Робимо стінгазету на день народження. Найкращі ідеї

Дні народження близьких і рідних людей, наприклад, сина, чоловіка, брата, дядька чи дідуся — це завжди добре. Тим більше, що це ще і відмінний привід, щоб продемонструвати свою любов шляхом вибору того чи іншого подарунка. Матеріальна база важлива і з цим ніхто не сперечається. Але що вам варто оформити вітальну газету, яку буде цікаво почитати не тільки винуватцеві торжества, але і його гостям. У недалекому минулому в школах і багатьох робочих установах саме таким чином вітали іменинників. Ми підкажемо вам кілька варіантів того, як зробити стінгазету на день народження своїми руками.

Вчимося робити стінгазету на день народження

  • Газета з привітаннями інакше називають стенгазетой. Для її створення традиційно використовують аркуш паперу великого формату. На ній малюють забавні або красиві картинки, пишуть гумористичні та вітальні вірші або особисті побажання. Чотиривірші оформляються в барвисті рамки. Для її виготовлення використовують фарби, гуаш, кольорові фломастери та олівці. Текст пишеться або через трафарет, або людиною з гарним почерком. І звичайно оглавлять всю цю красу повинна традиційний напис на кшталт «З днем народження, дорогий дідусю!» або «З днюхой тебе, братику!». Як бачите нічого складного. Наявність особливих творчих здібностей тут не знадобляться.
  • Вітальну стінгазету можна оформити і з допомогою фотографій іменинника, наприклад вашого дядька. Це повинні бути найбільш вдалі, веселі і забавні знімки, на яких він зображений один або в компанії сім’ї і друзів. Кожне фото потрібно підписати жартівливим коментарем. Уявляєте, як цікаво буде винуватцеві торжества і присутнім гостям переглядати ці старі знімки! Як мінімум приємні спогади і привід для доброї ностальгії вам гарантовані. Якщо ви не хочете псувати справжні фотографії, то можна скористатися їх сканованих аналогом.
  • Чути привітання і теплі слова на свою адресу завжди приємно, чи не так?! Так от, не менш приємно буде і їх читання! Заздалегідь обійдіть всіх найближчих друзів і рідних вашого улюбленого чоловіка з тим, щоб вони залишили свої. Нехай обов’язково підпишуться. Таким чином, вийде масове привітання з таким чудовим святом, як день народження вашого чоловіка!
  • За допомогою комп’ютера та інтернету можна оформити газету, яка зовні дуже схожа на звичайну пресу. Це особливо актуально для маленького синочка років семи. Уявляєте, яка пам’ять залишиться?! Прикрасьте її статтями про винуватця торжества, красивими і щирими словами, вдалими фотографіями. Покладіть її поруч з коханим синочок так, щоб він, прокинувшись, відразу ж звернув на неї увагу. Його здивування і радість стануть вам найкращою нагородою за виконану роботу!

Фото інструкція

Спеціально для вас ми підготували самі прикольні малюнки. Ви можете скористатися ними для виготовлення своїй вітальній газети. Для цього вам потрібно вибрати ту чи іншу картинку. Після цього ви можете додати будь-який текст, який прийде вам в голову, і роздрукувати сторінку. Як бачите нічого складного! Трохи нижче ви знайдете відео інструкцію виготовлення.


плакат стінгазета

Зразки готових газет на День Народження фото інструкція

Газета з фотографіями Газета — колаж побажань Газета досягнень першого року життя

Як зробити газету досягнень першого року життя вашого синочка відео інструкція

Наостанок

Тепер ви знаєте ще один спосіб, як привітати рідного і дорогого вам чоловіка з днем народження. Подбайте про те, щоб до моменту його пробудження стінгазета висіла на видному місці. Повірте, йому буде дуже приємно дізнатися, що ви поставилися до його іменин так уважно. Гарний настрій з самого ранку – запорука гарного святкового дня і незабутнього вечора!