Що класного подарувати папі своїми руками?

Якщо попереду свята або просто хочеться порадувати батька, то цей пост допоможе Вам створити незвичайний і недорогий подарунок. Сюрпризи своїми руками відрізняються від інших тим, що готувати їх приємно, швидко, а емоцій від отримання таких сувенірів в рази більше. Нижче Ви знайдете перелік ідей, що можна подарувати татові своїми руками на день народження, новий рік або 23 лютого, отже почнемо.

Оригінальні ідеї подарунків татові своїми руками

  • Фоторамка з морських камінчиків. Напевно у кожного з нас зберігаються будинку камінці, які були привезені з чергової відпустки на морі. Якщо так, то Ви можете використовувати їх для створення незвичайної фоторамки для вашого тата. Виріжте форму дл рамки з картону, а після прикріпіть камінчики силіконовим клеєм до жорсткої поверхні.

Майстер-клас зі створення фоторамки

 

  • Можна подарувати татові затиск для краватки. Цей подарунок буде доречний, якщо Ваш батько любитель краваток. Шкіряний затиск зробити просто, навіть якщо Ви зовсім не дока хендмейду. Візьміть звичайний металевий затискач. Виріжте шкіру пропорційно майбутнього зажиму. З допомогою цвяха вибийте на шкірі слово, символ або побажання для батька. Прикріпіть шкіру до затискача за допомогою клею.
  • Настінні годинники. Зробити це досить легко і просто, це хороший подарунок папі своїми руками на день.

Майстер-клас настінні годинники

 

  • Танк з шкарпеток. Недорогий і приємний подарунок папі своїми руками на 23 лютого, який цікавий як за вмістом, так і за зовнішнім виглядом. Візьміть дві пари різних за кольором шкарпеток, і красиво скрутіть їх в «танчик».

Відео урок танк з шкарпеток

 

  • Перетворите старий девайс. У вашого батька є старенький ноутбук, яким він часто користується? Або ноутбук зовсім не старий, але поверхня його вже потерлася і втратила привабливий товарний вигляд? Ви можете перетворити його, створивши при цьому оригінальний індивідуальний дизайн! У магазинах з шпалерами продається спеціальна плівка для твердих поверхонь. Виберіть малюнок, що імітує дерево або асфальт, і акуратно наклейте на кришку від лептона.
  • Органайзер. Рідко можна зустріти людину, якій не потрібен зручний блокнот або щоденник для записів. Зробіть органайзер своїми руками, написавши для улюбленого папи незвичайні побажання на сторінках щоденника.

Відео урок блокнот або книга

 

  • Фотоколаж. Напевно у Вас є знімки з батьком, як сучасні, так і старі. Поєднавши воєдино минуле і сьогодення, зробивши колаж з фото. Такий оригінальний подарунок папі своїми руками на новий рік запам’ятається на довго.
  • Мило ручної роботи. Чомусь побутова парфумерія та косметика не є частим предметом для презентів. Адже навряд чи хтось щиро зрадіє шматку мила, отримавши його на свято? Інша справа, якщо це мило, яке ви створили вручну. Зробіть такий хорш і недорогий подарунок батькові, додавши ефірне масло бадьорять цитрусових і лемонграса.

Відео урок з миловаріння

 

  • Світильник. Іноді речі, якими здаються складними у виготовленні, створити на ділі просто і швидко. Даний варіант презенту дозволить змоделювати Вам справжній світильник.

урок Вигляді світильник

 

  • Чохол для чашки. Цей потрібний подарунок дозволить вашому татові ніколи не сплутати улюблену чашку з іншими. Візьміть шматок м’якої шкіри або будь-якої іншої міцної тканини. Зшийте його за розміром чашки і прикрасити аплікацією.

Майстер-клас чохол на чашку

Наостанок

Шкіра, тканина, дерево, папір – ось основні деталі для створення незвичайних подарунків своїми руками. Погодьтеся, що роздобути їх може кожен, також як і витратити годину-дві на створення унікального презенту. Використовуючи ідеї з нашого поста Ви зможете приємно здивувати батька і подарує�� йому не тільки потрібну річ, але і свою увагу і любов.