Що подарувати чоловікові на 55-59 років

Чоловік у віці 55 і вище це солідна людина з великим багажем життєвого досвіду, життєвої мудрості і всіляких досягнень. Багато хто до цього часу вже встигли стати щасливими дідусями. Однак це зовсім не означає, що прийшла старість. Це прекрасна пора для того, щоб пожити для себе, здійснити давно задумане і продовжувати мріяти і досягати нових цілей! Тому, якщо задумалися про те, що подарувати чоловікові на 55, 56, 57, 58, 59 років, то ви постараємося вам допомогти! Є велика кількість різних цікавих і оригінальних презентів на будь який смак та бюджет. Головне, на що варто орієнтуватися при виборі того чи іншого варіанта це особисті інтереси та захоплення іменинника.

Що можна подарувати чоловікові

  • Дорогий парфум буде відмінним варіантом презенту для чоловіка будь-якого віку. Єдиний нюанс, якому слід приділити увагу – смакові уподобання іменинника. Якщо вам про них нічого невідомо, то безпрограшний варіант — подарунковий сертифікат на покупку в хорошому парфумерному магазині.
  • Елітний алкогольний напій високого класу також є слушною ідеєю для представника сильної половини людства. Зверніть увагу на акцизну марку, щоб уникнути підробки. Правда людині, не вживає алкоголь взагалі, цей варіант однозначно не підійде.
  • Подарункове видання або навіть цілий випуск творів улюбленого автора стане гарним подарунком для людини, яка обожнює читати. В якості альтернативи можна вибрати електронну книгу. Це дуже сучасний і функціональний гаджет, який може вмістити в себе цілу бібліотеку.
  • Хто сказав, що ювелірні прикраси люблять тільки жінки? Красиві і стильні запонки, та до того ж і дорогоцінні, оцінить кожен чоловік, який віддає перевагу класичну і діловий одяг.
  • Дорогий шкіряний гаманець з вкладеним доларом «на удачу» буде відмінною ідеєю для презенту на день народження.
  • Навряд чи який-небудь чоловік відмовиться від справжніх швейцарських годинників.
  • Персональний комп’ютер, зручний ноутбук, наворочений планшет або новий айфон – всі ці предмети світу техніки є бажаними подарунками для багатьох дорослих і солідних дядьків.
  • Потрібні аксесуари для автомобіля, набір для відпочинку на природі або лазневі приналежності. Словом все те, що має відношенню до захоплення іменинника.
  • Деякі чоловіки обожнюють екстремальні подарунки. Якщо це ваш випадок, то не губіться і організуйте для іменинника стрибок з парашутом, політ на повітряній кулі чи на мотодельтаплані, а може їзду на квадроциклі або гонки по внедорожью! Сьогодні є безліч ідей і можливостей здійснення самих зухвалих бажань.
  • Будь-необхідний предмет гардероба, незамінні краватки, оригінальні моделі – вручите йому практичний подарунок або підстрахуйтеся і піднесіть сертифікат в хорошому відділі чоловічого одягу.

Стильні запонки Політ на дельталете Дорогий парфум
Наворочений планшет Подарунковий сертифікат Колекція алкоголю

Поїздка на квадроциклах буде незабутнім подарунком для зрілого чоловіка

Наостанок

Пам’ятаєте, як співається у відомій пісні: «Мої роки – моє багатство»! Це правда, адже що таке вік? Перш за все, це безцінний досвід, придбаний шляхом численних успіхів і помилок, злетів і падінь, сподівань і розчарувань. Напевно, найважливіше – це не втратити себе і не зрадити своїм цінностям і принципам під час цього шляху. Тому презент для чоловіка цього чудового віку має бути, як мінімум, гідним і звичайно, подарованим щиро і від усієї душі!