Що подарувати хлопцям на 23 лютого 5, 6, 7 клас | Найкращі Ідеї

В сучасному світі багато що змінилося: світогляд, моральні цінності і принципи. Добре це чи погано – судити не беремося, просто констатуємо факт. І якщо раніше День Захисника Вітчизни відзначався з особливим розмахом, то сьогодні справа йде трохи інакше. Та й в армію прагнуть далеко не всі молоді люди, а адже колись це була справа честі! Однак традиція вітати всіх (без винятку) чоловіків залишилася, навіть якщо йдеться про зовсім ще хлопчаків. Якщо вам цікаво, що можна подарувати хлопцям на 23 лютого 5, 6, 7 класу, щоб сподобалося напевно? У цьому разі ця стаття вам дуже знадобиться. Читайте і вибирайте найбільш підходящий варіант!

Що подарувати хлопцям на 23 лютого 5, 6, 7 класу

 • Корисним подарунком для учня 5 класу буде захоплююча екскурсія в збройову палату або музей з справжньою зброєю. Крім того, це дуже пізнавально.
 • Прикольний будильник під страхітливим назвою «Граната». Називається він так тому, що вимкнути сигнал можна тільки кинувши його в стіну. Хороший спосіб прокинутися!
 • Радіокерована іграшка, наприклад вертоліт або машина. Сучасний світ технологій розробив дуже цікаві моделі, отримати в дар які буде радий будь-шестикласник.
 • Організована гра в пейнтбол напевно надовго запам’ятається хлопчині. Буде прекрасно, якщо батько складе йому компанію.
 • Справжня каска, дідусів військовий значок, фляжка військових років – ці предмети здатні зацікавити допитливого учня 7 класу.
 • Планшету з доступом в інтернет зрадіє майже будь-який маленький чоловік і від цього нікуди не дітися!
 • Символічним подарунком буде «куля прийняття рішень». Тільки не забудьте попередити хлопчика про те, що останнє слово все-таки має залишатися за ним самим.
 • Сніговий арбалет – відмінний варіант для енергійного хлопчика, який захоплюється цим видом спорту.
 • Оригінальна кухоль з написом на кшталт «З 23 лютого» стане улюбленим посудом майбутнього захисника Вітчизни.
 • Наручний годинник з вигравіруваним вітальним написом – прекрасний подарунок для учня 7 класу. Такий презент він точно буде берегти.

планшет машина чашка

Подарунок хлопчикам на 23 лютого своїми руками

Чим можна здивувати свого близького чи знайомого? Чому б не спробувати зробити щось таке, чого він не знайде ні в одному магазині? Тим більше що для цього вам знадобиться всього лише трохи вільного часу і крапельку вправності.

Більше ідей тут — подарунки своїми руками.

 1. Теплі рукавички зігріють руки хлопчика в холодні зимові місяці.
 2. Унікальна вітальна листівка, зроблена своїми руками, може бути відмінним основним подарунком, так і в якості приємного доповнення.
 3. Оригінальний чохол для мобільного телефону, виконаний в строгому чоловічому стилі.
 4. Настінний плакат з привітаннями здивує будь-якого хлопчика і підніме йому настрій.
 5. Приготуйте йому що-небудь смачненьке, те, що він дуже любить! Адже ми знаємо, що шлях до серця навіть маленького чоловіка лежить через його шлунок.

Майстер-клас із виготовлення вітальної листівки на 23 лютого своїми руками

Наостанок

Справжній чоловік повинен володіти силою волі, міцним витримкою і витривалістю. Але це звичайно далеко не всі. В першу чергу він повинен бути людяним. Адже хто б що не говорив, а справжні цінності ніхто не відміняв. А вкласти ці якості можна тільки за допомогою особистого прикладу і звичайно любові. Любіть і цінуйте своїх чоловіків – бол��ликих і малих!