Що подарувати колегам на 23 лютого? | Найкращі Ідеї

Колеги оточують нас навіть більше, ніж рідні люди (в силу робочого графіка), тому не буде зайвим привітати співробітників чоловічої статі з Днем Захисника Вітчизни та презентувати їм невеликі пам’ятні презенти у цей день. Як правило, дорогі подарунки дарують рідним і близьким людям, а для співробітників можна відшукати простіші, але не менш приємні сюрпризи. Якщо свято вже на носі, а Ви ще не визначилися з тим, що можна подарувати колегам на 23 лютого недороге і оригінальне, ласкаво просимо на цю сторінку! Тут Ви зможете знайти кілька цікавих варіантів!

Кращі ідеї для подарунка на 23 лютого

 • Настільний фонтан. Невеликий фонтанчик, який буде стояти на робочому столі Вашого співробітника, стане не тільки оригінальною прикрасою всього кабінету, але і позитивно позначиться на настрої всіх, хто знаходиться поруч. Монотонне дзюрчання води дозволить зняти емоційну напругу і розслабитися. Крім того, цей креативний аксесуар можна поставити вдома.
 • Чашка з підігрівом. Зробив чашечку ароматної кави, сів за комп’ютер перевірити свою поштову скриньку, відповів на пару листів…. Поки все, що треба, зробив, кава вже давним давно охолов, і знову доводиться пити остиглий напій, який за смаковими якостями істотно відрізняється від щойно приготованого… Тому унікальна чашка з функцією автоматичного підігріву напою, який в ній знаходиться, стане досить корисним і хорошим подарунком для Вашого співробітника.
 • Настільні годинники. Нерідко трапляється так, коли занурившись з головою в робочу атмосферу, пропускаєш перерву і навіть, пізніше додому йдеш. Тому можна купити своїм колегам настільні годинники, які завжди будуть перед очима і не дозволять пропустити обідню перерву.
 • Ручка-ролер. Якщо він змушений багато писати або хоча б просто підписувати важливі папери, у нього обов’язково повинна бути гарна ручка. Ручка-ролер в оригінальному футлярі буде дорогим подарунком до 23 лютого. Крім того, вона прослужить досить довго, що є ще однією перевагою цього предмета канцелярії.
 • Підставка для дисків. Оригінальна підставка для CD-дисків стане корисною річчю, особливо, якщо він має у своєму робочому столі безліч всіляких дисків: інсталяції, драйверів і різних комп’ютерних програм. Таким чином, завдяки зручній підставці всі диски будуть знаходиться в одному місці і знайти будь-який необхідний диск буде простіше простого!
 • Брелок з компасом. Прикольний брелок з компасом – можливість подарувати корисну річ і зробити акцент саме на тематиці цього свята. Цілком можливо, що коли-небудь Ваш співробітник скористається брелоком не тільки за прямим призначенням. Компас може стати корисним у багатьох ситуаціях, особливо, якщо співробітник любить подорожувати або часто не може знайти дорогу додому після корпоративної вечірки. J
 • Записна книжка. Незважаючи на те, що цей подарунок є універсальним, його корисність і необхідність при цьому не падає. У записних книжках ми зберігаємо не лише інформацію, що стосується роботи. Там можна знайти список необхідних продуктів, які обов’язково потрібно придбати по дорозі додому, а також плани на вихідний і т. д. загалом, думаю, зовсім не варто говорити про корисність і практичність цієї речі, Ви і самі прекрасно про це знаєте.
 • Експандер. Чому б не надати чоловікові можливість розслабитися і розім’яти свої руки в процесі завантаженого дня? Найкращим варіантом для цього стане експандер. Він допоможе відпочити і зняти втому з напружених м’язів рук. Крім того, регулярне використання експандеру дозволить підкачати руки.
 • Масажна накидка. Про здоров’я співробітника, який проводить більшу половину робочого часу в сидячому положенні, просто необхідна масажна накидка на крісло. Повне розслаблення м’язів попереку, зняття втоми і поліпшення циркуляції – це ще далеко не все, що забезпечить ця прекрасна річ! Надайте йому можливість розслабитися і відпочити, подарувавши чудову масажну накидку з кількома рівнями інтенсивності масажу.
 • комп’ютерні Окуляри. Програмісту і представника будь-якої іншої професії, яка вимагає постійного контакту з комп’ютером, відмінним подарунком стануть комп’ютерні окуляри. Про те, як впливає на зір випромінювання, знають усі, проте далеко не кожен надає цьому значення. Якісні комп’ютерні окуляри якісної оправі стануть оригінальним подарунком для колеги, а також підкреслять його смак і стиль.

Гуртка з підігрівом настільна лампа дартс
годинник будильник Домашній планетарій Кофеварочная машина

Кращі ідеї для подарунка своїми руками

Якщо Вам хотілося б зробити насправді унікальний сюрприз на День Захисника Вітчизни, можна зайнятися рукоділлям і зробити своїми руками якусь невигадливу штучку! На перший погляд, це, здається, занадто складно, проте, я спробую Вас переконати, що це зовсім не так. Зараз розповім, що можна подарувати колезі своїми руками в добавок до основного подарунка?

 1. підставка для кружки зі старих дисків,
 2. в’язаний чохол для чашки,
 3. чохол для комп’ютерних очок з старого краватки,
 4. рамка для фотографій,
 5. кашпо для кімнатних квітів.

Наостанок

Якщо Ви помітили, можна скомпонувати презенти з першого списку з подарунками хенд-мейд. Наприклад, чашку з автоподогревом можна доповнити такою дрібницею, як в’язаний чохол (це дозволить ще більше продовжити час, коли напій гарячим). До комп’ютерних окулярів можна презентувати чохол, який легко зробити з чоловічого краватки. Таким чином, Ви зможете зробити своїм колегам не тільки приємні і корисні, але і насправді унікальні подарунки до 23 лютого! Колег, як і батьків, не вибирають. Тому, якщо вже доля звела Вас з цими людьми, необхідно всіляко намагатися підтримувати теплі дружні відносини і дарувати невеликі презенти до різних урочистостей і свят.