Що подарувати хлопцеві на закінчення інституту (університету)? ідеї

Закінчення школи – це досить приємна, але тільки перша сходинка до дорослого життя. Куди вище знаходиться вища освіта, яку отримують далеко не всі. Закінчення інституту або університету – це вже серйозне досягнення, яке заслуговує особливої уваги. Саме тому варто подбати хоча б про невеликий презент нашому випускнику. Подумаємо, що подарувати хлопцеві на вручення диплому? Деяким на випускний дарують машини. Річ це, звичайно, приємна і досить корисна, але далеко не дешева. До того ж, такі сюрпризи прийнято отримувати від батьків або багатих родичів, але ніяк не від дівчини (хіба що Ви дочка мільйонера). Ми ж будемо розраховувати на невеликий бюджет, отже, подарунки будуть символічними, щоб підкреслити урочистість моменту.

Випускники

Що подарувати хлопцеві на закінчення інституту (університету) — кращі ідеї для подарунка

 • Якщо професія молодої людини пов’язана з майбутньою паперовою роботою – купіть щоденник. До речі, в ньому можете позначити всі Ваші особисті знаменні дати, щоб коханий вже точно не забував Вас вітати.
 • Красива пір’яна ручка також стане непоганим подарунком. Бажано прикласти до неї пляшечку з чорнилом.
 • Майка з логотипом Вузу порадує хлопця. Причому не обов’язково робити її в офіційному стилі, можна придумати жартівливу напис.
 • Крім майки, логотип відмінно виглядатиме і на гуртку. До того хороший і пам’ятний подарунок.
 • Срібний перстень або браслет завжди виглядають елегантно, до того ж коштують не дуже багато.
 • Портмоне згодиться і майбутнього співробітника офісу і водієві.
 • Вручіть хлопцеві кубок з гравіюванням, наприклад, «Кращому випускникові 2014 року» або «Переможцю в номінації САМИЙ ДОПИТЛИВИЙ СТУДЕНТ», загалом, підключаємо фантазію.
 • Наручний годинник, а ще краще будильник, з побажанням не спізнюватися на роботу.
 • Випускника журфаку нагоді диктофон, блокнот і ручка. Для сміху, до цього набору варто докласти чорні окуляри і накладні вуса. А що? Мало яке дослідження йому доведеться проводити.
 • Новоспеченому інженер АСУ купіть підручник по програмуванню, скажімо, на З++. Але тільки не простий, а з потайним відділом для заначок. Таку книжку навряд чи хтось захоче почитати, так що вкладення будуть поза небезпекою. До речі аналогічно можна придбати книгу для юриста або податківця (ну хто полізе вивчати кодекси крім них?).

блокнот пір’яна ручка портмоне

Подарунки хлопцеві на закінчення інституту своїми руками

Спеціально для тих, хто любить майструвати подарунки хлопцеві своїми руками пропонуємо наступний список параметрів:

 1. Для випускника, який з горем навпіл закінчив ВУЗ, зробіть «Дуже червоний диплом», так-так, на обкладинці варто написати саме ця назва. Тут оцінки «відмінно» будуть виставлятися з дисциплін типу: «Основи горлового хропіння під час сну на парі», «Мультимедійні засоби як спосіб розваги на перервах і заняттях», «Структури і алгоритми запізнення на заняття», «Теорія нічогонероблення», «Застосування інформаційних технологій в освітньому процесі», «Технології безпечного перебування у їдальні під час пари» і все в тому ж дусі.
 2. Знайдіть інформацію про відповідні хлопцеві вакансії, зберіть її в збірник і роздрукуйте. А що? І натяк і користь » в одному флаконі.
 3. Торт з полум’яним поздравлением. Як банально ця ідея не виглядає, але солоденьке люблять практично всі.
 4. найпростіший варіант – намалювати плакат, на якому буде багато привітань, причому бажано не тільки від знайомих, але і від випадкових перехожих, не відмовилися допомогти Вам у цій непростій справі — привітанні. Не вмієте малювати? Не страшно! Заповніть простір ватману забавними картинками з журналів.
 5. Розмалюйте зошит і запропонуйте одногрупникам Вашого хлопця і його викладачам написати побажання на пам’ять. Вийде подарунок зі змістом і приємними спогадами.
 6. Зробіть колаж з фотографій хлопця і його групи. Найкраще понишпорити по їх сторінках у соціальних мережах, напевно там завалялися давно забуті кадри, може навіть з першого курсу.
 7. З тих же фотографій не складно зібрати презентацію або навіть відеоролик.

в’язаний чохол для планшета у вигляді лисички плакат на день народження з шоколадками торт

Відео інструкція — як швидко зробити колаж з фоток

Наостанок

У процесі пошуку подарунка, спирайтеся, насамперед, на професію, яку отримав Ваш молодий чоловік, можливо, це наштовхне Вас на ідею ідеального презенту.