вас спіткало це перешкода для ваших відносин, то подаруйте на пам’ять Вашій коханій людині щось особливо приємне. Тоді, де б він не знаходився, він буде частіше згадувати про Вас. Дуже важливо, не дивлячись на Ваш йому подарунок, провести день від’їзду разом. Звичайно, у Вашої другої половинки є родичі, які теж захочуть проводити його. Просто вкрасти коханої у його сім’ї хоча б на пару годин і скажіть йому всі самі приємні і трепетні слова (на які Ви, можливо, раніше не вирішувалися), підбадьорте його, створіть приємну для нього атмосферу. Щоб порадувати свого хлопця і підняти настрій вам обом виконаєте її бажання, від цього його спогади про Вас стануть ще яскравіше і тепліше серця. І в спокійній затишній обстановці (а не на бігу, як робиться у багатьох), подаруйте йому Ваш подарунок. Ви побачите, як йому буде приємно, особливо якщо він не здогадувався про подарунок. Якщо Ви до цих пір в сумнівах, що можна подарувати хлопцеві на проводи в армію оригінальне недороге, то тут представлено кілька цікавих ідей.

Кращі ідеї для подарунка хлопцеві на проводи в армію

  • Ваша фотографія (будь-якого розміру і в чому б вона не була, фотографія стане теплим нагадуванням в будь-якому місці в будь-який час).
  • Лист (незважаючи на те, що він ще не поїхав, Ви можете написати йому приємні слова та побажання, може бути навіть те, що Ви не посоромилися сказати йому в обличчя) Милий мій, я тебе дуже люблю і буду чекати з нетерпінням!
  • Іменний блокнот з вашою фотографією (часто ті, хто від’їжджає далеко від рідних, заводять щоденники і пишуть все те, що вони хотіли сказати своїм близьким).
  • Годинники (щоб відраховував час до вашої зустрічі).
  • Кишеньковий календар з вашими фотографіями.

Блакнот

Звичайно ж, найбажанішим подарунком для Вашого хлопця буде обіцянку чекати його, поки він не повернеться з армії. Але якщо Ви хочете зробити матеріальний презент, то пам’ятайте, що він повинен бути невеликим за розміром, щоб Ваш молодий чоловік зміг завжди носити його з собою. Подарунок повинен стати приємним нагадуванням про Вас. Він не обов’язково повинен бути практичним у побуті. Самий кращий подарунок — ланцюжок з кулоном, не несе в собі ніякої корисної функції, але є дорогим до серця спогадом про своїй другій половинці. Якщо Ви вирішили зробити своєму хлопцеві саме такий подарунок, то найголовніше визначитися з кулоном, вкласти в нього саме той зміст, який Ви хочете. Важко визначитися з вибором, адже варіантів видів кулонів безліч. Хорошим подарунком буде відкривається кулон, який можна «заховати» Вашу фотографію. І абсолютно неважливо, де він буде його носити: на шиї, або на руці, або в нагрудній кишені. Важливо, щоб в будь-яку важку або просто вільну хвилину він міг відкрити його і побачити рідні щасливі очі і приємну теплу усмішку. А якщо Ви зробите такий же кулон собі, тільки з фотографією вашого хлопця, то йому буде приємніше удвічі.

Подарунок для хлопця на проводи своїми руками

Пам’ятайте, що подарунок на проводи коханому хлопцеві може бути зроблений своїми руками, якщо фантазії для подарунка не вистачило, то ось кілька корисних і простих ідей:

  • Вірш (складене Вами) з побажаннями та приємними словами
  • Вироби з бісеру або макраме (браслет або ланцюжок)
  • Пов’язані Вами шкарпетки (будуть гріти його, і нагадувати про Вас)

браслет браслет браслет

Відео інструкція з виготовлення фенечок з муліне

Наостанок

Подарунок, зроблений Вашими руками, буде найціннішим для хлопця, адже це Ваша частинка буде його «супроводжувати» в самі важкі і сумні хвилини. Він буде знати, що Ви вклали свою частинку душі, любов до нього, від цього подарунок сильніше буде «гріти» Вашого молодої людини. Неважливо, що Ви в результаті зберетеся йому подарувати, зробіть «прощальний» день незабутнім, щоб пам’ять про нього назавжди залишилася у Вашого хлопця. З найкращими побажаннями, нехай ваші спілки стануть тільки міцнішими після розставань!