Що подарувати хлопцям на 23 лютого 1-4 клас

Ні для кого не секрет, що День Захисника Вітчизни свято воістину чоловічий. Саме тому в цей день прекрасна половина людства поспішає привітати своїх рідних та коханих чоловіків, часто не звертаючи уваги на їхній вік. І навіть той факт, що багато з них не служили в армії, не зупиняє милих дам у своєму бажанні порадувати дорогих їй людей. І оскільки ця традиція починається з самих ранніх пір, то і презенти ми готуємо для дуже юних представників сильної половини людства. У цій статті ми розповімо вам про те, що можна подарувати хлопцям на 23 лютого 1, 2, 3, 4 класу. Адже як ми знаємо, і маленькі дівчатка прагнуть відсвяткувати цей день і зробити так, щоб їх однокласникам він запам’ятався з найкращої сторони.

хлопчикові Подарунки на 23 лютого

Що подарувати хлопцям на 23 лютого 1, 2, 3, 4 клас – топ кращих ідей

 • Блокнот – цілком підходящий презент для такого випадку. По-перше, йому завжди знайдеться застосування, а по-друге, для першокласників це відмінний бюджетний варіант. Тільки зверніть увагу, щоб обкладинку блокнота прикрашали гарні малюнки з популярними персонажами сучасних мультфільмів та кінострічок.
 • Календар з фотографією хлопчика. Такому подарунку зрадіє будь-який хлопчисько: і дату буде завжди пам’ятати і фотографією своєї зможе помилуватися.
 • Кишеньковий ліхтарик, напевно, стане в нагоді будь-якого учня другого класу. Згодиться він їм і на рибалці з дорослими і під час читання під ковдрою.
 • Оригінальна підставка для мобільного телефону – відмінний варіант презенту для юного школяра, якому батьки напевно вже придбали хай простенький, але все-таки чинний телефон.
 • Відмінним способом організувати дозвілля учня третього класу буде вручення йому в дар квитка на цікаве кіно. Якщо це презент від батьків, то має сенс скласти йому компанію.
 • Красива скарбничка допоможе привчити учня третього класу до грамотному поводженню з грошима. Таким чином, він не тільки зможе накопичити потрібну йому суму для придбання тієї чи іншої речі, але й хоч трішки зрозуміє ціну матеріальних благ.
 • Хлопчик захоплюється спортом буде радий отримати абонемент на спортивну секцію, в залежності від його переваг – дуже корисний подарунок.
 • Велика енциклопедія на тему, цікаву для майбутнього чоловіка. Добру традицію дарувати книжки в якості подарунка ще ніхто не відміняв.
 • Гра «Дартс» різноманітить дозвілля учня четвертого класу. Тепер він зможе влаштовувати справжні турніри у себе вдома.
 • Отримати в дар компас буде радий отримати маленький чоловічок, який обожнює ходити в походи і захоплюється туризмом.

Подарунок хлопчикам на 23 лютого класу своїми руками

Якщо йдеться про хлопчиків даної вікової категорії, то є сенс задуматися про популярних презентах в стилі hand-made. Такі подарунки прості у виконанні і зробити їх зможуть навіть маленькі дівчата – однокласниці хлопців.

 1. Красива і унікальна листівка з Днем Захисника Вітчизни – приємний і пам’ятний подарунок нескладний у виконанні.
 2. Танки, бойові машини і гвинтівки, майстерно виготовлені в техніці орігамі, приведуть в захват учнів початкових класів.
 3. Рамочка для фотографій, прикрашена власними руками, буде корисним предметом в будинку будь-якого хлопчика.
 4. Оригінальний брелок, наприклад для мобільного телефону. Існує багато відео на тему його виготовлення з самого різного матеріалу.

Більше цікавих ідей тут — подарунки однокласникам своїми руками.

Відео інструкція виготовлення вітальної листівки на 23 лютого своїми руками

Відмінне відео на тему як зробити рамку для фото

Наостанок

Як не крути, 23 лютого ми відзначаємо велике свято, присвячений нашим захисникам, оберігає наш сон і спокій. І якщо є можливість привітати дорогу людину, то має сенс зробити це, навіть якщо він тільки почав вчитися в школі. Пам’ятайте, що багато в чому саме від нас з вами залежить, яким виросте нове покоління. Любіть і бережіть їх, і вони дадуть відповідь вам тим же!