Що подарувати хлопцеві своїми руками?

Часто, в процесі пошуку подарунка на який-небудь свято ми зупиняємося на думки про те, що краще зробити його своїми руками. Причин тут декілька. По-перше, зроблені вручну речі відрізняються унікальністю. По-друге, вважається, що в них вкладена душа майстра. По-третє, вони, як правило, дешевше обходяться.

Сьогодні з пошуком ідей і способів їх втілень не виникає проблем. Досить озброїтися інтернетом, що кишать величезною кількістю фото і відео майстер-класів. Тепер давайте розглянемо декілька варіантів, що можна подарувати хлопцеві своїми руками, щоб запам’яталося на все життя.

найкращі ідеї для подарунка

Для початку я зроблю просто список різних ідей, щоб Ви швидше визначилися з потрібним подарунком, ну а потім, можете прокрутити вниз і дізнатися, як це зробити.

Ну а тепер про все це докладніше:

  • Невеликий блокнот або баночка з записками під назвою «50 (або більше) причин, чому я люблю тебе». Такий подарунок підходить тільки для коханої людини, причому на романтичне свято, в крайньому випадку, на день народження. Погодьтеся, на 23 лютого потрібно щось менше «сопливе».
  • Зробити хлопцю подарунок у вигляді подарункового сертифіката на 1000 балів також більшою мірою підходить для вашого коханого, з яким Ви перебуваєте у трудових відносинах. Тут Ви можете виставляти свої розцінки на пропоновані послуги (борщ – 50 балів, масаж – 200 балів, спільний перегляд бойовика – 150 балів, приватний танець – 500 балів і далі в тому ж дусі).

Фото подарункового сертифіката своїми руками

  • Для свят в прохолодну пору року відмінним подарунком стане щось в’язане. Наприклад, светр, шапка або жилетка, залежно від стилю одягу молодої людини. Цікаві схеми та кольорові гами також підбираємо виходячи з його переваг.

відео інструкція як зв’язати шапку спицями

 

  • Шарф. Початківцям рукодільниця, невпевненим у своїх силах, варто спробувати пов’язати шарф своєму коханому. Багато вміння він не вимагає, а в результаті все одно виглядає виграшно.

красивий шарф

Інструкція як зв’язати шарф гачком відео

Інструкція як зв’язати шарф спицями відео

 

  • Чохол для телефону. З невеликих клаптиків тканини, натуральної шкіри або її замінника вийде чудовий чохол. Причому він може призначатися не тільки для телефону, але і для окулярів або планшета.

чохол для телефону

Шкіряний чохол для телефону своїми руками відео