Прикрашаємо красиво будинок на день народження. Найкращі ідеї

Є стара добра традиція – прикрашати будинок як для дитини так і для дорослих мами і папи з нагоди свят. І якщо з тим, як прикрасити своє житло, наприклад до нового року і 14 лютого нам начебто все зрозуміло, то з таким тріумфом, як день народження справа йде інакше. Справа в тому, що ця традиція прийшла до нас з-за кордону і всіма навичками ми поки не оволоділи. Що ж, для цього існує багато джерел, які радять усім бажаючим, як можна прикрасити будинок на день народження своїми руками з фото інструкцією. Найближчі родичі і друзі іменинника крім цього повинні встигнути зробити багато різних інших справ: вибрати подарунок, підготувати розважальну програму на день народження, продумати і скласти меню свята, прикрасити святковий стіл, запросити гостей і тому подібне.

9 цікавих ідей по прикрасі будинку

  • По-перше, слід зазначити, що займатися прикрасою будинку повинні лише найближчі члени родини іменинника або його друзі, але аж ніяк не він сам. Це ж його свято і буває він лише один раз у році, тому, рідні і близькі, прошу попрацювати! До того ж робити це, тобто прикрашати будинок до свята, потрібно тихо і непомітно для винуватця торжества, інакше загубиться ефект новизни. Постарайтеся, як слід, і влаштуйте йому справжній сюрприз.
  • Прикраса будинку повинно відповідати характеру іменинника. Так для дитячого дня народження допустимо використовувати самі яскраві й барвисті кольори і колоритні елементи декору. Це і різні іграшки, прапорці, гірлянди, розтяжки, фігурки янголят і тварин, яскраві кульки, кольорові картинки улюблених казкових персонажів і навіть солодкі їстівні прикраси. Дорослий день народження, як правило, має на увазі створення більш спокійною і витриманою атмосфери. Однак бувають і виключення з правил. І в тому і в іншому випадку, буде цілком доречним використання композиції, виконаної з кульок, у вигляді цифри, відповідно з віком іменинника.
  • Повітряні і гелієві кулі, безсумнівно, є головним і найпоширенішим способом прикраси. Якщо ви хочете спростити завдання, то можете запросити фахівця, який професійно, легко і швидко прикрасить ваш будинок саме так, як ви того захочете. Крім цього, ви можете замовити у нього доставку всіляких фігур з повітряних кульок: квітів, цифр, ляльок, машинок, персонажів мультфільмів і ще багато всяких різних подібних штучок. Якщо ж ви вирішили зайнятися цим самостійно, то вам знадобиться невеликий ручний насос для наповнення кульок повітрям. Так ви зможете значно прискорити процес надування куль. З них можна створити гарні гірлянди, поєднуючи різні кольори. В інтернеті існує багато відео про те, як можна самостійно скласти з куль всякі фігури. Навчитися цьому досить легко. Вмикайте творчу уяву і творіть.
  • Гарною прикрасою стін послужать яскраві плакати-привітання і стінгазети з фотографіями винуватця торжества. Також можна просто розмістити багато різних фоток іменинника з різних періодів його життя і доповнити їх кумедними підписами. Створіть настінну «книгу побажань»: на великому аркуші ватману напишіть «З днем народження», додайте симпатичний шарж іменинника і запропонуйте всі гостям залишити на ньому свої побажання. Красиво і оригінально на стіні будуть виглядати паперові пташки, метелики або інші крилаті істоти.
  • Якщо мова йде про день народження жінки або дівчата, гарні букети у вазах, розташовані по всьому будинку будуть просто необхідними. Любительку кімнатних рослин можна здивувати, розставивши в найнесподіваніших місцях квіти в горщиках, перев’язаних красивою стрічкою. Маленька листівка з привітаннями послужить прикрасою і відмінно доповнить презент.
  • Підтримати святковий настрій вам допоможуть фруктові і цукеркові композиції, майстерно створені вами. Цікавим дизайнерським рішенням будуть розставлені по дому прозорі вази, наповнені різнобарвними кулями або їстівним окрасою: лимонами, апельсинами, мандаринами, кольоровим перцем тощо. Не соромтеся, будьте новаторами, втілюйте всі ваші задуми та ідеї в реальність!
  • Загальну картину доповнять красиво розставлені столи, накриті оригінальними кольоровими скатертинами. Красиво розкладіть приготоване частування, розкладіть фрукти, розставте напої. Попрацюйте над святкової сервірування. Прикрасою будь-якого столу стане гарна ваза з чарівною квіткою або невеликим букетиком. Прикріпіть до всіх стільців різнокольорові гелієві кулі.
  • Для того щоб атмосфера свята не загубилася і до вечора, можна скористатися електричними гірляндами, красиво розташувавши їх уздовж вікон і стін. При бажанні створити більш інтимну обстановку, потрібно розставити і запалити свічки, краще поза зоною досяжності для дітей. І не забудьте про правила протипожежної безпеки!
  • Ну який день народження обходиться без танців! Для створення необхідного простору, звільніть обрану площа від всіх зайвих предметів. Використовуйте світломузику, оригінальні настільні лампи або дзеркальна куля.

Фото ідеї по прикрасі будинку своїми руками


Happy Birthday незвичайне прикраса для дорослих Святкове прикрашання кімнати
прикраса у стилі казок

Як самостійно прикрасити будинок кулями відео інструкція

Гірлянда з кульок своїми руками відео інструкція

Наостанок

Винуватець торжества повинен зловити чарівне відчуття свята з самого ранку. Тому, прикрашаємо його кімнату різними приємними сюрпризами: оригінально оформлені улюблені фрукти і солодощі, маленькі коробочки з сувенірами, розкладені і розвішані всюди; доріжка з пелюсток троянд, ведуча до головного подарунка. Подаруйте імениннику незабутнє свято. Створіть чарівну святкову атмосферу казки, адже всі ми в свій день народження відчуваємо себе маленькими дітьми! Дозвольте винуватцеві торжества в повній мірі насолодитися чудовою подією свого життя, яке, як відомо, буває тільки раз у році.