Що подарувати хлопцеві на Великдень? Найкращі ідеї

Наближається Великдень – основний свято для всіх християн. Її традиції зародилися ще дуже давно і практично не зазнали змін і донині. Здавна, на це свято було прийнято дарувати щось, що нагадує про воскресіння, оновлення життя, зараз перелік можливих подарунків розширився. Так давайте подумаємо, що можна подарувати хлопцеві на Великдень, щоб сподобалося напевно.

Кращі ідеї подарунка хлопцеві на Великдень

  • Перша асоціація, пов’язана з Великоднем, збереглася з дитинства – це фарбовані яйця і пасочки (пасочка). Ну що ж, це традиційний подарунок, тому виключати його не будемо. Замість пасок можна спекти пряникових великодніх кроликів.
  • Взагалі, в магазинах напередодні Великодня з’являється сила-силенна відповідних дрібничок. Так, наприклад, підставка під фото у вигляді яєць і курчат або того ж кролика, прикраси для дому, брелок на ключі, магніт на холодильник і багато іншого. До речі, Ви самі можете задекорувати звичайну фоторамку під великодній подарунок.
  • Скринька у формі яйця – непоганий варіант для подарунка одному.
  • Так як на Великдень прийнято дарувати солодощі, приготуйте для того, кого хочете привітати невелику цукерницю, природно, з цукерками. Краще, якщо вона буде мати форму плетеному кошику. Не знайдете в магазині – зробіть самі з газет!
  • Більш зрілим чоловікам подаруйте штоф, розписаний як православний храм.
  • Коханому хлопцеві, чоловікові, братові або навіть батькові цілком прийнятно подарувати освячене кільце «Спаси, сохрани». Якщо боїтеся помилитися з розміром – купіть не кільце, а аналогічний браслет.
  • Також, багато рекомендують дарувати мило ручної роботи, зроблене спеціально під тему свята.
  • Якщо Ви хочете зробити подарунок своїми руками, задумайтеся про невеликі сувеніри. Наприклад, акуратно звільніть яйце від вмісту, щоб залишилася тільки шкаралупа, висушіть її, роздрукувати на кольоровому принтері невелику ікону, приклейте її до шкаралупі. Для прикраси використовуйте бісером. Обклейте їм решту поверхню яйця. Для зручності, можна зробити підставку. Сувенір готовий!
  • Для одного подарунком може стати блюдо для яєць з милим курчам.

яйце — скринька кільце ікона

Наостанок

Пасха не зобов’язує Вас дарувати людям презенти, Ви самі повинні захотіти порадувати близьких. Ну а радість, часто, не має матеріального характеру. Так що не турбуйтеся, якщо не зможете знайти нічого істотного. Бути може, одне Ваша присутність в цей день стане комусь кращим подарунком.

0