Подарунки «враження» хлопцеві на день народження

А що, якщо це буде картинг? Разом з улюбленим ви сядете за кермо гоночних авто і прокотитеся по трасі наввипередки. Або побачення в кіно? Теж непогано. Орендуйте порожній кінозал, тільки для двох, візьміть пляшку вина і замовте піцу. Маса ідей існує, щоб спланувати сюрприз до Дня народження хлопця. У цьому матеріалі ми пошукаємо відповіді на головні питання: де провести час, який купити подарунок враження хлопцеві на день народження і як його ефектно вручити.

Який подарунок переверне його день?

насамперед потрібен подарунок. Оригінальний, що запам’ятовується, не такий, як попередні. Радимо пошукати його серед сертифікатів на враження. Це послуги, які замовляють до свята, наприклад, навчальний політ на літаку або грі на приставці Xbox з друзями. Сертифікат ви вручите хлопцеві в подарунковій коробці, а після Дня народження він зможе їм скористатися.

Щоб полегшити вибір, публікуємо прикольні ідеї подарунків з сайту

  • екстремальне водіння: автомобіля, мотоцикла, питбайка, баггі, квадроцикла чи джипа
  • авіасимулятори: віртуальні польоти на лайнері ТУ-134, винищувачі Міг або в кабіні професійного тренажери для пілотів
  • спортивні майстер-класи: боксу, скелелазіння, стрільби, дайвінгу, тенісу, гольфу

Не дарма ми згадали тут про компанії Bodo. Фішка цього подарункового ресурсу в тому, що тільки тут пропонують зібрати набори з 10 вражень на вибір. Ви додаєте різні послуги, а хлопець приймає остаточне рішення: хочеться йому піти на майстер-клас фотографії або в боулінг.

Як отримати враження день у день?

Зазвичай сертифікат не використовується відразу. У одержувача є півроку, щоб визначитися, коли і куди він хоче піти. Але це правило легко обійти, спланувавши свій сюрприз заздалегідь. За тиждень до майбутньої події ви можете активувати сертифікат і записати хлопця на послугу. Вийде подвійний сюрприз: спочатку улюблений отримає загадкову коробку з враженням (наприклад, польотом в аеротрубі), а після зможе поїхати на аеродром політати. Якщо плануєте сюрприз день у день, рекомендуємо звернути увагу на послуги для двох.

Давайте подивимося, що пропонує інтернет-магазин BODO.UA на сторінці Що подарувати хлопцеві.

Куди можна піти вдвох?

Кожен подарунок-враження може бути адресована як одній людині, так і парі. Другий варіант буде до речі, якщо хочеться провести незабутній день разом.

Квест-кімната

День народження можна відзначити в квест-кімнаті і пройти цікаві випробування. Формат завдань передбачає, що наприкінці потрібно відшукати ключ від замкнених дверей. А на все про все виділяється 1 година.

День в аквапарку

Всі екстремальні гірки, басейни, шезлонги, зона СПА послужать декораціями для вашого дня. Він обіцяє бути виключно веселим.

Биття посуду

Підніме настрій за лічені хвилини. Для того, щоб бити посуд, обладнана спеціальна кімната. В ній металева стіна, про яку з дзвоном розбиваються тарілки, чашки і блюдця.