Що подарувати братові на 2-6 років. Найкращі ідеї

Багато хто з нас мають молодших братів, тому декілька разів на рік замислюються над тим, що можна подарувати братові в 2, 3, 4, 5, 6 років на день народження корисного і незвичайного, щоб запам’яталося. Дуже добре, якщо Вам вже відомо, про що він мріє, в такому випадку проблем з вибором подарунка зовсім не буде. Однак, що ж робити, якщо Ви не знаєте, який подарунок ощасливить малюка? Ця стаття містить масу корисної інформації, яка допоможе Вам визначитися з тим, що можна подарувати на день народження оригінального і ось ці ідеї.

Який подарунок подарувати маленькому братові?

 • Якщо Ваш братик ще маленький, чудовим подарунком для нього стане іграшка. Це може бути конструктор, автомобіль або літак на радіокеруванні, залізниця, набір солдатиків, набір інструментів (молоток, плоскогубці, викрутки тощо), пістолет або автомат. Також можна подарувати м’яку або інтерактивну, розвиваючу іграшку. Все залежить від вікової категорії, а також переваг самої дитини.
 • Відмінним подарунком для хлопчика стане власне засіб пересування. Мова йде про такі предмети як самокат, велосипед, електромобіль і все в цьому роді. Такий подарунок, повірте, не залишиться без уваги і стане досить корисною річчю.
 • Якщо дитина захоплюється яким-небудь видом спорту, будь-які аксесуари, напевно, йому знадобляться. До таких подарунків можна віднести: скейт, лижі, ролики, ковзани, сани, сноуборд, футбольний м’яч, набір для тенісу, а також будь-спортивне спорядження, в тому числі одяг і взуття.
 • На сьогоднішній день безліч дітей досить рано починає користуватися всілякими гаджетами. Безумовно, це дуже зручно для їх батьків, оскільки вони завжди мають можливість зателефонувати своєму чаду, що гуляє з друзями у дворі, і покликати його поїсти (в нашому дитинстві мама просто відкривала вікно і кликала нас додому). Тому можна подарувати братові його перший телефон, а також всі необхідні аксесуари для нього.
 • Якщо дитина любить пізнавати все нове, можна подарувати йому наукову енциклопедію, не дарма кажуть, що книга – це найкращий подарунок. У цьому випадку важливо знати про його уподобання, це може енциклопедія рослинного або тваринного світу, книга, астрономії і т. д. Також можна подарувати розвиваючі та пізнавальні ігри, наприклад, набір археолога. Асортимент в наш час досить широкий, тому, напевно, Ви зможете відшукати хороший варіант.
 • Діти дуже швидко ростуть, тому відмінним подарунком для брата стане який-небудь предмет одягу. Це може бути спортивний костюм, хороші кросівки, стильна кепка, піжами, рукавички та інше. Крім цього, можна подарувати унікальну футболку з якою-небудь прикольною написом або його фотографією. Оригінальний та креативний подарунок.
 • Гарним подарунком завжди є ювелірний виріб, звичайно, мова йде не про браслетах і перснях. Золотий ланцюжок, хрестик або іконка в будь-якому випадку стануть в нагоді, навіть, якщо в цей момент дитина носити це прикраса не буде.
 • Як правило, всі діти просто без розуму від домашніх тварин. Безумовно, роблячи подарунок такого роду, обов’язково слід порадитися з батьками, щоб уникнути виникнення конфліктної ситуації. Це може бути морська свинка, хом’як, щеня, кошеня, хвилястий папужка, ящірка, акваріумні рибки, шиншила та інше.

домашні улюбленці електромобили дитячий одяг

Симулятор польоту на літаку Міг-29 — креативний подарунок!

Подарунок братові на день народження своїми руками

Кожен подарунок по-своєму гарний, оригінальний, корисний і цікавий, проте подарунокі, зроблені своїми руками, вони несуть з собою тепло, любов і ласку. Роблячи подарунок своїми руками, ми вкладаємо в цю річ всю свою душу. Далі наведено невеликий список подарунків своїми руками:

 1. торт або пиріг
 2. шапочка, шарф і рукавиці
 3. теплі шкарпетки
 4. наволочка з вишивкою
 5. плед
 6. листівка
 7. фотоколаж
 8. фоторамка
 9. в’язана іграшка або подушка
 10. футболка з вишивкою
 11. домашні тапочки прикрашені бубонами

Якщо вам хочеться дізнатися більше раджу почитати статтю — подарунки братові своїми руками.

Светр шарф

Наостанок

Кожен з цих подарунків буде коштувати зовсім небагато, але обов’язково сподобається дитині і його батькам. Таку річ можна подарувати в якості додаткового подарунка до одного з попереднього переліку. Пам’ятайте, крім основного презенту, подаруйте своєму братові тепло і посмішку, тоді він буде найщасливішим у світі!