Подарунки однокласнику своїми руками. Найкращі ідеї

Якщо у вашого однокласника наближається День народження, то ви напевно вже замислюєтеся над тим, що можна подарувати однокласнику недорого і одночасно приємного. Хороший подарунок не купиш за 100 рублів, але зате за цю ж суму можна створити своїми руками. Не вірите? Прочитайте наш пост і переконайтеся, що це можливо!

Оригінальні ідеї подарунків однокласнику своїми руками

  1. Топіарі. Це модне «дерево» можна зустріти зараз в якості прикраси у кафе та магазинах. Між тим, незважаючи на те, що виглядає така деталь інтер’єру досить вишукано і стильно, зробити його своїми руками зовсім не складно.
  1. Футболка з фото. Футболку на День народження може подарувати кожен, але от чи буде цей класний подарунок унікальним? Він таким стане, якщо ви нанесете на тканину кумедне фото вашого приятеля.
  1. Чохол на мобільний телефон. У кого сьогодні немає мобільного телефону? Та немає таких людей. Між тим, без чохлів ходять багато. А після скаржаться, що у них телефон впав, розбився.. Щоб такої халепи не сталося з вашим однокласником, вам потрібно витратити близько години і зшити для нього незвичайний чохол на мобільний.

Майстер-клас чохол своїми руками

  1. Блокнот. Записувати розклад пар, робити нотатки про життя або складати список покупок – не має значення, що буде робити ваш однокласник, якщо ви йому подаруєте блокнот, але він точно буде робити.

Відео урок блокнот своїми руками

  1. Миловаріння. Такий оригінальний подарунок однакласснику на новий рік обов’язково знайдеться практичне застосування, а тому спробуйте зварити його в домашніх умовах.
  2. Китайське печиво. Як ви знаєте, в Китаї прийнято пригощати гостей незвичайним печивом. В тісто перед випіканням кладе папірець з побажанням, а після той, хто пригощається випічкою, дізнається, що йому приготувала доля. Прекрасний подарунок однакласснику на 23 лютого, який неодмінно його порадує.

Майстер-клас випічка

  1. Коробка з зізнаннями. Ще один недорогий і крутий подарунок на день народження, який може стати між тим дуже приємним. Наріжте кольорові смужки паперу і напишіть, чим, по-вашому, хороший цей чоловік. Поверніть смужки і покладіть їх у коробку упереміш з цукерками.
  2. Дуже приємним подарунком на 23 лютого може стати макет танка або авто.

Відео урок танк з паперу

  1. Смачна піца або роли. Ці страви завжди можна замовити, але погодьтеся, набагато приємніше, коли для вас хтось робить щось своїми руками? Ваш однокласник буде в захваті, якщо ви запропонуєте відсвяткувати його день народження на перерві, пригостивши піцою у власному виконанні.

Майстер-клас приготування піци

  1. Листівка-орігамі. Оригінальний і незвичайний подарунок однокласнику на новий рік, який не варто зовсім нічого. Напевно вашому однокласнику в цей день піднесуть багато вітальних листівок, куплених в канцелярському магазині. Ваш знак уваги точно не залишиться непоміченим.

Наостанок

Якщо ви хочете, щоб вашому товаришеві запам’ятався його День народження, то немає нічого краще, ніж подарувати йому щось, зроблене спеціально для нього. Зауважте, «зроблене», а не «куплене». З цієї причини кращим подарунком стане те, що ви створите для вашого однокласника своїми руками. У вас це не забере багато часу і сил.