Що подарувати діджея? Найкращі ідеї

У кожного з нас є друзі. І зовсім не обов’язково вони бувають схожими один на одного. Це можуть бути тихі ботаніки, веселуни-балагури, душа компанії, скромний інтелектуал і так далі до нескінченності. Погодьтеся, що це здорово, адже якби ми всі були абсолютно однаковими, то було б як мінімум нудно. Рано чи пізно нам треба вибирати презенти для своїх приятелів і друзів. Якщо вас цікавить, що подарувати діджею, то ця стаття для вас. Тут ми підготували кращі варіанти того, як можна привітати друга, брата або хлопця діджея з різними святами.

Подарунок для діджея в красивій упаковці

Кращі ідеї подарунків діджею

 • Купон на покупку музики в інтернет-магазині підійде хлопцеві, якого час від часу необхідно купувати вініл або цифру.
 • Золотий або срібний ланцюжок або браслет з кулоном у вигляді діджейських пультів. Це буде відмінний подарунок до Дня Святого Валентина.
 • Сліп-мати. Інакше кажучи, підкладки під пластинки на програвачі. Такі штучки можна замовити з індивідуальним малюнком.
 • Техніка для роботи. Перш ніж вибрати що-небудь порадься з його найближчими друзями.
 • Особливо якщо ти нічого в цьому не уявляєш. Так ти точно не потрапиш в халепу.
 • USB-дискошар не тільки перетворить приміщення, але і стане відмінним подарунком на день народження. Ти тільки подумай, як зміниться це свято!
 • Інтерактивна інсталяція «Світломузичне шоу». Причому таке, щоб було можна за допомогою пульта змінювати рух світлових променів і кольорове зображення.
 • Гарним варіантом на 23 лютого стане фляжка-брелок «Лампочка». Адже ніхто не говорить про те, що саме його потрібно наповнювати.
 • Хлопець з хорошим почуттям гумору оцінить так званий тікає будильник! Тепер проспати буде дуже важко.
 • Футболка з прикольною написом.
 • Щоденник буває потрібен навіть діджея! Хто знає, може бути так він перестане спізнюватися на побачення.

Кулон з навушниками Футболка діджея щоденник
брелок тікає будильник usb дискошар

Картинг найкращий подарунок

Подарунок діджею своїми руками

Чому б не поекспериментувати і не подарувати знайомому діджею те, що ви зробили самі. Тим більше, що є оригінальні ідеї! Читайте і вибирайте!

 1. Унікальна листівка буде хорошим доповненням до основного презенту. Цей варіант доречний і для коханого на 14 лютого і для просто друга на день народження.
 2. Влаштуйте коханій свято живота і приготуйте улюблену страву. Можна зоригінальничати і піднести його в дещо іншому виконанні. Так, наприклад смачний домашній тортик можна оформити у вигляді музичного інструменту або пластинки.
 3. В’язаний шарф і шапочка поповнять гардероб вашого друга.
 4. Святкове украшени�� кімнати буде прекрасним сюрпризом до дня народження якого хлопця!

Торт для діджея своїми руками Унікальна листівка Святкове прикрашання кімнати

Наостанок

Як бачите, вихід з положення можна знайти завжди. Було б бажання! Ну а якщо мова йде про дорогій вам людині, то ви докладете максимум зусиль для того, щоб у святковий день його настрій був на висоті!